• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
...da vas ne pogodi težak oblik...
To može bilo koga pogoditi i s bilo kojom bolešću, od prehlade, gripe, "obične" upale pluća..pa do morone.
Svi strahu od morone upravo zaboravljaju ovo prvo ;)
Ne smije se strepiti niti biti u strahu, jer to pogoršava bilo koju bolest (svaka može biti potencijalno opasna, pa i smrtonosna).

Poznanik, oko 60g., se pred nekih par mjeseci malo upiknul vilama...eno ga pod ledinom...samo za primjer ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Ma nitko ne ismijava bolest, već kritički razmišlja. Samo to mnogi ne vide ili ne žele shvatiti.
Pa sam reci, jel se na ovom Forumu ikad govorilo o i jednoj bolesti osim ove koja je u trendu? Jel to normalno?

Jel svijet stal (ko ovaj put) zbog ijedne prije? Jel policija ikad prije batinala one koje bi treba štititi radi nečega sličnog? Jel ikad vojska patrolirala ulicama osim kad nije bilo ratno stanje?

Ak ti to ne govori nikaj, onda i dalje vjeruj u opasnost od "prosječne" bolesti ali s puno političke i medijske pozornosti i strašenja sa svih strana.

Mene osobno je puno više strah, recimo, raka ili neke teške invalidnosti nego ovoga. Ak ju i dobijem, ili bude prešla ili me više ne bu za par dana/tjedana. I to je puno manja agonija nego boriti se z rakom ili biti biljka koja ovisi o tuđoj pomoći.

Da se mene pita, ove teme nije trebalo ni otvarati, jer upravo ona dijeli ljude.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Ja i da ne kužim ekipu koja misli da je to prehlada ili upala pluća, molite Boga da vas ne pogodi težak oblik, pa nebudete ismijavali to sve.
Prije nekih cca 10 godina,čovjek mi išao pomoč voziti drva iz šume,poslje obavljenog posla sjeli smo,jeli i pili,čovjek na oko jak,zdrav i po prirodi vesel,nakon 2 tjedna umro od upale pluča za koju vjerujem da nije niti znao,niti smo mi primjetili da je njemu bilo narušeno zdravstveno stanje u tom smislu.
Ne rugajte se upali pluća i ne uspoređujte je s ovom plandemijom.

Ma nitko ne ismijava bolest, već kritički razmišlja. Samo to mnogi ne vide ili ne žele shvatiti.
Pa sam reci, jel se na ovom Forumu ikad govorilo o i jednoj bolesti osim ove koja je u trendu? Jel to normalno?

Jel svijet stal (ko ovaj put) zbog ijedne prije? Jel policija ikad prije batinala one koje bi treba štititi radi nečega sličnog? Jel ikad vojska patrolirala ulicama osim kad nije bilo ratno stanje?

Ak ti to ne govori nikaj, onda i dalje vjeruj u opasnost od "prosječne" bolesti ali s puno političke i medijske pozornosti i strašenja sa svih strana.

Mene osobno je puno više strah, recimo, raka ili neke teške invalidnosti nego ovoga. Ak ju i dobijem, ili bude prešla ili me više ne bu za par dana/tjedana. I to je puno manja agonija nego boriti se z rakom ili biti biljka koja ovisi o tuđoj pomoći.

Da se mene pita, ove teme nije trebalo ni otvarati, jer upravo ona dijeli ljude.
Upravo to,ja bih još naveo,nitko ne ograničava slobodu kretanja i ostale građanske slobode ustavom zagarantirane,ljudima koji boluju od HIV-a,hepatitisa i drugih prenosivih bolesti,niti ih označava sa bilo kakvim potvrdama,kao npr.s kovid putovnicama,što po mome nema nikakve razlike od vrpce i davidove zvijezde kojom su bili označeni židovi za vrijeme WW2,to su tada nazivali fašizam,što je ovo danas?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
Ma nitko ne ismijava bolest, već kritički razmišlja. Samo to mnogi ne vide ili ne žele shvatiti.
Pa sam reci, jel se na ovom Forumu ikad govorilo o i jednoj bolesti osim ove koja je u trendu? Jel to normalno?

Jel svijet stal (ko ovaj put) zbog ijedne prije? Jel policija ikad prije batinala one koje bi treba štititi radi nečega sličnog? Jel ikad vojska patrolirala ulicama osim kad nije bilo ratno stanje?

Ak ti to ne govori nikaj, onda i dalje vjeruj u opasnost od "prosječne" bolesti ali s puno političke i medijske pozornosti i strašenja sa svih strana.

Mene osobno je puno više strah, recimo, raka ili neke teške invalidnosti nego ovoga. Ak ju i dobijem, ili bude prešla ili me više ne bu za par dana/tjedana. I to je puno manja agonija nego boriti se z rakom ili biti biljka koja ovisi o tuđoj pomoći.

Da se mene pita, ove teme nije trebalo ni otvarati, jer upravo ona dijeli ljude.
Slažem se. Mislim da je najbolje da se ova tema zatvori jer samo stvara razdor i postala je politička tema.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
A što je trebao napraviti ako mu doktor kaže, budi kod kuće, miruj… Očito ne kužiš kako ova bolest funkcionira. Znam curu od 25 godina koja se dvaput zarazila i dvaput po mjesec dana imala temperaturu 37,5. Naravno, bilo joj je čudno pa je otišla na hitnu, testirali su je ali napravili i sve druge pretrage uključujuči i biopsiju koštane srži. I što su mogli napraviti? Virusno oboljenje se ne liječi antibioticima osim ako se ne radi profilaksa zbog oslabljenog imunološkog sustava. U situaciji kad imš hrpe ljudi sa teškim simptomima da li očekekuješ da će te hospitalizirati “samo” s temperaturom?
Kaj je trebal napraviti? Pa promjeniti doktora, za početak. I da. Očekujem da me hospitaliziraju ako temperatura ne prolazi 10 dana i ne pokazuje namjeru da stane. Tome valjda bolnice i služe.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Da se mene pita, ove teme nije trebalo ni otvarati, jer upravo ona dijeli ljude.
Kad te se pitalo u kutku, nisi bil za ;)

A ja sam ovo ne tak davno napisal, molil sam i prije
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Muha, pročitaj još jednom ;)

I nemam nikaj protiv da se obriše ili bar zaključa. PLANdemija je ionak gotova. Sad slijede klimatske promjene... (n) :hahah:
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Ne kužim zakaj bi se tema zatvarala? I o kakvom razdoru se tu govori? To nije razdor nego rasprava. Sudionici iznose svoja mišljenja, iskustva, iznose se poveznice... Kome to može smetati?
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
728
Covjek u susjedstvu se cijepio, zena mu nije htjela, oboje se zarazili, on ziv ona umrla.
To su cinjenice a ne laprdala na internetu
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi,vidim tema je napeta,nije vrijeme za zatvaranje teme niti da se dijelimo.
Nastavimo raspravu i pomozimo jedni drugima,ja sam odavno iznio svoja iskustva sa preboljevanjem te "opake" morone,zatim sumnju i slaganje kockica te opet tvrdim da sam bio otrovan,siguran sam i vecina vas.
Njavazniji je IMUNITET(u zdravu tijelu zdrav duh i obratno)sto se tice velike vecine bolesti,to vec i vrapci na grani znaju i pjevaju.
Ovi slobodnoumniji kolege,vas pitam zar i vi stvarno vjerujete u moronu mada primjecujete da nastupa fasizam,uvijek hrabro tako i sada tvrdim da je to Plandemija i nema veze sa virusom.
Dragi forumasi,cuvajte tijelo i zdravlje a pogotovu ne dozvolite da vas pobijedi strah unatoc bilo kojoj bolesti,inace cete imati komplikacije.
Vratimo se prirodi,smijehu,plesu,druzenju iako mnogima nije do toga,vratimo se stvoritelju,zar ste vjernici samo na papiru,trgnite se ljudi.
Imam i ja probleme svaki tjedan sa granicama,sad nam kurcebic uvodi od 15-og opet FFP2 maske i to za necijepljene,dakle diktatura jer krsi razne konvencije i zakone kao i ustav,no ja pjevam ....more se pjeni a jeebe se meni.
Nisam glup da me strah savlada,idemo dalje vidjecemo sto ce biti slijedeci tjedan,jer maske ne nosim od februara nigdje,za sada nemam problema kao i u petak bio opet u AT u apoteci i banci,o trgovinam necu ni da pricam.
A ako Hotela osjeti represiju e onda nam je svima kraj,pobijedio je NWO,no mi znamo da nece jeli tako dragi prijatelji. 🙋‍♂️
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
.. kako je nekoliko ljudi u mom okruženju umrlo iznenadnom smrću nedugo nakon drugog cjepljenja?
Pa sam si dal odgovor: iznenadnom smrću ;)

Statistički je dokazano da je svaka smrt uzrokovana rođenjem i to se nikakvim sredstvima neće promijeniti, ponajmanje represijom i iglicama (naprotiv).
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,095
60Najopasnija bolest je život. Smrtnost je 100%.

Sad baš malo gruntam o ovome kaj sam prije napisal pa ispada da je sex ustvari čin bioterorizma jer se na taj način širi smrtonosna bolest.
Treba podhitno zabraniti seksanje.
podupirem prijedlog o zabrani, meni je inonak prek 60 pa se to mene više ne dotigavle, a mlajši neka korisnije koriste snagu, npr. neka se bave poljoprivredom
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
778
Kad se spominje seks poslije 60 evo jedna anegdota. Ne spada u temu, ali ima seksa.
Radnja se odvija u ne tako davnoj prošlosti. Nije bilo mobitela, asfalta do vikedice u vinogradu, nije u svakom vinogradu ni bila klet, a ni svaka obitelj nije imala jedan ,dva auta.
Dakle u jednom vinogradu radio je jedan deda. On je u svom vinogradu imao klet u kojoj je bio i ležaj.
U susjednom vinogradu radila je snaha srednjih godina , ali u njenom vinogradu nije bilo kleti.
Dan je bio lijep .stvoren za rad. Popodne se naglo naoblačilo i počela je ljetna oluja. Snaha se sklonila u djedovu klet. Nevrijeme je potrajalo do večernji sati kad više nije bilo zgodno vračati se u selo. Snaha je zamolila djedu da prenoči u njegovoj kleti. Dogovor je pao. Oboje u jednom ležaju. Blizina mlađe žene probudila ja djedinu muškost i pao jedan seks. Kad je bilo gotovo snaha konstatira Kak vi dobro jebete , jel bi mogli još jemput. Bi bi veli deda al drugi mesec.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh