• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

komentar na danasnju poljoprivrednu emisiju

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
vjerojatno si ju bas u poljoprivrednoj vidio. dok je bila afera sa aflatoksinima bila je u studiju sa zamjenicom ministra ili tako nesto..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
tako je kolega,nasuprot nje bila ona baba grakača i nije joj davala zraka,ali po viđenom ženska je OK ,
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
bila je vec gore,njezina obitelj je neki ogromni proizvođac mlijeka,oko 1% ukupne proizvodnje u hr. Sad je postala nacelnica opcine,ne sumnjam da im bude odmah krenulo na bolje!
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Takve treba podržati i pogurati da dođu na pravo mjesto. Možda grješim ali mislim da nju nebi uspjeli iskvariti. Jbt da se pokojni stari Pankretić digne ( oprostite što prizivam mrtve ) streljal bi ih sve
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nitko nije prokomentirao danasnji prilog u emisiji?
hm.. :icon_biggrin:
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Takve treba podržati i pogurati da dođu na pravo mjesto. Možda grješim ali mislim da nju nebi uspjeli iskvariti. Jbt da se pokojni stari Pankretić digne ( oprostite što prizivam mrtve ) streljal bi ih sve

Onda bi prvo morao svog sineka.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ne znam o čemu je komentar jedino ako nije o osnivaču ovog našeg foruma,samo se Mario neda pred medije,prepušta tati te poslove on je garant u Lamborđiniju bio kad se snimalo,:cool::cool:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Imal kakve isplativosti od tih mljekomata ? i agromaner pohvala za temu ;))

I ja sam gledao malo emisiju ali nisam vidil nikakvu agronomku ni babu ali možda sam i propustil epizodu nažalost il to vi govorite o epizodi prije ?
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Netko je tam spomenul da smije prodati samo 12t lit godišnje?!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
Netko je tam spomenul da smije prodati samo 12t lit godišnje?!

to je ograničavanje suludo...
to je koda meni neko zabrani da prodam više od 12 tona zelja na dvorištu...:mur:
pa kaj nema nikog u mljekarskim udrugama da to sruše na ustavnom sudu?
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Netko je tam spomenul da smije prodati samo 12t lit godišnje?!

Ako se ne varam da je 12.000 litara ogranićenje za prodaju na kućnom pragu, a da mljekomati nemaju ogranićenja, samo moraju raditi kontrole kakvoće mlijeka, ima više o tome na temi stoćarstvo.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Ako se ne varam da je 12.000 litara ogranićenje za prodaju na kućnom pragu, a da mljekomati nemaju ogranićenja, samo moraju raditi kontrole kakvoće mlijeka, ima više o tome na temi stoćarstvo.

tocno tako.ogranicenje je za prodaju na kucnom pragu.za mljekomat nema ogranicenja.ma tu se nezna ko koga karabuci:icon_hang:b
 

Najnoviji postovi

Na vrh