• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Doljanec, boga ti, citaj kaj pise na klipu. Huska je frizirana...:icon_winkle:
 

Vasilije95

Novi član
Tu od
1 Velj 2017
Poruka
1
Misljenje za motorne testere

Zelim da kupim novu motornu testeru, pa imam dilemu izmedju stihl 381 i husqvarna 365. Stihl381 je jaca, ali... Ako moze neka pomoc, neki savet. Hvala unapred
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
hvala sjorvelecasni na odgovoru ... heheh ,

@hotela reze brzo zbog nacina rezanja ne zbog toga sta je frizirana i sl .. i moja stara dobra mž 61 tomos puno brže reže uzduž nego poprijeko ...samo lanac ode dok reces keks ...

ja san gluposti radija hahah pila san drva uzduž u svrhu dobivanja piljevine za oko sadnica :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel mi more neko navesti sve modele Jonsereda koji se mogu kupiti danas kod nas po dućanima?
Nemrem nigde najti točne podatke.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
ŠANANA odeš od trgovine do trgovine koje ih drže i evo popisa samo gledaj da ne kupiš onu koja je spajana pleh šarafima a nema ono žuto uprešano u kučišta . Jer svaki put kod sastavljanja veči pleh šaraf ili ???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Zeljko, vi koji želite biti dio starih vremena i koji za njima kukate, još uvijek možete navaliti....sve imate još dostupno sve osim pitke vode u potocima.... uostalom tako rade Amiši.

Zemite ručnu pilu i pilite, zemite umjesto mesa i jedite grincajg ili niš (čitaj gladni), umjesto traktora zemite krave, umjesto hlača zemite podrpance, itd....

Dajte nejte me jeb.... s tim starim vremenima... pohabanih djedova i baka samo da se sjetim, suza krene... i crnčenja od jutra do sutra.

Kao što rekoh, svi vi takvi kojima je tak bilo lijepo, navalite, ionak je 98% današnjih ljudi ( pa i više) totalno nesposobno za taj način života...

Željko, ne zaboravi, prvo moraš sutra u jutro ustati u 4, pa na ručni mlin da zamelješ žito kaj bi nekaj mogal i pojesti tokom dana. Danas imaš cajta da nabaviš ruči mlin na kamen ako ga negdje još ima...

A tebe, kak i sve nas vjerujem peru sjećanja na mladost, a ne na onaj način života.
A kurblal bi....
Da si ti tak živel nebi bilo problema ko u ovoj temi :(happy):
http://poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=23185&highlight=Kurbla
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
518
Re: Misljenje za motorne testere

Zelim da kupim novu motornu testeru, pa imam dilemu izmedju stihl 381 i husqvarna 365. Stihl381 je jaca, ali... Ako moze neka pomoc, neki savet. Hvala unapred

Kupi stihl.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,467
Kod nas ni nema tog stihla u ponudi koliko vidim. Trebala bi biti profi pila po parnom broju modela i kao takva trebala bi biti bolja od H365. Ja sam kupio 365 nedavno i u usporedbi sa 291 puno mi je bolja na prvu - toliko mogu napisati
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Neznam jesi kad probal ali i nova ženska je uvijek bolja na prvu od one stare doma,ali to je više stvar navike,sve je to tu negdje.
Stihl ima bolje ovo a husky ono,tak da kaj god zel zasitil se buš i mislil da si pogrijesil.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Dobro, H365 je i za 1 ks jača motorka.
A Husqvarne imaju i nešto veći broj okretaja...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Svakom po želji ja opet budem sthila uzeo.
Prvo i osnovno neznam kakve su nove huske ali dok staru upalim izginem.
Imam mi tast neku nije loša ali upaliti ju , još sam kod jednog vidio isto treba duže.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Stihl 381 je iz Brazila. Nije to nista lose. To je zapravo 038 magnum.
Oba modela su zahvalne i provjerene motorke.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Hodor kaj nije 381 plastično smeče?
Za razliku od 038 magnum.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
518
Svakom po želji ja opet budem sthila uzeo.
Prvo i osnovno neznam kakve su nove huske ali dok staru upalim izginem.
Imam mi tast neku nije loša ali upaliti ju , još sam kod jednog vidio isto treba duže.
Dobro si odlucio :icon_fU: I slazem se s tobom oko paljenja husqvarne.
 

Najnoviji postovi

Na vrh