• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,733
jesi probao auspuh rastaviti i očisititi? Imao sam takav slučaj na štilu.
 

grablissimo

Novi član
Tu od
2 Ruj 2014
Poruka
8
Htijeo bih pitati koju motornu pilu da kopim?? Nude mi se dvije Stihl pile za isto para radi se o Stihl 034av super i Stihl 038 av ?? Molio bih vas za brz odgovor jer hitno mi treba pila
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
984
Zavisi za sta ti treba pila.te dvje pile su jako hvaljene i pokazale se odlicnim..e safa sve zavisi kakva ces drva piliti
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
Definitvno 038, ako ni zbog cega drugog, onda radi dijelova.
 

Jonathan

Član
Tu od
1 Sij 2010
Poruka
139
Pozdrav.
Zna li netko specifikacije od pile Tomos Husqvarna 266 SE? Imam tu pilu doma i dosta je snažna ali i teška...
 

grablissimo

Novi član
Tu od
2 Ruj 2014
Poruka
8
Hvala vam na odgovoru! Danas sam se takoder savijetovao sa šumariskim radnikom koji radi blizu 15 god taj posao i definitivno mi je rekao da uzem 038 em sto je jaca i sto ima dijelova za nju... dobio sam sumu da rusim ( gola sijeca ) povrsine cca 8-9hektara imam priliku da kupim stihl 066 za 350€ ali financiski ne mogu je uzet... tako da sam definitivno odlucio za 038 av...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,100
Hm , raditi 9 hektara a nemati računicu uzimanja neke ozbiljnije motorke meni malo ne štima
U svakom slučaju jedna motorka za taj obim posla je po meni nedovoljna pa ma koja bila
 
Posljednje uređivanje:

grablissimo

Novi član
Tu od
2 Ruj 2014
Poruka
8
Isplatit ce me covijek tek kad sve srusim... evo prije 20 min sam kupio pilu stihl 181 ispod čekića 2.574 kn nju sam uzeo za krcit sitna drva... pa za jedno sat vremena idem po tu stihl 038... treba mi jedna mala i jedna veca
 

mekanicar

Novi član
Tu od
12 Stu 2013
Poruka
19
Pozz ... Po mom misljenju tebi je dovoljna Stihl 280 ima dosta snage, vodilica joj je dovoljno duga a opet nije prete2ska... Ja imam 025 stihlovku i 038 profi vec 20ak godina i nikada nikakav kvar se nije desio... naravno uz uredno ciscenje i zamjene potrosnih dijelova... 280ku sam kupio pretprosle godine i prezadovoljan sam sa njom... cijena ti se krece oko 4000kn ovisno o trgovini, ali po meni svaku kunu vrijedi.. :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
svaka pila je dobra , i svaka se pokvari ..da postoji najbolja druge bi morali povlačiti s tržišta jer ne bi bilo kupaca
 

grablissimo

Novi član
Tu od
2 Ruj 2014
Poruka
8
Evo kupljena i stihl 038 av radi kao švicarski sat... treba ju samo dobro ocistit jerim piljevine po sebi... tako da sam od jutros do sada postao vlasnik dvije pile stavit cu slike uskoro
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Evo kupljena i stihl 038 av radi kao švicarski sat... treba ju samo dobro ocistit jerim piljevine po sebi... tako da sam od jutros do sada postao vlasnik dvije pile stavit cu slike uskoro

a dok riješiš tih 8-9 hektara "šume" postal budeš i pravi sjekač

@oficir, pa nebi valjda čovjek s običnom triesosmicom krenul vu ovakvi poduhvat:(whew):
 

Najnoviji postovi

Na vrh