• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,509
@Kupljenec Mogu iz prve ruke reći da je pila zmaj! 😉 Ako ju hoces isprobati ja sam danas pod dug dobil 30-ak kubika višemetrice tak da moreš dojti u subotu na obradu 😉
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Fala svima 🍺🍺🍺🍺👍😍🥰😉👌

@Tommy zakaj mi to danas nisi na kavi rekel, odma smo ju mogli sprobati 😊🏁🤗
Viš da je jedva čekala da ide u pogon, puca od snage ovak i kad je ugašena😅
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Onda bum došel nema druge, ak ti nisu drva doma još mogu sa raketom i prikolicom dojti kad ju napravim😉😅
Da i to vidiš iz prve ruke kak to ide po šumi👌
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
kupljenac, ne sviđa mi se zvijezda...to je tak teško montirat lanac da mi ide na živce...buš videl... 🤭...i piljevina oće naštopat onaj prsten koji ide oko zvezde, pogotovo kad se ruši drvo...i onda to potrga sve skup...
husqarna ima i boljih riješenja...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,331
Evo meni se taj sistem sviđa, naviknuo sam na njega i nikako mi ne paše ovaj na Stihlu. Možda je stvar navike, na sreću nikad u 30 godina nije bilo problema s tim koliko znam. S kakvom masti podmazujete ležaj zvijezde na stihlu?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Zakaj je teško? Pa isto mi je tak na 137 i nemam zajebanciju, a sad je tak kak je nemem si pomoći 😇kaj se tiče piljovine se ispuše malo kaj ne? Za sad nisam imal poteškoća, mada ne pilim puno ali ali. 😳
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Joj dobro da si me upozoril, fala ti puno. Sutra ju idem vrnut i zamjenit za ovu.
Jer ja nemam tak debelih, neznam kaj bum snjom delal onda🤭
Ova bu mi taman👌

 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
@Kupljenec čestitam na prinovi, nek te vjerno služi.

Nego, kaj nisi i glavu skinul da vidimo kak izgleda novi klip i cilindar, provjeril luft na radilici....?
Fala ti😉
Sve je to u planu, ti ko da mi misli čitaš, ko da znaš da bi ju friziral🤭
Bum raskopal, imam osjećaj da bum brzo moral i ventile šlajfati, imam kakvu pastu dobru? 🤭🤣😂🤭
 

Najnoviji postovi

Na vrh