• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koliko kravica držati - neki optimalni broj

  • Temu pokrenuo Mister x
  • Datum prvog posta

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Imaju i 2X3 a dali imaju od toga manje neznam. Kakvo ti planiraš kupiti?
 
A

agrarac

Guest
nemam ništa zasad u planu kupiti ali nikad se nezna.a cijenu 2x3 možda znaš?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Mene košta..........000 - izmuzište 2X4, digitalni mjerači mlijeka, izuzimači muznih jedinica, laktofriz 2400 litara sa digitalnim pokazivačem mlijeka, automatska hranilica s 50 ogrlica, protuklizni premaz u izmuzištu i izmjenjivač topline.
 
A

agrarac

Guest
isto u kante ali mi muzemo na tri,al volio bih preurediti stare staje kako bi krave bile slobodne i imati izmuzište ili barem u trenutnoj situaciji mljekovod.ali sve u svoje vrijeme.i kolko vam treba vremenski za mužnju?
 
B

banijac

Guest
Mislio sam više na masnoču, proteine...od čega se sastoji prehrana?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Prehrana: sijeno, sjenaža od prirodnih livada, sjenaža engleski ljulj, sijenaža lucerna, kukuruzna silaža i koncentrat!
 
B

banijac

Guest
identično mojem....sam kaj ja imam svu sjenažu od lucerne.....radiš li sam koncetrat, ak ne koji kupuješ?...
reci mi još...kako liječiš krave od mastitisa? sam ili..?
 

Najnoviji postovi

Na vrh