• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kamilica

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
naravno da se poznamo...

Stigli smo dobro, na sreću ni bilo policije ni puno prometa, al stvarno je bilo napeto.

Zaboravio sam ti javiti da dolazimo,jbg,
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Evo malo slika od berbe kamilice ove godine..

:drink:


3SuKRqZ.jpg

2XQpMP8.jpg

pSdf1A1.jpg

GowgAMr.jpg

BJMmWn0.jpg

tZKQ3Sx.jpg

rqg9Nq5.jpg

irpJJRf.jpg

vLVuWqd.jpg

UrojXXW.jpg

HWxff3h.jpg
 
Posljednje uređivanje:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
već si ove godine trebo naućit da tek kad je lova na računu onda znaš kako si prošao,i moja lijepo izgleda al ak u travnj kad bude busala bude suša pa,pa......
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
kolega labavi, kako je stanje?
jel se bliži berba ? :D
 

agro

Član
Tu od
5 Pro 2015
Poruka
89
dali je netko pokusao sijati kamilicu sa prskalicom? znaci sjeme pomjesano s vodom i veci promjer dizni.

to mi je palo na pamet jer sam jednom prilikom vozeci se vidio da na slican sistem siju travu na nadvoznjcima
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Je , pisao je jedan kolega da je vidio kak tako siju kamilcu..
 

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
Moguce je ali vele da je to dosta zeznuto i mora bit cisto sjeme i dobra prskalica...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Kolika je otkupna cijena bila prošle godine,koliki je bude po hektaru i jel se obavezno mora predavati suha ili netko i sirovu otkupljuje?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Milina za vidit kamilicu :D
Super je nema šta .
 

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
MF! Otkupna cijena je vecinom oko 15kn/kg ona zrelija 1-2dole ,ekoloska 1-2gore... I to bi bilo to... Vecinom se prodaje suha i vise se dobije... Ovak kad predajes sirovu placaju oko 10-11kn ali opet ju vazu suhu... A i samim time ti maznu nesta kila... Primjer susjed vozio i 3-susare sve vagnule 300kg pa to nemre bit da ju je brojio ;-)
 

Najnoviji postovi

Na vrh