• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ti bi ju naštelal..... haha....dobar vic........

Ja imam prijedlog za izazov... U Gudovcu sada, diabola ju donese, Oficir ju proba poštelati.... oficir, ti samo reci kaj god očeš u talon.... ak ju poštelaš talon je na moju dušu, a ak ju ne uspiješ onda je talon na tvoju dušu

Vredi?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Ja nebum gledal da me svečica ne pogodi, ko zna da nebu od silnog mjenjanja navoj najebal
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Za takvo iskustvo kako se sa gugl znanjem pošteluje pilu da radi kako treba pa i da vidim vele stručkota za sve i ja bi došo -košta kolko košta+ fraj dan.:icon_thumright:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Nisam mislio dolaziti u Gudovac ali ako je ova manifestacija štelovanja karburatora dolazim obavezno i šta treba od dijelova donosim gratis pošto imam jednu 115 u dijelovima a većina dijelova odgovara na 109 pošto i nju imam
I tu moju 109 donosim na štelovanje majstoru ne pitam za cijenu jer me već nešto zeza , odbija poslušnost
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Pola foruma bude doslo zbog moje motorke. :icon_mrgreen: sva sreca sto zivim 2 km od sajma :icon_lol:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Eto, sve dogovoreno, samo nam još meštar mora potvrditi dolazak.....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
:(think):Koliko je interesovanje mešter bi morao da zagovori štand na sajmu
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bilo bi lijepo da mu organizirate prijevoz :icon_super:A ako treba ja ću mu posuditi dizalicu a beton će valjda biti tamo .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Decki sad ste ga pretjerali,al nek vam bude.
Na sajam nepem jer nemam penez,svadbe i krstitki mi odnesose sve ove godine.
Da sam tam naravno da bi dal sve od sebe da ju slozim i to pred vama,a svjecicu i membrane bi ja donesel o svom trosku,naravno i svoje vino,da me nebi suhog grla gledali,a za one koji piju sok donesel bi i svoj sok od mente.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ma bumo rješili i prijevoz, ulaznicu... samo treba tvoja dobra volja....
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Pola foruma bude doslo zbog moje motorke. :icon_mrgreen: sva sreca sto zivim 2 km od sajma :icon_lol:

tvoje je samo da ju doneseš još v petak v gudovec, tak da se stigne naštelati do nedjelje do zatvaranja. i pošto si blizu provjeri jel na sajmu imaju Wi- Fi da majstor ne troši svoje megabajte
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Najnoviji problem mi je kad se zagrije pocne gubit snagu, onako pocne se gusit, s time da ja nikad motorku ne tiskam, ali ona jednostavno na momente staje kao da nema snage, jednostavno se gusi. Sa kompresorom sam ispuhao filtere i nju ali nije pomoglo. E da nasao sam na njuskalu stihl 039 izgleda dobro, kakve jesu to pile. Jer imam stihlov trimer koji je do sad pokosio 100 hektara svakakve trave i draca i radi kao lud i nikakvih problema nemam sa njime.

Jel krepa ili se samo guši? Kako diže i spusta okretaje, jel primjećuješ zakšnjelu reakciju. Pretpostavljam da je po rasplinjaču več prčkano...Motorka po svemu sudeći ostaje bez goriva, e sad tu može biti puno faktora. Od toga da se razervoar ne zrači kako spada pa sve do pukotina u kucistu. To je stara pila, i moguće da su brtve popustile. Bilo bi dobro znati stanje klipa i cilindra, ako je to u redu onda čak i ima smisla ulagati u nju.

@: puknuti, jesi se odmoril?....sad si nas sigurno puno željan:(giggle):
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
@Zj:
Ja dok sam napisal taj post, imal sam u vidu modele ps-350/420. Tada su se dale nači za cijenu oko 2500kn. Sad ih nema ispod 400 Eura:icon_confused:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Hodor, ja sam se referiral na tehničku stranu, dok komercijalnu nisam gledal.
Ali, ionak je svejedno jer čovjek je kupil pilu. :)
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Guši se i onda jednostavno stane ali ne krepaje. Ma motorka je po izgledu nova ne vjerujem da je klip i cilindar dobio po repu. I onda nekad kad joj stisnem gas radi kao luda reze dobro i onda odjednom samo stane. Moje misljenje je da je treba samo postelat
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ima dvije mane teška na kilu i troši više goriva moja (050) još radi motor se neda a ima oko 40 godina i posrami u rezanju puno puno mlađe sestre .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Diabola postelaj fergazer po tvornickim postavkama,ako i onda nebu dobro,trebale budu nove membrane.
Jesi joj izvadil filter goriva iz rezervara i pogledal na kaj lici,jel postopan?
 

Najnoviji postovi

Na vrh