• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Kardan sa kuplungom

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kupio bi kardan sa kuplungom za Roto malcer. Bilo polovni, ili novi. Ako netko zna gdje ima novih, po povoljnim cjenama ?!!
Hvala na pomoci
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Kupio bi kardan sa kuplungom za Roto malcer. Bilo polovni, ili novi. Ako netko zna gdje ima novih, po povoljnim cjenama ?!!
Hvala na pomoci
njuškalo tak sam ja kupio
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Budem ja pito kolegu kolko hoce on za svoj i kakvo je stanje pa ti javim!!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Kopal sam, ali nisam nikaj nasel . . .

mislim da ti je najbolje potražiti kad su sajmovi, ja sam za berač uzeo, 300 kn je bio jeftiniji na placu neg u dućanu di sam najeftinije našao.. mislim da je 900 kn tražio, išlo je za 850 :)
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Treba docekat neki sajam !! A i hvala Abartu na informaciji, al treba se snac na toj stranici, a slovenski se ne zna . . .
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kvačilo ili kuplung je po slovenski sklopka.:icon_thumright:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Hvala jos jednom !! Idem proguglat gdje je to i jel mi se isplati potegnut u Sloveniju !!?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pogle si na cerjak kardani stranici,slovenski su i mislim da je s lamlom najjeftiniji 1200kn.
Zovi poljostroj u zg oni ih drze pa pitaj za cjenu kod nas.
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
da se priljepim na temu...
mene isto to zanima, ali jos bolje ako ima nastavak sa lamelom koji
spjim na obicno kardan u ustekam u traktor, ako netko zna gdje bi se moglo kupiti, nesto
kao adapter...
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Probajte pitat u trgovini leskovar, tata je tamo kupio obični kardan za 200-200 i nešto kn, nisam gledao cijene od ostalih al možda su jeftiniji nego u drugim trgovinama
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Skupi su kod Ferencaka !!
Jos uvijek sam u potrazí. Moze i rabljeni, ali dobar i da je 1m duzine sklopljen. Pa ako tko zeli prodati, a nije mi predaleko ...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,750
u auto poljostroju sam kupio prije par god kardan za malčer do 2 metra i ciklo mlin ( vrti samo u desno i preskače kad se preoptereti - neznam kako se točno zove ta sklopka ) i platio ga 1200 kuna a ni sad nije skuplji
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
u auto poljostroju sam kupio prije par god kardan za malčer do 2 metra i ciklo mlin ( vrti samo u desno i preskače kad se preoptereti - neznam kako se točno zove ta sklopka ) i platio ga 1200 kuna a ni sad nije skuplji

Kaj si uzel slovenski cerjak?
Cul sam da su super i dugotrajni.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
u auto poljostroju sam kupio prije par god kardan za malčer do 2 metra i ciklo mlin ( vrti samo u desno i preskače kad se preoptereti - neznam kako se točno zove ta sklopka ) i platio ga 1200 kuna a ni sad nije skuplji

Jel je ztvorem taj sistem kaj preskace ?
Ko u nekom cilindricnom kalupu, il je bas kao lamela sa vijcima za steljanje ??
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,750
Jel je ztvorem taj sistem kaj preskace ?
Ko u nekom cilindricnom kalupu, il je bas kao lamela sa vijcima za steljanje ??

zatvoren je. nema klasične lamele. budem slikao kad mi dojde doma. sad je posuđen. da cerjakov je i za sad dura ponekad malčiranje i jedan dan godišnje ciklo
 

Najnoviji postovi

Na vrh