• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Alo kolega kupljeni🙋‍♂️,danas ujtru otiso za AT,no srescemo se,nemoj kazat da jos uvijek nasjedas vakin clancima u novinama🙈,pa zar jos ne shvacas ciji su mediji,jeebiga ja mislio da si pametniji,daj odrasti vec jednom ili uzmi moj eliksir da ti razbistri um. :hahah:
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,943

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Rekoh, sve je povezano: morona, klima...
Rođenje djeteta sedam je puta lošije za klimu u emisiji CO2 godišnje od sljedećih 10 najpopularnijih ublažavajućih mjera koje pojedinci mogu učiniti", rekli su analitičari iz Morgan Stanleyja.
... Jedino bogataša nikad previše
Izvor:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Evo jedan zanimljiv članak, malo podugačak no poučan, za one koji žele proširiti vidike:

Jedan zanimljivi navod:
Lijepo je u par rečenica sve o njima rekao naš svjetski poznati košarkaš i priznati zagrebački arhitekt, Ivan Valek, citiram ga:
„Njihova moć je u bezvrjednim papirima i sustavu banaka. S novcem drže pod kontrolom zemaljske vlade koje oni postavljaju i kontroliraju. Drže medije ali i gospodarsvo svijeta putem korporacija. Osim stvaranja profita korporacije imaju zadatak uništavanju nacionalne ekonomije i neovisne, nekontolirane poduzetnike. Pitanje kako se osloboditi te sotonske organizacje odlično umrežene po vertikali i horizontali? Prisutni su u svim porama društva, od vrhovnih sotonskih poglavara do portira. Zlo nije savršeno i to je naša šansa. Isus je pobjednik i Gospodar svih bitaka. Budimo Njegova vojska.“


I pouka za kraj:
Zavirite u život i vidjet ćete da su glupani neodoljiva sila jer su u ogromnoj većini, proglašujući svakog odviše umnog čovjeka bijelom vranom, ludom, nesretnikom.
A. G. Matoš
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ja bi narodski rekao za ovog manipulatora Madarica....jeebo te taj Madaric,Djikic i ostali izdajice naroda i Boga.
Zar ste jos coravi i nevidite diktaturu i fasizam,cilj je od pocetka bil cijepljenje,porobljavanje i bice jos gore jer su shvatili da im nece proci,dokle, ovisi o nama.
U njemackoj su zabrinuti jer se mladi ne zele cijepiti pa su im organizirali party i dijelili besplatno pivo(prenijeto juce na Radio Steiermark),naravno naslo se par moralnih slabica al da nije zalosno bilo bi smijesno. 😷
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Provodi se polako, korak po korak...samo mnogi to ne vide...od lanjskog zaključavanja, zabrane rada pojedinih djelatnosti, maltretiranja s cijepljenje, ograničavanjem kretanja i prelaska granice...
Pogledajte Australiju...to je slijedeći korak...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Evo ja ne vidim trenutno neki preveliki problem. Kafići rade, restorani rade, hoteli rade, teretane rade… Van države mogu. Maska me živcira ali jbg, pretrpim - ima i gorih stvari u životu. Da se više ljudi cijepilo vjerojatno bi bil i blaži režim…
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,400
Točno u prvim redovima će biti oni koji im vjeruju, a bit će unovačeni pod idejom toga da bi se moglo normalno živjeti da nije nas necjepljenih, i da nam treba uskratiti najprije temeljne građanske slobode, a ako ne popustimo onda i život.
Da smo na čisto meni cijepljeni ne smetaju, i ne vidim razlog zašto bih ja njima smetao.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
a neee, kolega neeee,,,
nema šanse da unovačiš cijepljenca, pa oni su se i cijepili da nebi poginuli... :hahah:
ako i dođe do oružanog sukoba, šaka necijepljenih može zarobit cijeli grad...kukavice su jako glasne na mrežama, a tiši od miša u realnom životu...🤭
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Evo ja ne vidim trenutno neki preveliki problem. Kafići rade, restorani rade, hoteli rade, teretane rade… Van države mogu. Maska me živcira ali jbg, pretrpim - ima i gorih stvari u životu. Da se više ljudi cijepilo vjerojatno bi bil i blaži režim…
Zaboravljaš da ti potvrda vrijedi valjda 6 mjeseci, a onda opet pristaješ na novu dozu i tak u nedogled... Iduće godine nekaj drugo i tome nikad kraja...
Blaži režim je zabluda. Čim se jednom nekaj prihvati (odnosno popusti ucjenama) opet idu korak dalje...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh