• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Covjek u susjedstvu se cijepio, zena mu nije htjela, oboje se zarazili, on ziv ona umrla.
To su cinjenice a ne laprdala na internetu
A vidis kod mene u selu sasvim kontra situacija, covek se vakcinisao dva puta jedini u kuci, pre mesec dana su se svi bili zarazili i on je nazalos umro a ostali nisu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
To si mi več više puta napisal, od onda tvoje postove čitam nekoliko puta.
Jedino kaj sam shvatil je da ti neko vreme piliš s jednom stranom, a nakon nekog vremena okreneš pilu u drugi smjer :unsure:
Pilu mogu okrenuti na obje strane, zato jer ima takve zupce :ppozdrav:
05PIL0001-1.jpg
...a uvjerenje ne mijenjam...
U konkretnoj temi, od početka sam istog uvjerenja, vjerujem da problem postoji, ali ne vjerujem u priču o tolikoj drami kolikom je se predstavlja i plaši narod.

Glede potrebe otvaranja iste, mislim da ju nije trebalo otvarati, ali kad je već bila otvorena bil sam protiv zatvaranja, jer nisam očekival tolike podjele i to da se cijepljeni budu bojali necijepljenih.
Očito sam se prevaral i mislim da tema više nema smisla, jer je cijela ova priča naopaka.
Da, imal si praf od početka, ako je to ono kaj si štel čuti.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
E dragi moji nikako da shvatite da vam je rođenjem jedino smrt zagarantirana, sve ostalo kako bude i kako prođe.
Nisam mislio ovo napisati, ali u mom kraju ima uzrečica koja kaže ovako.
"Tko od straha umire, da mu ne zvoni crkveno zvono, već mu se prdeći (čitaj ispuštajući vjetrove) zvoni"
Evo ja se ispričavam na ne primjerenom tekstu, nisam već neko vrijeme pisao u ovoj temi, ali čitam i pratim, vidim i dolazim do zaključka da neki umiru od straha da će umrijeti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Pilu mogu okrenuti na obje strane, zato jer ima takve zupce :ppozdrav:
View attachment 40205
...a uvjerenje ne mijenjam...
U konkretnoj temi, od početka sam istog uvjerenja, vjerujem da problem postoji, ali ne vjerujem u priču o tolikoj drami kolikom je se predstavlja i plaši narod.

Glede potrebe otvaranja iste, mislim da ju nije trebalo otvarati, ali kad je već bila otvorena bil sam protiv zatvaranja, jer nisam očekival tolike podjele i to da se cijepljeni budu bojali necijepljenih.
Očito sam se prevaral i mislim da tema više nema smisla, jer je cijela ova priča naopaka.
Da, imal si praf od početka, ako je to ono kaj si štel čuti.
Ti si mešter starog kova i znaš kak pila koja valja izgleda, fora je u tome da ju ti najprije vlečeš, a kasnije guraš 🤭
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,095
Ti si mešter starog kova i znaš kak pila koja valja izgleda, fora je u tome da ju ti najprije vlečeš, a kasnije guraš 🤭
možda je tak okrenuta pila da zubi gledaju prema njemu
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
A kaj bi značilo "odgovorno se ponašati"?
Pitam zato jer se ta riječ "odgovorno" u zadnjih godinu dana toliko siluje i razvlači da pomalo postaje... bezvrijedna. Nemogu sa sjetiti preciznijeg pridjeva.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Cugati sam, ali nikako cugati bambuse. Dokazano je da je CocaCola pozitivna na PCR testu. I nesmiješ jesti banane jer su i one pozitivne.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
A kaj bi značilo "odgovorno se ponašati"?
Pitam zato jer se ta riječ "odgovorno" u zadnjih godinu dana toliko siluje i razvlači da pomalo postaje... bezvrijedna. Nemogu sa sjetiti preciznijeg pridjeva.
Kao i u drugim stvarima u životu… Recimo ja nemam taj luksuz da u slučaju zaraze sjedim doma dva ili tri tjedna čak i ako bi simptomi bili zanemarivi. Zato sam procjenil da je odgovorno prema sebi i drugima da se cjepim (još sam nekim čudom živ i ne lovim kovanice 😉). Oni koji se ne žele cijepiti bi se trebali ponašati odgovorno i smanjiti mogućnost da se zaraze. Pretpostavljam da je razumljivo što to podrazumijeva.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh