• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
S obzirom koliko si rekel da ima radnih sati, nije ni najmanje čudno da se nekaj pokvari... A ovaj lager ide pod redovno održavanje... ☺️
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ma traktor ide kao simplon express.

Ovaj roller sam čuo jučer da cvili povremeno, al' rek'o ajd valjda bude izdurao danas oranje, kad ono, arrivederci. Nema veze, sutra ujutro odmah po drugi prije nego kamijoni za repu dođu jer bi moglo biti veselo.

Najgore što sad treba plesnit 150€ u Novoceommerce-u pošto gori, inače bih sačekao jedan dan pa bi bilo sve cca. 400kn
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Kaj se neda tu lager drugi staviti? Ili su to ovi u JD-u tak napravili sa onim zakovicama da se mora samo cijeli klizač kupiti?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Kompletan novi ide, dalo bi se možda nešto da se otkuje pa krpari, al' bojim se da bi izgubio više vremena nego što imam na raspolaganju.

Jbg, bit će plati pa se klati, a ove jeftinije - iz istog proizvodnog postrojenja samo drugačije brendirane i upakovane u JD ambalažu naručujem za stalažu 😂
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
I tako, kao što rekoh...

INA, usrani plastični roller proizveden u Slovačkoj, upakovan u JD pakiranje i remen JD upakovan u kutiju "Made in Germany, a sam remen proizveden u Češkoj.
Sa šarafom, podloškom i poklopcem rollera, samo 1.070kn

Inače Conti remen 194kn i roller 166kn

Dere Novocommerce pošteno hahaha

Da nije gorilo jučer, zbog izvoza repe, sačekao bi jedan dan da stigne roller iz Poljske, al' eto, šta je tu je.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Prednji hidraulik, jel paše od modela s 4 klipa na šestaka, jel šira šasija? Prodavač ne zna s čega je, premjerili budemo svakak.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Ovisi kojeg proizvođača, jedan što smo probavali jedan dio rupa je pasao, a jedan nije tak da ono, ovisi...
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
301
decki, jd 2140, cuje se nekk zveckanje iz one pumpe hidraulike ispred prednjeg mosta..kome to nositi na reparaciju?
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Joooj nemoj plastični hidraulik deti gore🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ahh, da... Vidio sam taj video, žalosno stvarno. Sve je sada na žalost made in PRC na tim novima. Je kao high grade oliti visoko kvalitetan čelik, ali brate, ne jebe to kad je tanko, samo kad pogledam da na novim 8R serijama imaju tanje poluge trotočja nego moja stara 6-ica, a nose puno veće terete 😬
Nije se desilo par puta da su pukle te poluge na 8-icama.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Nema prve šajbe i plastike se na toj strani potrgane i zguljene. Ili je opal nekam od nekud ili ga je nekaj pogodilo. Sigurno nije puklo jer se prepeljal prek krtovinca.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ovak raketa zgleda kad pukne gurtna i opadne s vučne,jer je išel k mehaničaru kad je lanc preskočil 🤭🤣🤣.
Tak da ak je ovaj opal u provaliju šteta je nikakva Screenshot_20211206-232243_Samsung Internet.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Po smjeru loma materijala ja bi rekel da ga je nekaj pogodilo, ali kaj je da je materijal je tanani od kojeg je dif napravljen.

A gle fercu zadnju felgu, ko da ju je tromblon pogodil, mora da je to grdi pad bil.
Tvoj?
 

Najnoviji postovi

Na vrh