• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
Za tebe neznam, ali mene su za navečer pozvali na grah u kojem se bu buncek odmakal.
Ufff, opet me teška noč čeka. Juče slano, danas bu garant ljuto.... nije to zdravo nimalo, ali kaj bum kad mi je fino ...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
To sigurno :ROFLMAO:
Ona juha je meni najslađa, pa malo kruh točati.....
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
A, sprava za vađenje rebara, a mogla bi u nuždi poslužit kao držač štapa za pecanje, hehhe
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,599
Nišče nije del sliku kak razmeče sneg, ali zato ne fali slika kobasica, čurki, šunki i pijače. Pa kam to ovaj svet ide? Ako tak nastavimo možda se zbog težine i kugla zemaljska prestane vrtjeti? Se nas je više i se smo deblješi. Motorke i motike su nam preteške. Seks se pomalo zatire. Jelo, mobiteli, kompjutori.... a joooooj:confused:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
Koji snijeg, to su novinari napuhali jače nego bura..... par cm i odmah zastoji, zabrane.... a vozila imaju nabolje prijanjajuče gume, lance u vožnji meču....

Nekad kad si na posel išel osnovno pravilo je bilo prije odmetanja auta očistiti registarsku oznaku

 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
zašto se ne skinu rebra s nožem , skupa s mesom ..meni ovo nema smisla
ponekad mi se čini da se kod nas velika pažnja daje nebitnim stvarima
 
Posljednje uređivanje:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,934
a ja i @plus nek žvačemo paštetu
Nisam ti prije stigel dati odgovora, sem imel malo vekše probleme, nek si ti moreš zamisliti.

Prvi mi je problem bil vu startu, kak se dosanjkati na breg, znaš da ne bi bilo v redu novoga auta na breg po snegu i poledici tirati. Novo je novo...

Obzirom da mi je doktorica zabranila konzumerati koje kakve zadimljene svinjarije, ja sam kak pravi legalist ovih dana uspel najti (na akciji, jeftine) dijetne paštete. Vu naletu sreče opče nisam gledal kak su pakovane, da nemaju onuga vraga na poklopcu, znaš onuga za kaj z prsti primeš i potegneš, nek treba za otprti takvu paštetu on mali črni ključek. Za praf bi mi taj vrag, te karičice trebale kaj bi za njih denes bil paštete navesil na trsje. I kaj mi je drugo preostalo nek gledeti prek susede, a budu i da budu zbavili svoje špelancije.
Kaj da ti velim, sram sim ili tam, moral sam si od njih, dok su zgotovili pri njima posuditi njihovo čislo klabasic. Fletno sam ih instaleral pri sebi da i mi na brzaka, malo pre mraka zbavimo i pri meni takvu špelanciju. Znaš ono, trsek moj zbudi se dosti si spal...
Nemaj straha, sem vrnul ljudima kaj je njihovo, ampak smo susedi.

I tak, vrag nek nosi paštetu, ne bi ja to povedal, al več gda si me povlekel za jezek, sem moral.
I tak je i to zbavleno, do nekve nove obaveze. Nekakvoga pretakanja, z lagva sim, pa tam i kak onda nebum išel po cesti od grabe do grabe, sim tam, sim tam... Od gorice do toplice 🙃😏🤓😈🥂
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
zašto se ne skinu rebra s nožem , skupa s mesom
Tak se nekad delalo i to su bila jako fina rebrica..... neznaš jel su bolja suha pa nožičem strugati do kosti ili kuhana u grahu kakav sam jučer mlatil.
Uffff, buncek sam samo probal
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,758
Ja tako radim rebra još uvijek. I to što kažeš. Ne znam jek mi finije nožem strugati ili ih u grahu kuhati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh