• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
877
Razgovaram sa susjedom koji ima rodbinu u Australiji i s kojima se povremeno čuje.
Veli on da je njima tamo dobro i da naši mediji lažu. Pitam ga da na australijskim videima sa vidi policija kako žestoko intervenira. A veli on, oni su uređena država i reda mora biti. Mislim si , hvala Bogu , da smo mi neuređena država i da je kod nas nered.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Svedjani se smiju nama,Bjelorusija takodje,Kuba kao i nasa braca u BiH.Pocnimo se smijati sami sebi i problem nestaje,samo pozitiva dragi forumasi. 🙋‍♂️
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
877

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Da neplodnost je stvarno veliki problem,no nekako imam sumnju da je sve to namjerno izreziranao,prehrana,cjepiva,pica,dosta naucnika nas upozorava u vezi toga. :unsure:
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Kolega predlažem ti da se kloniš opskurnih stranica u potrazi za informacijama… Imaš dolje tekst sa stranice tipa našeg agrokluba. Ja mogu napraviti video da imam konja s krilima…

 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
@klimatske promene su realnost, UV zracenje svako leto je 3 do 4x vece nego u normali.
@Neplodnost- u uzem krugu porodice....2 para....jedni su uspeli vestackom....a drugi par pokusava i dalje na "prirodan nacin". Ovi sto su potpomognutom/vestackom- problem u njemu sporiji spermatozoidi. A drugi par- pretpostavljam previse steroida, kreatina itd.

Mada kad vidim muskarce u uskim trapericama da im se pi..ka ocrta...nije ni cudo. Treba tu mesta (prostora), da dise :D
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,653
Minus i minus daje plus! Sad budu i oni pošandrcali pametni!
Jebe lud zbunjenog!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh