• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Citam ja svasta,u jednoj temi seces drva i cepas u drugoj se vozas sa raketom po sumi u trecoj varis prikolicu, u cetvrtoj pises da radis po 12 sati dnevno u petoj da si na bolovanju pa ne mogu vise da povatam konce
Pa svaka tema je za nešto? Ili?
Ili treba pisat sve u jednu?
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,229
Pa nije čisto jasno jel se liječi ili je u banjama rekreativno čisto da odmori od toliko posla.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Nisam stigao pratiti dali je stigao frezati i posijati kukuruz, jer za desetak dana kad se vrati bude dosta kasno 🤔
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Meni se nikam ne žuri, ja za sve imam vremena, ak stignem posijat dobro ak ne ne, budem drugu godinu. Al nisam se dužan dežurnim provokatorima tu nekima opravdavati ni najmanje.
Koji ne sijaju a ni ne sade ak ne dobe zeleno svjetlo na forumu, jer ovo sve shvaćaju ozbiljno na forumu.
Ako to ide mene, grdo si se prevario. Pošto se znaš šaliti red je da i šalu prihvatiš.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
To ima veze samo sa 16. 05. Škola počinje dan kasnije. Da nebi bilo sumljivo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Meni su zanimljivi oni senzori na ulasku u objekte za ne cjepljene ili one koji nisu preboleli....
Rekoh ja odavno da oni budu nasli način
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,685
A velite da širim teorije zavjere...pa eto vam, nevjerni Tome...

Lani maske, ove godine Digitalni ID...sve po agendi, kaka je i najavljeno...

Dakle pandemija je postala pLandemija još davno, samo mnogi još ne vjeruju.
Vrijedi pročitati...
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
U jednu ruku i širiš, tj. namečeš i guraš im svoj životni odabir bil on dobar ili loš (vrijeme če pokazati)
Imaš bolji, jednostavniji, legalniji način za natjerati teoretičare da se poprave?

S kojim god čovjekom koji je koronu prešel a da sam ja razgovaral ni jedan ju nebi htel opet probati i večina ih se prijavila za cjepljenje.
Zakaj?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,685
@MUHA, moj profesionalni i životni odabir je takav da uvijek preispitujem stvari i sve delam s velikom dozom opreza (ono "dvaput mjeri, jednom reži"), dakle uvijek stvari provjeravam i s "druge strane".
Jer da nije tak, odavno bi bil pokojni...
To kaj radi takve navike slijepo ne vjerujem i ne slušam "autoritete" s položajem, a ne znanjem, koštalo me posla, a to vjerojatno i znaš. Ali Bog nikad ne zatvori jedna vrata, a da ne otvori druga, možda još i veća.

Svaka medalja ima dvije strane, a svaka istina ima dva pogleda - ali je ipak samo jedna.
Nikom ne namećem nikaj, samo želim da ljudi ne budu ovce, koje se tjera u tor i, slikovito rečeno, dobrovoljno idu na klanje (ili cijepljenje...), već da dobro razmisle o svojim postupcima.

Uz ovoliko reklama, koncerata i sličnih reklamnih gluparija "cijepi se..." jednostavno mi priča previše smrdi. Naravno, kad bude dobrovoljno "cijepljen dovoljan broj ljudi" onda budu lako nametnuli obavezu svima.
A onda svake godine, pa za svaki prdac... i gotovo je sa zdravljem, a i slobodom da budemo ljudska bića (ako još jesmo poslije ovoliko "državnog terora" zatvaranjem zdravih, plašenja brojem umrlih i propagandom i uništavanjam privrede).

Jel nije čudno da nazoveš "svojeg doktora" radi jakih bolova (negdje), a on ti odgovori tipa "dojdi za tjedan dana jer imamo veliku gužvu zbog cijepljenja". Jel to normalno??? Meni nije.

Pogledal sam pročital toga dosta i na stranom jeziku, a srećom na ovoj stranici ima dobrih sažetaka na hrvatskom.

PLandemija bu prestala kad se bu o njoj prestalo govoriti, ne prije i ne kasnije.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
S kojim god čovjekom koji je koronu prešel a da sam ja razgovaral ni jedan ju nebi htel opet probati i večina ih se prijavila za cjepljenje.
Zakaj?
Ja znam za dva slučaja koji su imali teže simptome i duže bili u koroni, prijavili se i zasad odustali od cjepljenja. Baba i stric 🤭😁
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh