• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakvu internetsku vezu imamo

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
imam bežični vipov, potrošnja se računa u mb a ne po vremenu, ja sam na selu pa je dost sporo, sporija vrsta signala.
zato ne mogu slike metnit jer mi pol pretplate pojede, imam laptop
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
alen28 kaže:
bogec kaže:
imam bežični vipov, potrošnja se računa u mb a ne po vremenu, ja sam na selu pa je dost sporo, sporija vrsta signala.
zato ne mogu slike metnit jer mi pol pretplate pojede, imam laptop
ja sa svim slikama i po cijele dane na netu nemogu potrošit 1 gb prometa. imam umts signal

ja imam 512 mb mjesečno, za slike ču morat otič na drugi komp, meni i kad otvara stranicu troši makar nema slika.
ja sam pokušavao metnit slike al ne ide, uh a onaj film o štelanju plugova mi potrošio 2mb a očitao 2 sekunde, užas
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
alen28 kaže:
Jel to imaš onaj novi bijeli uređaj? Ja imam onaj stari crni. Na početku su imali bolje uvjete nego sad!
bijeli usb modem, malo zaobljeno ko mobitel veliko, mala žica i uštekaš u usb.
kad sam surfam dobro je i brzo al kad nešt skidam i šaljem jako sporo, i troši ko traktor s probušenim rezevarom
 
K

KRESO

Guest
ja cjeli mjesec svaki dan barem 2 sata sam na internetu 40kn tj 2 mb + pretplata
 
B

branko

Guest
doma isdn, a na poslu dial up veza 56 kbps, sad nekaj pregovaramo (svi zainteresirani iz blize mi okolice jer imamo wirelles) s firmom iz medjmurja oko uvodjenja wDSL-a (wirelles dsla)
 
Z

zrine892

Guest
alen28 kaže:
Onaj stari sistem? To je skupo ko sam vrag! Ja sam cijeli mjesec na netu za badava (ako neskidam filmove).
aha...na zalost nemam nikakvu drugu mogućnost... :cry: :cry: :cry:
 
P

paor

Guest
adsl

promet
-6 GB TCom (5 free - učenici)=20kn
-2.5GB Optima adsltraffic= 20kn

pretplata
- 70kn
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Dial up, 46.6-50 kbps :cry:
bez mogućnosti poboljšanja (nema 3G, UMTS, a bome ni dSlam-a za DSL)
 
B

Bobo

Guest
MaxADSL

FLAT rate tek zadnjih dva mjeseca.

Zadovoljan sam, posto zasad ja ne placam racune ;)
 
Z

zrine892

Guest
alen28 kaže:
jel si bio u vip centru provjerit? odi pa vid možda su pokrili tajdio di si ti...
a trebao bi...ovako je preskupo...ma morat cu se jednom zaletjet u osijek... :evil: :evil:
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
ADSL,koja je brzina nemam pojma,ali svuce dvije pjesme (kada ih kradem.)dok jedna ispjeva,dole u kutu (kada otvorim ovu ikonu za vezu)pise 100,0 MBit/s
Placam 49 franaka mjesecno,plus 6 neki dodatak sto je kao neka zastita od virusa ...,pristup je noegranicen,tako da se cijelo vrijeme slusa neka radio postaja iz HR.
Sada razmsiljam da si uzmem paket mobilnog pristupa netu,jako zgodnastvar,trebati adresa,odes na stranicu telefonskog imenika i trazis,odma mozes i da lociras(Ratarko je vidio kako to radi)i znas na koja vrata ides,to zadovoljstvo kosta 75 franaka i 1 GB u paketu,a neki nude za 3.5 franaka po danu,(24 mjeseci je min. ugovor)stomi izgleda primamljivo,kako nepusim tosi si mogu poklonit,inace,cigarete kostaju 6.4 franka ili nekih 28 kuna
 
K

krx pozega

Guest
brat ima vipov homebox(prava stvar)...ja na adsl(sranje)...optima mi nekako zapada za oči....ovo što T-com radi je lopovluk
Ja sam inače imao problema sa T-com...ali evo što se dogodilo bratu koji je uselio u kuću kojoj je bio isključen telefon(par mjeseci)i ode uključit i veli mu baća u t-gov*o.comu da mora dati 3000kn za uključenje...on fino ode u vip i ovi mu daju homebox besplatno uz naravno (nastavka)plaćanje pretplate t-com mreži(60kn) što meni opet nije jasno šta mi imamo kome plaćati pretplatu...pa zna se tko je platio stare telefone i cijelu inrastrukturu i druge stvari...al to su opet neke druge stvari i tzo ja nikad neću moć prežalit
 
Na vrh