• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JARA ZOB sjetva-žetva, 2012.-2013.-2014.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
270 kn / 5 l

išel danas gledat zob začas bude trebalo poprskat balac...za kojih 1 tjedan...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Sutra krecem u prskanje protiv leme,direktom.
Sa kojom dozom ici?
najvise me muci,posto prskanje protiv korova lancelotom nije baš uspijelo kako treba. Dali bi ja sad smio pomjesat npr. mustang i direkt? tj. dali se uopce smije ici sa mustangom kad je zob vec tako velika?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
današnje prskanje leme,direkt-om 1 dcl/ha.
dsc01225da.jpg

dsc01226hp.jpg
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
ima leme vidim...kod mene još ne..al se vide jajašca i počela se razvijat , početkom drugoga tjedna valjda bude prskanje....:eek:
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
984
Evo moje ozime crne zobi, visine je oko 80 cm, negdje i više, danas još dobila malo URE-e, ručno:rolleyess:

zob100511.jpg
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
prksanje protiv balca uspijelo odlično ,al vidim da ima još jajašca znači još se bude izlegao vrag...zob izgleda odlično s obzirom da nije bilo prihrane....
par slika sa jedne njive a i na ostalim je takva...


DSC01003.jpg

DSC01001.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
znam,zob me iznenadila,nisam znao da je vec tako velika,vec klasa...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
200 kg NPK 15-15-15 i 120 kg URE-e po rali,s tim da je zob poslje zobi,ako je poslje kukuruza onda stavljam manje ili ništa.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kolege kakva situacija sa zobi,jučer bila neka kiša sa nekim ludim vjetrom i napravila sranje barem kod mene u zobi,od 3,5 rali 2,5 rali poleglo al bude kombajner vesel :rolleyess::rolleyess::rolleyess:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
baš danas išel gledat...sve kak je i bilo , malo nekaj poleglo prije i tak stoji ...bude ove godine zobi i tritikala i svega , sam nek nebude još tuča oljuščila to ...
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Kada krecete sa kosnjom jesenjske crne i zute zobi poslije Petova ?Sta se tice crne zobi vec mi se otvorla zuta jos nije sijane su priblizno isti dan...pozzz
 

mate22

Član
Tu od
18 Lis 2009
Poruka
420
ozima zob Bc Marta, vidim da ima nekog kao crnog pepela po vršku zrna, jel zna netko što je to? jel to neka bolest, hoće smetat za šrotanje kravama?
 

izzygk

Član
Tu od
14 Svi 2012
Poruka
41
ozima zob Bc Marta, vidim da ima nekog kao crnog pepela po vršku zrna, jel zna netko što je to? jel to neka bolest, hoće smetat za šrotanje kravama?

e isti problem i kod mene. šta bi to moglo biti?
pitao susjede prvi puta vide tako nešto!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh