• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Možeš misliti kak bi Plenkovićevo djete čekalo pred vratima. Ili Njonjino i Beroševo. Ili mamica od svete Alemke. Po nju i sanitet dolazi preko reda.
Gamad!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,862
Švabo me kresnul pa se ne mogu sjetiti na koga me ova slika podsjeća!
Mislim da je nešto u vezi kronera! :unsure: :hahah:
1632546637939.png
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Nadam se da ce nasi pojedini dragi forumasi konacno shvatiti da nas sile i doprinose ovoj diktaturi.Molim ih jos jednom kao covjek neka vec jednom prestanu mrziti ljude i ostalima zagorcavati zivit.
Samo svi zajedno u istome brodu mozemo izaci vedri,zdravi i ljudi iz ove PLANDEMIJE.
Svima oprastam koji su me podsmjehivali i upucivali vrijedjanja mog dostojanstva.
Ujedno se ispricavam svima koje sam povrijedio,no ljudi dragi stisajte konacno svoj EGO. :ppozdrav:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
Možeš misliti kak bi Plenkovićevo djete čekalo pred vratima. Ili Njonjino i Beroševo. Ili mamica od svete Alemke. Po nju i sanitet dolazi preko reda.
Gamad!
Svi su ljudi jednaki...samo su neki jednakiji... :rolleyes:

Ne spominji ime...uzalud, da e bi imal posla z policijom... :unsure::poop:
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Cijepio sam se protiv Covida. I ne, nemam pojma što je u cjepivu, niti u svim onima koja sam dobio kao dijete, kao što nemam pojma ni šta sve zapravo ima u lijekovima poput Neofena ili Andola koje uzmem kad zaboli glava ili udari fibra, niti šta je u drugim tretmanima - anesteziji prilikom operacije ili najobičnijeg popravka zuba, antibiotiku protiv upale, niti u cjepivu protiv tetanusa, gripe, protiv ospica ili u cjepivima za djecu. Vjerujem svom doktoru kad kaže da je potrebno.

Također ne znam točno ni pouzdano šta je sve u kroasanu, bureku ili ćevapima. Nemam pojma ni šta je sve u drugoj hrani koju pojedem, piću kojeg popijem...

Ne znam niti svaki sastojak mog sapuna ili šampona ili dezodoransa. Ne znam dugoročni učinak korištenja mobitela niti je li kafić u kojem sam upravo popio kavu zaista koristio čiste šalice i da li je osoblje opralo ruke.

Uglavnom...
Puno je stvari koje ne znam i nikada neću znati.
Znam samo jedno - život je kratak, jako kratak, a ja i dalje želim raditi nešto drugo osim da sam doma. I dalje želim izlaziti, družiti se i putovati i grliti ljude bez straha i pronaći onaj osjećaj života "otprije".
Kao dijete i kao odrasla osoba cijepio sam se protiv zaušnjaka, ospica, rubeole, dječje paralize, vodenih kozica i još dosta drugih bolesti; moji roditelji i ja vjerovali smo znanosti i nikada nismo morali patiti niti prenijeti bilo koju od navedenih bolesti.

Cijepio sam se, ne zato jer vlada kaže da treba, nego:
* Da se ne razbolim i ne umrem od Covida-19 te time rastužim one koji me vole i poštuju
* Da ne zarazim svoje najbliže i najdraže ali i one malo manje bliske i drage, pa čak i one potpuno nepoznate
* Da ne zauzimam bolnički krevet ako se razbolim.
* Da zagrlim svoje najdraže
* Da ne moram raditi PCR ili antigenske testove da bih otišao u kino, na koncert, u kafić ili restoran, na putovanje i još mnogo toga što slijedi...
* Da živim svoj život.
* Da bi Covid-19 postao stara, loša uspomena.
* Da nas zaštitim. SVE NAS!
Frende, bez obzira što si se ubo protiv i dalje možeš dobit virus te isto prenit ga nekome. U svemu ovome farmaceuti su zaradili miljarde na glupim političarima a problem je i dalje tu. Tamo gdje je najviše cjepljenih sad tamo ima najviše zaraze.
I ja sam se cjepio ali radi posla jer sam pomorac pa da me ne jebu ali drugačije nebi. Ovo trebamo svi prebolit ali da se masovno zarazimo u tjedan dana i priča o ovom virusu bi bila gotova. Očito ovo mnogima paše
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,082
Svi su ljudi jednaki...samo su neki jednakiji... :rolleyes:

Ne spominji ime...uzalud, da e bi imal posla z policijom... :unsure::poop:
politički rečeno: naša vlada i stožer su nikakvi, ali ja ih nedam vređati
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
politički rečeno: naša vlada i stožer su nikakvi, ali ja ih nedam vređati
Kad malo bolje promislite što je država a što domovina onda bi se mnogi prestali klanjati u svetinju koja nije a to je država. Država je okupirala domovinu doslovno i nas sve jebe da bi ona preživila. Budući da je partija hdz na vlasti onda su oni doslovno država. Okupirali su apsolutnu vlast i hrane svoje članove na naš račun. Eto to vam je država
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Johabice zahvaljujuc tebi i budalama poput tebe. Djete mi ima 40 stupnjeva i nedaju nam u bolnicu.dok nebude neki test.idioti
Ili zahvaljujući budalama poput tebe koji se ne žele cjepiti.
Da si se cjepio, i drugi poput tebe, već bi se sve normaliziralo.

Govori čovjek sinoć o umrlom prijatelju tu na temi, stranicu prije, čovjek četerdesetih godina prijatelj mu, i otac prijateljev - umrli su u 24 sata oboje, veli, u ponedeljak će ih oboje pokopati.
Tri katerorije ljudi su krivi za njihovu smrt:
- budale koje šire dezinformacije o cjepivu su krive,
- takvi ko ti koji se ne žele cjepiti su krivi,
- na kraju, sami su si krivi što su umrli jer se nisu cjepili, a mogli su do sada to već odavno napraviti.

Zato za problem svoga djeteta krivicu snosiš ti sam, zajedno sa ovima što sam pobrojila.
Ja sam svoju obavezu prema tebi i tvome djetetu odradila, prema cjelokupnom društvu sam ja svoju obavezu odradila.
Ti nisi niti prema tvome djetetu, niti prema sebi, niti prema meni, a niti prema cjelokupnom društvu..

Vidjeti ću što će se dogoditi sa jednim sličnim tebi, došo je jutros na tržnicu, šmracao je i veli mi - nemoj mi se približavati.
Sve mi je bilo jasno odmah.
Srećom, radi nekoliko klupa dalje od mene.
Srećom, ja sam cjepljena sa dovoljnim odmakom od druge doze - ne tjedan dana, ne dva ili tri - i za pretpostaviti je da mi imunitet radi punim kapacitetom.

U pola jedan mu je došao sin autom, zvao ga je , a on je istim otišao kući, sav je bio nikakav - veli - nije mi dobro.
Tržno vrijeme je prošlo, samo je trebalo pospremiti ostatak robe i ambalažu u kombi - nije imao snage tih deset minuta to odraditi.
Korona ga je neodgovornog ulovila za gušu - ujutro u šest je bio šmrcav ali prpošan, agilan, nasmijan, samo sedam sati poslje, jedva se dovukao do auta tri metara od klupe parkiranog.
Pitam ga šta je - samo je promrmljao - nije mi dobro.

