• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dobro jutro dragi moji forumasi,imam osjecaj da nas zele zavaditi,cijepljene i nas slobodne.Pocele su kruziti inforrmacije da je prava plandemija u tome da se moramo cuvati od cijepljenih,odnosno moramo vas izbjegavati.
Navodno ste opasni za nas,posto se u vasem tijelu stvaraju SPIKE proteini iz mRNAcjepiva koji probijaju mozdano krvne barijere i ostecuju krvozilne stanice.
To je objavljeno na Logicno com,8.5.2021,koga zanima neka cita,nazalost neznam prenijeti objavu.
Valjda ste primjetili da se vec pomlo svadjamo a to nije dobro,moramo svi zajedno ovo prebroditi. 🙋‍♂️
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,771
Dobro jutro dragi moji forumasi,imam osjecaj da nas zele zavaditi,cijepljene i nas slobodne.Pocele su kruziti inforrmacije da je prava plandemija u tome da se moramo cuvati od cijepljenih,odnosno moramo vas izbjegavati.
Navodno ste opasni za nas,posto se u vasem tijelu stvaraju SPIKE proteini iz mRNAcjepiva koji probijaju mozdano krvne barijere i ostecuju krvozilne stanice.
To je objavljeno na Logicno com,8.5.2021,koga zanima neka cita,nazalost neznam prenijeti objavu.
Valjda ste primjetili da se vec pomlo svadjamo a to nije dobro,moramo svi zajedno ovo prebroditi. 🙋‍♂️
Dobro jutro,
Definitivno se situacija jaaaaaako polarizirala, raslojila.

Ima, a i uvijek je bilo, "pojedinaca" koji su uvijek protiv svega, makar i pozitive, a ako nemaju biti protiv čega ili koga - onda su barem sami protiv sebe.
Na veliku žalost takvih osoba - previše su se put u povijesti našli na krivoj strani.
Dok je nekada nauka utirala put - takvi su ju pojedinci nastojali zatirati, pa makar to bilo i spaljivanjem...
Dok su se vodili svjetski ratovi, gle slučajnosti, takvi su se skoro uvijek našli "na strani gubitnika", a pobjednici pišu udžbenike za povijest.
Sada se vodi svjetski rat protiv korone i opet postoje pojedinci koji su na žalost sami protiv svih, svih onih koji se mogu ubrojiti "u pozitivu".
Čime se to danas ti pojedinci nastoje izdvojiti "iz mase" nas ostalih, neukih i neprosvijetlenih, naravno kako oni sami misle i nas obeshrabrenih, pa uglavnom plasiranjem njihovih nastojanja protiv zatiranja njihovih demokratskih prava i ostalih floskula, naravno - u primjeni njihovih teorija za njihov nerazuman cilj "sami protiv svih".

Nemam ja nikaj protiv, mogu takvi stati i ispred jurečeg vlaka i neka ga samo svojom snagom zaustave u njegovom prolazu... Ili, mogu se popeti na od potresa preostali dio tornja ZG katedrale i skočiti bez padobrana, sve u uvjerenju da se njima u odnosu na nas druge nema kaj hudoga dogoditi. Ja sam cijeplen protiv takvih... ;)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
To je glavni problem koji govorim ljudima i ljuti me to što nakon svih podjela oni rade ponovo. Mi nevaljamo ne cjepljeni, a cjepljeni valjaju i opet se dijelimo covid potvrdama, priča se o kaznama za nas koji se ne cijepimo. Nemam protiv nikoga ništa ni tko se želi niti tko se ne želi i mislim da se nebi trebali svađati oko toga, ali ljudi se toliko krve oko toga. Ako ja ne želim, ne znam zašto to nekoga toliko boli...
Kažu razmišljaju o sankcijama i imaju popis ne cjepljenih, a nisu sve ni blizu pozvali na cjepljenje. Mislim to su gluposti takve, idiotizam baš...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,688
Poslušni sluge boga Novca, kojima ni Domovina niti vlastiti narod nisu sveti.

Napisah prije: cijepljenje je krajnji cilj, a ne dobrobit naroda.

pLandemija od prvog dana...jer to je čak u Simpsonima još 2013. najavljeno...
Ljudi i dalje ne vjeruju jer je lakše biti poslušan nego čitati znake vremena i misliti svojom glavom...a one koji misle, proglašava se teoretičarima zavjere.
Svaka tzv. "teorija zavjere" je, do sad, više - manje, nažalost ostvarena. A mnogi se onda čude kak se to dogodilo...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543

Zašto nestajanje gripe može biti problem?​

Zdravstveni djelatnici su sretni što mogu predahnuti barem kada je u pitanju gripa, međutim neki ističu da to može biti problem.

Budući da se cjepivo protiv gripe svake godine temelji na sojevima koji su dominirali tijekom prošle godine, nejasno je koliko će učinkovito biti cjepivo koje se priprema za sljedeću sezonu. Naime, Svjetska zdravstvena organizacija (WHO) je krajem veljače, kao i obično, dala preporuke za sojeve gripe koji bi trebali biti zastupljeni u trovalentnim i četverovalentnim cjepivima. No te preporuke temelje se na mnogo, mnogo manje dijagnosticiranih slučajeva nego u uobičajenoj godini, što znači da je uzorak malen, pa je teže predvidjeti koji bi soj mogao prevladati.





to službeno stoji na indexu....isto tak piše i da bi problem mogao biti zbog toga što djeca neće doći u kontakt s gripom, pa neće stvoriti imunitet ako ih kasnije napadne...

veli, ako je od gripe lani u americi umrlo 22000 ljudi, a ove sezone samo 600, da li je 21400 umjesto od gripe umrlo od korone?
koliko ih je još umjesto od "normalnih" bolesti umrlo od korone?

jel baš onda točno da je u svijetu umrlo par miliona ljudi baš od korone, ili je u pitanju manipulacija brojevima, pa bi broj stvarno umrlih trebao ustvari biti puno, puno manji?
di su vidljive statistike prosječnog broja umrlih u zadnjih recimo 10 godina, i statistike zadnje godine uspoređene s njima?...volim matematiku, jer to mi daje pravi uvid u sve, a nemam te podatke...
pomoć!!!
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,771
Matematika je egzaktna nauka. Imaš jako ispravan pristup.
No postoji jedan ali, da je ta vražja korona ipak htjeli mi to ili ne htjeli priznati, ostavila svoj duboko urezani trag. Mnogo je ljudi koji bi se možda zvlekli od postoječih bolesti, baš ona dokrajčila, zadušila...
Ne znam, ne bi niti htel probati.
Znam da mi je sad najbolje friško saznanje: od mojeg šogora zaposlenik, dečko cca 40 let došel z Klenovnika i kisika, a več je nazaj v bolnic, jer mu se zdravlje naglo i skroz poremetilo. Zmršavel je prek 13 kila, a za sve je zaslužna samo korona. Prije nije imal baš nikakve bolesti, ali radi posla hoda po svijetu i naletel je negdje na nevidljivu nagaznu korona minu. Agonija mu traje više od mjesec dana.

Naš se župnik prošle godine delal skoro pa bedaka s korone. Nedavno se jedva zvlekel z kisika. Sad je manji od makova zrna i prizna da nebre nikam, a i on je četrdesetogodišnjak...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,920
Najbolji mi je onaj pravoslavni pop:
- Od korone umiru samo pederi!
Nekoliko dana i njega korona triput kušnula!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Meni je to tak čudno sve, zanimljivo je kak na svakoga drukčije lupa.
Najviše stradaju osjetila, ja još nemam mirisa, a prsa i prisni koš me pečeju ko da onak najlon ili stiropor gori i tali se sve.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,688
Pogledajte ovaj zanimljivi filmić iz Njemačke, pa malo razmislite:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh