• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
mrš , rekao mi je kardiolog da se moram posvađati s hranom

@ZGseljak , dimili smo na tavanu objekta 6x6 , tako da nije bilo problem s mjestom , sad više ne dimimo , završena era

a svi vi koji dimte , lokote na pušnice
 
Posljednje uređivanje:

damir23

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2023
Poruka
206
Malo sam procital temu, ima dosta zanimljivih stvari, a i u suprotnosti kako ja radim, a radim onako kako su naši stari a i mlađi. Ako izuzmemo novonastalu struku, kod nas se uvijek dimilo toplo pa i vise od toga jer se ložilo uglavnom na dnu pušnice koja i nije uvijek bila velika ili visoka po nekakvim PS. Činjenica je da se danas svi tome protive no ipak je tako. Također se dimi jednom i to relativno kratko u odnosu na ono što čitam na netu.
A usput vidim sve sami standardni proizvodi se delaju.. sunke, kuleni... a ima li netko da radi špekericu ili domaći hamburger. Ako da volio bih ako može podijeliti iskustvo ili recepturu.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,460
ja pokusavam smisliti nacin da sam koljem. Ali onda mi surenje otpada, morao bih guliti ili paliti brenerom pa skidati s nozem, a to mi se bas i ne svidja. Ono korito sa mehanizmom i letvama koje vrtis na kurblu mi je preskupo za mojih par komada za vlastite potrebe. Dizem ga ionako s traktorom. Mozda samo carsko i glave opalim brenerom i postruzem nozem, a ovo ostalo ogulim. Samo da se uvjerim da mogu sam. Hahaha
Kod tasta ima čovjek koji sam kolje, objesi svinju za nogu, zakolje spusti u korito i s električnom dizalicom s jedne strane diže lance a s druge on podržava s rukama, tako da većinom sve sam obavi, eventualno ako ima da mu nekog pomogne. I kod nas je postao problem naći ljude da pomognu okrenuti i očistiti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
Znaš de sam👍
Dojdem kad poparim ovo svoje, a to bi bilo kroz koji dan.
Nebum valjda došel mašuč rukama.....



A bilo bi mi drago da nam se pridruži ovaj kaj se navek nekam tura, a i još poneko od ekipe..... kaj bi se forumu štucalo
:hahah:

Ti ih metni na hrpu, a ja ovaj put nebum smel prevariti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
Ti kompletno sav špek pariš? Nić ne sušiš vulgaris?
Ne, dio one prve ture je na zraku.
Nakon dugo vremena sam se udostojil malo popariti ove godine pa se ekipi dopalo i riješil se u kratkom roku pa pitaju jel ima još.
Kupil sam par tabli i sve bum naparil i svakome poklonil jedan komadič.
Nisam baš zadovoljan sa robom koju mi je mesar izabral ali kune se da boljeg nije bilo. Poješče se, a ako saznam da je bilo bolje robe sljedeči karter bu si sam mjenjal.....

Ja dojdem s buteljom skonzuma i jambo keks milka
Ako buš TI poklon nosil probaj u dučanu prositi jumbo keks jer buš rekel da su te prevarili. Najbolje da rečeš po seljački đambo.
Kaj se butelje tiče nije ti Konzum neka sreča. Uzmi u Lidla, ali obavezno iz onih košari na kotačićima. Ove sa stalaže nisu baš.
Mada ja znam da ti nebuš imal vremena....... Zajebali smo Dedu lani kad nas je zval na onu pisanu vratinu, moral ju je probaviti sam. A zgleda da bu tak i ovaj put.... a tak sam htel videti črep kak ga je opral.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,618
Dobro je, baš nekaj delam i razmišljam si.
Nema @Deda Marek dugo, sigurno je neke nove pajdaše našel..... i škaf su pojeli :ROFLMAO:
 

Najnoviji postovi

Na vrh