• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

komentar na danasnju poljoprivrednu emisiju

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
kako Borkovic jos moze obavljati funkciju koju obavlja i jos daje izjave za televiziju??a sjetimo se snimke o drzanju konja....koja smo mi drzava....
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Jbga pa valjda su usvojili ono američko "niko nije kriv dok se to ne dokaže". Tko zna šta će te snimke dokazati.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jedva čekamo sljedeću emisiju da čujemo što poučno ima da nam kaže lažovina,najučinkovitiji ministar na korist države,možda dobije i kakovo odlikovanje,a i ova iz žitozajednice kao da je došla od Fazlinovića:(n)::(n):
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
je
ali ovaj koji je danas bio u emisiji mislim da ga više neće puštati u javnost
jer čovjek govori istinu
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
je
ali ovaj koji je danas bio u emisiji mislim da ga više neće puštati u javnost
jer čovjek govori istinu


Na koga misliš ?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Vjerovatno mislis na Matu Mlinarića,čovjeka iz moga kraja...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Aha sad nam je lažovina sve danas objasnio,samo nikako da objasni i one tri godine koje nisu bile izborne a kad je proračun za poljoprivredu bio 3,5 milijardi,uglavnom mora mu se priznati da je najučinkovitiji ministar u vladi ,:icon_rofl::icon_rofl:,najviše je uzeo od ljudi i ostavio bratiji za troškove,dobro što mi želudac dobro radi jer nakon njegovog objašnjavanja došlo mi da:icon_toilet::icon_toilet:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Opcenito, hrvatska poljoprivreda je na pragu propasti, da ne kazem, propala je.. ja sam mlad i zanima me raditi na zemlji, ali to sta oni rade od nas, izgubio sam volju totalno..
bolje da ne radim nista, nego da poslujem s gubitkom.. pa sta je sada sa ovom psenicom, kud su i ovak prinosi nikakvi, oni nama nude 1,05 kaj bude nakraju izaslo i na 90 lipa.. trebao sam ju zapaliti na polju i nek gori, na isto mi dode.. a o kravama i mlijeku da ne pricam..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Što kažete na današnje izlaganje Bedea iz Agrogeneticsa,sve je lijepo rekao ali je zaboravio da ipak pravovremena i kvalitetna gnojidba određuju 50% prinosa a za to su potrebni novci,ovo oplemenjivanje sjemena je za svu pohvalu ali financijski zbir bi trebao biti mjerilo uloženo i dobivenog,istina da sve sorte nisu za sve ali i prije 10-20 godina je bilo sorti koje su mogle u dobroj godini stisnuti 7-8 tona na hektar,od onda se ljestvica sve više podiže ali to povećanje ne prati financijski učinak
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
gledao tko ovo danas? ja sam slabo vidio zbog suza od smijeha! tržnice i njihovi certifikati su najobicnija smojurija! veli baba-ja sam sigurna da ovo nije dopelano iz ducana! pa miska popovic je redoviti kupac na zelenoj,vozi se i iz kauflanda... kak i pola njih koji se sad sepure s certifikatima,proizvede tonu robe,a proda 5.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
gledao tko ovo danas? ja sam slabo vidio zbog suza od smijeha! tržnice i njihovi certifikati su najobicnija smojurija! veli baba-ja sam sigurna da ovo nije dopelano iz ducana! pa miska popovic je redoviti kupac na zelenoj,vozi se i iz kauflanda... kak i pola njih koji se sad sepure s certifikatima,proizvede tonu robe,a proda 5.
Obavjesti novinare da naprave reportažu kak su to napravili Slovenci..snimili ih u Italiji gdje kupuju i u Sloveniji na svojim tezgama s natpisima DOMAĆI PROIZVOD.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
normalno da šverceri prvi skaču da se certificiraju...
jel se tko upitao zašto upravitelj udruge tržnica, inače direktor tržnice u Karlovcu nije uspio to napraviti u svom gradu?
:p:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ne znam,decki,sve manje imam volje uopce gledati poljoprivrednu. em su glupi novinari,em urednici,em gledatelji koji popuse svaku pricu. dosta mi je domacih proizvođaca,mladih agronoma i pravnika koji kapital od dede i bake iz njemacke ulazu u poljoprivredu,sole pamet i zatim propadaju... jos je eventualno bil ok prilog o ljudima iz kninskog polja,ali,po svemu sudeci,i oni mozda trže robu iz eu...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne mi tako certifikat pljuvati,i ja ga imam.I volim ga pokazati.A da sam i ja vidjela da su ga dobili i oni koji kupuju i prodaju-vidjela sam.Iako imaju i nešto svojega.
Pa reko carinski inspektor-onaj koji sada juri švercere kao-mome mužu neki dan-eto vidite,na Zelenoj u Zg smo sve švercere eliminirali.A moj muž jednome zadnji puta ostavio sedam gajbi paradajza kada išo kući.Nakon što su ih oni eliminirali.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ne mi tako certifikat pljuvati,i ja ga imam.I volim ga pokazati.A da sam i ja vidjela da su ga dobili i oni koji kupuju i prodaju-vidjela sam.Iako imaju i nešto svojega.
Pa reko carinski inspektor-onaj koji sada juri švercere kao-mome mužu neki dan-eto vidite,na Zelenoj u Zg smo sve švercere eliminirali.A moj muž jednome zadnji puta ostavio sedam gajbi paradajza kada išo kući.Nakon što su ih oni eliminirali.

ma,je,eliminirali su oni vrazju mater. navodno je u okolici zg-a porastao promet nekretninama za 300%,sverceri,siptari,svi moguci pokupovali sve jarke,grabe,sikare,mocvare,samo nek je zemljiste,da se mogu pravdati. poljoprivreda propada,a proizvođaca sve vise.

@ bhorv- hahaha,tocno tak!
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Tako i mi u Varaždinu muku mučimo s prekupcima koji imaju certifikat, ma u stvari taj paipr ništa ne predstavlja, jednom godišnje dođe predstavnik tržnice, i dvoje iz savjetodavne službe da popišu što ćemo ove godine proizvoditi, i to dođu u 4 mj. kad na otvorenom nema ništa.. kasnije kontrole nema, Ok, sad od kad su fiskalne blagajne i kontrole oko toga, malo su se i ti prekupci preplašili
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
doskocilo se i fiskalizaciji i linicu,nitko ne bude prestal raditi...i nitko nov ne bude pocel placat porez...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Najzanimljivije iz emisije je ona ženska,mislim da sam ju već negdje slušao u nekoj emisiji,takvu osobu treba za ministra ili negdje visoko gdje se radi o poljoprivredi,:(inlove)::(inlove):,mislim na onu što je bio prilog u onoj štali
 

Najnoviji postovi

Na vrh