I da, nisu doktori idioti.
To ti samo idotski razmišljaš.
Razmisli sada hladne glave: ako ti dijete ima temperaturu razlog u ovo vrijeme korone može biti nešto ili korona.
Ako ti dijete ima koronu i prime ga u bolnicu na odjel koji nije korona odjel, zaraziti će druge oko sebe.
Ako ti dijete nema koronu a prime ga na odjel korone, zaraziti će se od drugih.
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Meni jučer samo kaj srce nije puklo kad sam čul da su tata i sin umrli u roku 2 dana, još su tak kombinirali da bude sprovod u ponedjeljak da izađu iz izolacije da mogu na sprovod, i onda im i sin umre. Koja tuga i žalost, i sad budu zajedno pokopani tata i sin 😢😢😢😢
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Meni jučer samo kaj srce nije puklo kad sam čul da su tata i sin umrli u roku 2 dana, još su tak kombinirali da bude sprovod u ponedjeljak da izađu iz izolacije da mogu na sprovod, i onda im i sin umre. Koja tuga i žalost, i sad budu zajedno pokopani tata i sin 😢😢😢😢
Samo sekund ljudi. Nitko ne negira virus ali i prije se umiralo od gripe i sličnih bolesti. Jel pušač prestao pušiti iako zna da duhan izaziva rak, naravno da nije. Prvi ja sam bezbroj puta prskao otrovima bez skafandera i maske, okupao me otrov miljardu puta. Ne želim živjeti u strahu a smrt će doći jednog dana svima nama i ne možemo joj pobjeći. Neka se čuva tko se želi čuvati a ja ću živjeti i raditi kako hoću pa dok dur dur. Živjeli i odoh ja idući tjedan na brod a vi ljudi borite se za slobodu
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,728
A jesi sad "oplemenio ovu temu", sve u stilu ja odoh a vi se i dalje hebite.
MODERATORI MOLIM VAS gasite ovu temu, jer izaziva pogubne tenzije "na oba dva pola društva" ... Kategorija "smeće"
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Ili zahvaljujući budalama poput tebe koji se ne žele cjepiti.
Da si se cjepio, i drugi poput tebe, već bi se sve normaliziralo.

Govori čovjek sinoć o umrlom prijatelju tu na temi, stranicu prije, čovjek četerdesetih godina prijatelj mu, i otac prijateljev - umrli su u 24 sata oboje, veli, u ponedeljak će ih oboje pokopati.
Tri katerorije ljudi su krivi za njihovu smrt:
- budale koje šire dezinformacije o cjepivu su krive,
- takvi ko ti koji se ne žele cjepiti su krivi,
- na kraju, sami su si krivi što su umrli jer se nisu cjepili, a mogli su do sada to već odavno napraviti.

Zato za problem svoga djeteta krivicu snosiš ti sam, zajedno sa ovima što sam pobrojila.
Ja sam svoju obavezu prema tebi i tvome djetetu odradila, prema cjelokupnom društvu sam ja svoju obavezu odradila.
Ti nisi niti prema tvome djetetu, niti prema sebi, niti prema meni, a niti prema cjelokupnom društvu..

Vidjeti ću što će se dogoditi sa jednim sličnim tebi, došo je jutros na tržnicu, šmracao je i veli mi - nemoj mi se približavati.
Sve mi je bilo jasno odmah.
Srećom, radi nekoliko klupa dalje od mene.
Srećom, ja sam cjepljena sa dovoljnim odmakom od druge doze - ne tjedan dana, ne dva ili tri - i za pretpostaviti je da mi imunitet radi punim kapacitetom.

U pola jedan mu je došao sin autom, zvao ga je , a on je istim otišao kući, sav je bio nikakav - veli - nije mi dobro.
Tržno vrijeme je prošlo, samo je trebalo pospremiti ostatak robe i ambalažu u kombi - nije imao snage tih deset minuta to odraditi.
Korona ga je neodgovornog ulovila za gušu - ujutro u šest je bio šmrcav ali prpošan, agilan, nasmijan, samo sedam sati poslje, jedva se dovukao do auta tri metara od klupe parkiranog.
Pitam ga šta je - samo je promrmljao - nije mi dobro.

I da, nisu doktori idioti.
To ti samo idotski razmišljaš.
Razmisli sada hladne glave: ako ti dijete ima temperaturu razlog u ovo vrijeme korone može biti nešto ili korona.
Ako ti dijete ima koronu i prime ga u bolnicu na odjel koji nije korona odjel, zaraziti će druge oko sebe.
Ako ti dijete nema koronu a prime ga na odjel korone, zaraziti će se od drugih.
Dobro, jesi se ti javila u epidemiološku službu pošto si u više navrata bila u kontaktu sa potencijalno zaraženim ili sad širiš viruse naokolo?
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Meni je naviganje primarni kruh a idem zato što moram. Možeš i ti ako hoćeš
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh