• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Negdje u sistemu gadno rasipa ulje,ništa se tu ne može reći dok se komplet ne prikopča na manometre.Za prvu ruku skini filtere mjenjača i hidraulika i utvrdi da li ima špene ili nečeg sličnog.Lampicu pritiska ulja transmisije ne pali?
 
Posljednje uređivanje:

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
I da nema neutrala ni u rikvercu nit za naprijed al ne uvijek ponekad proradi ,ne pali lampicu sam tu da je visoka temp ulja ,sto bi to onda do nekih pupmi moglo bit ,hidraulika normalno radi
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Velika pumpa nema veze s transmisijom,za nju je zadužena mala pumpa u mjenjaču.Čudi me da toliko grije ulje i izgubi komplet pritisak na kvačilu kardana a da ne upali lampicu.Bez manometara za kompletan mjenjač i kvačila nema dijagnoze.
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Hmm da sad kad si rekao da izgubi komplet pritisak na kavcilu kardana ,znalo se desavat da dok se nije upalila lampica i normalno imao brzine da kvacila kardana proklize ,tj i prestane se vrtit malcer ,mi smo mislili da je do rucke gdje se ukljucuje kardan pa smo stavljali neki jaci feder al ocito da nije do rucke nit do federa
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ručicu kvačila kardana pritisak ulja drži u položaju uključeno,kad nema pritiska dolje u ventilu ručica iskoči tj kad motor ne radi ručica se vraća u isključeno.Biti će tu velikog posla jer je moguće da je jedan kvar napravio drugi i to veći.Da li smrdi ulje po paljevini lamela.
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Ma ovo ne iskoci skroz da iskljuci karadan, neg kardan se okrece al onak proklizuje ,a nekad zaustavi skroz ,se vrtit ,ma nedavno je taj traktor kupljen i namijenjen je za malcer i nismo nist ni radili s njim danas smo ga stavili pod malcer i eto ga
,koga zvati za popravak ,šarca ili ?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Šarac je doktor za te traktore ali zbog korone ne mrda iz kuće na teren
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Ok hvala na inf ,pitanje još kad traktor bude hladan u potpunosti oce sve normalno funkcionirat dok se ne pocne ulje grijat
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
To nije normalno grijanje ulja čim pali lampicu znači da ga pregijava i toliko razrijedi da gubi pritisak na svim kvačilima.Treba naći uzrok pregrijavanja ulja,ili nešto riba pa grije ili je mala pumpa toliko loša da ga ona pregrijava.Za svaki slučaj skinuti filtere i vidjeti da li ima kakvog krša u njima.
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Aha ok ,hvala ti na inf ,kontaktirat ce se šarac kad se ovo sve skupa malo smiri pa cemo vidit sto ce reci
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Koja je razlika kod premium vs ne premium verzije?
6930 2012 godina konkretno.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Premium ti ima 24 ventila, a obični 12, premium ima varijabilnu turbinu, ljepša kabina sa monitorom sa strane i vjerojatno imaviše opreme od običnog u 99% slučajeva. Od strane servisa kažu da su premium motori bolji, obični imaju mušica, znam iz prve ruke.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Jedno brzo sex pitanjce... C grupa. Ne ubacuje uopće, kao da udari u neku blokadu i neće ubaciti, sve druge grupe rade kao i poweri... Probah štelati hod sajle al' nije do nje. Kad je produžim samo skratim hod ručice, prije "udari" u nazovimo blokadu.

Možda selenoid ventil zaštekao?

P.S. Najgore mi što nema nigdje manual, sve nešto bezveze na netu...
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
Možda bezveze pitanje, jesi zavirio u rupu gdje ide ručka mjenjača zna se zaglaviti onaj birač brzina pa si moraš pajserom pomoći.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Kod nas na 6820 ide teže u A grupu dok je hladno ulje,mi ga prevarimo s reverzerom ,držiš ručicu upetu u željenu grupu i uključiš reverzer i onda ubode mekano i poslije nema problema.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Ekipa, 6620 Premium, u vožnji blicala kontrolka motora, taman me ulovilo u nekim zavojima pa nisam stao, dok sam to prošao prestala. Do doma ga nisam šparao ali ništa više.
Dijagnostika kaže ECU 000094.18, nizak pritisak goriva.
Motor apsolutno normalno ide, čemu bi to pripisali?
Slini jedna gumica na dizi, ali tako već neko vrijeme i dosta je bilo prijevoza i svega i do sada ništa.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
6620 Premium
ECU 000094.18, nizak pritisak goriva.
Evo ekipa, iako nisam dobio neke savjete, možda se još netko nađe u istoj situaciji pa da ja pomognem
Zamijenjeni oba filtera, nije bilo pomaka, problem je bio hrpa taloga na situ u rezervoaru. Totalno sam isključio tu mogućnost jer nemam pumpicu u rezervaru nego gore na filteru, koju sam očistio, ali ima i dolje sito na kojem je bilo prst taloga. Eto nadam se da ću nekom pomoć.
 
Na vrh