• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tko je ovdje sebičan i misli samo na sebe? Radi nečije majke,babe ili dida koji je prošao život mi svi ostali i malena djeca bi trebali jest govna.Trebali bi staviti uložak za pms na usta, tampon u nos da slučajno nebi nekoga ugrozili jer taj netko će živit barem 500 godina a eto mi smo drugi za ništa. Jednom na tv novinari pitali jednog penzionera da li je potrebno da vrtićani nose maske. On stara šu**ina kaže naravno da trebaju jer kao kad dođe doma može njega zarazit pa će on eto odputovat. Znači staro gov*o sebično želi ugrozit vlastitog unuka da bi on eto doživio sljedeće jutro. Čak je za to da se i cjepe bebe samo da eto njega unuk ne ugrozi 🤮🤮🤮
Oprostite mi ali ja to ne mogu progutat.
Ja za svoju djecu bi ako treba učinio sve i borit ću se svim silama za njihovu slobodu. Ovo što sad živimo je poraz svih onih koji su dali živote za slobodu. Njihova borba je očito bila uzaludna. Šteta izgubljenih života
Blago majci koja te je rodila.
Tko zna ne žali li i srami se svakoga dana što si dio njezinoga tijela.
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Ti stari su ti prali guzicu dok si srao u pelene, dok si prestao srati u pelene su ti još gidinama brisali rit dok si se posrao u kahlicu, vadili pimpek iz gaća dok su te učili samog se popišati, spremali te u školu svaki dan i dočekivali te ručkom, plaćali i tvoje stvarne životne potrebe i tvoje hirove sve dok te nisu svojim trudom, svojim teško zarađenim novcem, svojim utrošenim vremenom koje bi im inače, da te nisu odlučili začeti i roditi te i odgajati te bilo slobodno vrijeme za uživanje u životu bez briga i obaveza prema tebi, u slobodnom vremenu sa duplo više financija nego što im je ostalo kada su utrošili na tebe onoliko koliko je bilo potrebno za podići tebe u čovjeka svijesnog odgovornosti i poštovanja preme drugima.
Imaš li osjećaj zahvalnosti zbog toga?
Prema svome roditelju?
Prema roditelju svojih prijatelja?
Prema staroj populaciji koja je sve to prošla sa svojim potomstvom, "mladim snagama" koje će ovaj trud "starih" nagraditi poštovanjem i brigom prema njima kada postanu nemoćni, jer su nemoćne, krezube bebe koje nisu u stanju same naći, proizvesti, stvoriti, čak niti u usta si same staviti hranu hranu hranili ih, prali ih, vodili brigu, žrtvovali sebe i svoju komociju da podignu i osamostale ih kao gotove osobe sposobne za samostalan život?

Ti bi sada uživao, a?
Tebi je dobro, i ne briga te za druge?
Jesu li tvoji roditelji ponosni na tebe?
Moji roditelji su ponosni na mene. Kakav bi svijet bio da u njemu vlada jednoumlje koje ti zagovaraš. Na tvoju žalost ima nas drugačijih koji imamo širom otvorene oči i vlastitu pamet. Također x puta se ne slažem sa svojim roditeljima ali život je pred mnom a pogotovo pred mojom djecom.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Gle dušica draga, tak se razgovaraj sa svojim ukućanima. Moji roditelji, kad već pitaš, su pokojni. Tata 12 godina, a mama 6.
Za tvoju informaciju, bolesno djete je spomenul Swizach, a ne ja.
Iz mojih usta drek ne izlazi niti ulazi. Ne sudi po sebi.
Isprika zbog krive replike o djetetu.
Jedino što možeš zanemariti u upisu na koji se očituješ je moj pogrešan osvrt na problematiku bolesnog djeteta.

Ne isprika zbog svega ostaloga što sam rekla.
Sve ostalo je očitovanje na tvoj pljuvački upis opisa našeg zdravstvenog sustava.
Da, to je teško sranje iz tvojih ustiju, svidjelo se to tebi ili ne.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Moji roditelji su ponosni na mene. Kakav bi svijet bio da u njemu vlada jednoumlje koje ti zagovaraš. Na tvoju žalost ima nas drugačijih koji imamo širom otvorene oči i vlastitu pamet. Također x puta se ne slažem sa svojim roditeljima ali život je pred mnom a pogotovo pred mojom djecom.
Sretno i tebi i tvojim roditeljima.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Isprika zbog krive replike o djetetu.
Jedino što možeš zanemariti u upisu na koji se očituješ je moj pogrešan osvrt na problematiku bolesnog djeteta.

Ne isprika zbog svega ostaloga što sam rekla.
Sve ostalo je očitovanje na tvoj pljuvački upis opisa našeg zdravstvenog sustava.
Da, to je teško sranje iz tvojih ustiju, svidjelo se to tebi ili ne.
Eno ti tamoonog dečka sa Raba, Maškarin ako se ne varam. Možeš njemu pričati o fantastičnom zdtavstvenom sustavu. Ili roditeljima onog momka iz Zaprešića koji nije uspjel dočekati hitnu. Pa svima onima za koje se skuplja novac u humanitarnim akcijama da odu na lječenje nekud van jer je naš sustav tak savršen. I uglavnom odu van dok je već prekasno.
Možeš ti braniti taj sustav koliko hočeš, ali stvarnost te demantira.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ti postavjaš upis sa porukom od prije više od godinu i pol dana??
Kada još nitko u svijetu nije imao potpuna saznanja o virusu, načinu djelovanja, širenja?
Kakve veze to ima sa današnjom situacijom kada se zna sve?
Naravno da su se preporuke mijenjale temeljem novih saznanja cjelokupne svjetske znanstvene populacije.

Dan kada je u Hrvatskoj ustanovljen prvi slučaj zaražene osobe covidom - 19.:
COVID-19 – Priopćenje prvog slučaja
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eno ti tamoonog dečka sa Raba, Maškarin ako se ne varam. Možeš njemu pričati o fantastičnom zdtavstvenom sustavu. Ili roditeljima onog momka iz Zaprešića koji nije uspjel dočekati hitnu. Pa svima onima za koje se skuplja novac u humanitarnim akcijama da odu na lječenje nekud van jer je naš sustav tak savršen. I uglavnom odu van dok je već prekasno.
Možeš ti braniti taj sustav koliko hočeš, ali stvarnost te demantira.
Daj ne laprdaj.
Na osnovu nekih pojedinačnih slučajeva u kojima je zakazao ljudski faktor ti ćeš sotonizirati cjelokupni zdravstveni sustav.
Pokazuješ inteligenciju koju je ne ocjenjujujem ali imam svoje mišljenje, ostavljam svakome tko čita tvoje upise da donese svoj zaključak.
Naš zdravstveni sustav nije svemoguć. Ono što ne može riješit, neki drugi, u puno bogatijim državama, mogu.
Na takvima lucidna osoba dobiva informaciju koliko zapravo liječenje košta i koliko si neka liječenja 99, 9 posto građana i naše i svih drugih država ne mogu priuštiti iz svojh prihoda i svojim uplatama u zdravstveni sustav da nemamo solidarno zdravstvo - daj koliko možeš, a dobiti ćeš koliko ti treba. Milijuni dolara koliko se komplicirana liječenja u svijetu plaćaju govore lucidnoj, inteligentnoj, pametnoj osobi da moramo poljubiti u golu rit bez gaća one koji su očuvali solidarno zdravstvo u Hrvatskoj i stalno ih javnim pritiskom tjerati da ga takvog i očuvaju za naše buduće generacije.
Za takva liječenja ljudi ne zarade u tri svoja života bez da potroše kunu za nešto drugo.
A u našem zdravstvu dobiju sve što im hrvatska medicina može pružiti bez obzira koliki njihov doprinos zdravstvenoj kasi bio.
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Daj ne laprdaj.
Na osnovu nekih pojedinačnih slučajeva u kojima je zakazao ljudski faktor ti ćeš sotonizirati cjelokupni zdravstveni sustav.
Pokazuješ inteligenciju koju je ne ocjenjujujem ali imam svoje mišljenje, ostavljam svakome tko čita tvoje upise da donese svoj zaključak.
Naš zdravstveni sustav nije svemoguć. Ono što ne može riješit, neki drugi, u puno bogatijim državama, mogu.
Na takvima lucidna osoba dobiva informaciju koliko zapravo liječenje košta i koliko si neka liječenja 99, 9 posto građana i naše i svih drugih država ne mogu priuštiti iz svojh prihoda i svojim uplatama u zdravstveni sustav da nemamo solidarno zdravstvo - daj koliko možeš, a dobiti ćeš koliko ti treba. Milijuni dolara koliko se komplicirana liječenja u svijetu plaćaju govore lucidnoj, inteligentnoj, pametnoj osobi da moramo poljubiti u golu rit bez gaća one koji su očuvali solidarno zdravstvo u Hrvatskoj i stalno ih javnim pritiskom tjerati da ga takvog i očuvaju za naše buduće generacije.
Za takva liječenja ljudi ne zarade u tri svoja života bez da potroše kunu za nešto drugo.
A u našem zdravstvu dobiju sve što im hrvatska medicina može pružiti bez obzira koliki njihov doprinos zdravstvenoj kasi bio.
jadan tvoj muž ako ga imaš. Da sam na njegovom mjestu radije biram koronu nego život s tobom
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Ti ne laprdaj.
Svojedobno sam imal neke aritmije srca. Trebal sam ići na ergometriju i dobil sam termin za godinu dana uz objašnjenje da je ergometar pokvaren. Fenomenalni zdravstveni sustav ima 1 (slovima: jedan) pokvareni ergometar na cijelu županiju. U državi u kojoj su bolesti srca vodeči uzrok smrti.
Slučaj drugi. Imam problem sa probavom i trebam ići na ultrazvuk abdomena. Savršeni zdravstveni sustav me naručuje na pregled za 6 mjeseci. Znači ja bi trebal 6 mjeseci čekati i razmišljati jel možda imam nekakvi rak ili nekaj i trebal bi pljeskati takvom zdravstvenom sustavu? Ajde Futvač, plati kod privatnika 250 kuna. Nema veze ksj svaki mjesec platiš 1300 kuna doprinosa + 60 kuna dopunsko. I sad, kao šlag na torti bi još moral dokazivati da sam zdrav prije nego trebam uslugu tog fenomenalnog sustava. Jer tamo neka Johabica kaže da je sustav genijalan.
Što se tiče inteligencije, prihvatit ću mišljenje psihologa, a ne neke prostakuše sa poljoprivrednog foruma.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ti ne laprdaj.
Svojedobno sam imal neke aritmije srca. Trebal sam ići na ergometriju i dobil sam termin za godinu dana uz objašnjenje da je ergometar pokvaren. Fenomenalni zdravstveni sustav ima 1 (slovima: jedan) pokvareni ergometar na cijelu županiju. U državi u kojoj su bolesti srca vodeči uzrok smrti.
Slučaj drugi. Imam problem sa probavom i trebam ići na ultrazvuk abdomena. Savršeni zdravstveni sustav me naručuje na pregled za 6 mjeseci. Znači ja bi trebal 6 mjeseci čekati i razmišljati jel možda imam nekakvi rak ili nekaj i trebal bi pljeskati takvom zdravstvenom sustavu? Ajde Futvač, plati kod privatnika 250 kuna. Nema veze ksj svaki mjesec platiš 1300 kuna doprinosa + 60 kuna dopunsko. I sad, kao šlag na torti bi još moral dokazivati da sam zdrav prije nego trebam uslugu tog fenomenalnog sustava. Jer tamo neka Johabica kaže da je sustav genijalan.
Što se tiče inteligencije, prihvatit ću mišljenje psihologa, a ne neke prostakuše sa poljoprivrednog foruma.
I ja sam trebala ići na denziometriju u Čakovcu. U šestom mjeecu prošle godine. Termin sam dobila u dvanaestom.
Nazvala sam Varaždinske toplice i dobila termin za 12 dana.
Otišla sam tamo, isto na teret zdravstva.
Na iglice sam otišla u Medikol - isto nekoliko dana, a u ŽB Čakovec lista čekanja 6 mjeseci i trenutnno je isto aparat bio u kvaru.
Oboje pokriveno zdravstvenom uputnicom - dakle, meni bez troška.
Na operaciju blastoma sam otišla svojevoljno u privatnu dermatološku ordinaciju jer nisam htjela čekati petnaest dana dobiveni termin na otoriolaringologiji u ŽB - isto iz psihološkog razlog ai mirnog sna - , platila 1000 kn - svojevoljno, ali uputnicu za biopsiju sam dobila na teret hrvatskog zdravstva - hvala na zabrinutosti povodom ove informacije svih koji me vole, ako ima tkvih, nije ništa, sve je ok.
Muž je otišao privatnom ortopedu po drugo mišljenje i eventualni zahvat koj nije u sustavu ugovorne zdravstvene zaštite koji hr zdravstvo ima sa privatnim zdravstvom - to je platio 250 kn, ali je sve od pretraga što je privatnik preporučio - između ostaloga i MR - dobio od hr. zdravstve - svoje LOM na teret hr, zdravstva - dakle, uvažava naše zdravstvo i privatne preporuke i odrađuje ih za pacijenta besplatno.
Oftamologa sam prije mjesec dana dobila u roku 3 (tri) sata - jer je bilo - možda - hitno. U pol devet mi je LOM napisala uputnicu, u niti 11 sam sjedila na stolici ispred doktora.
Nisu liste čekanja samo u Hrvatskoj.
Hitni slučajevi se obrađuju promptno u razumnom roku - nekoliko dana do dva tjedna najduže, ili odmah ako je najhitnije.
Možeš i birati druge zdravstvene ustanove u drugim županijama gdje su liste čekanja kraće, za put duži od 50 km dobivaš povrat putnih troškova.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
🤦🏻‍♂️
O cemu ti? 😆 Virusi su svijetu poznati vise od 100 godina
I opet pojma nemaš.
Izlistaj si porodicu covid virusa ali ne opet onako kako ti izlistavš - traži prave, potpune informacije.
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Meni jučer samo kaj srce nije puklo kad sam čul da su tata i sin umrli u roku 2 dana, još su tak kombinirali da bude sprovod u ponedjeljak da izađu iz izolacije da mogu na sprovod, i onda im i sin umre. Koja tuga i žalost, i sad budu zajedno pokopani tata i sin 😢😢😢😢
Rudek i Tomislav
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Rudek je tatina generacija, skup su išli školu i svikam, pričest, firma, celi život se znaju, a ja sam sa bratom od Tomice generacija.
Kaj ti je život. 😥😢
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh