• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Hm,hm,da mi je znati sto to skrivaju u utrobi putnicki avioni,zasto nema puno prtljege,kakvo noruzanje imaju vojni,zasto nam treba 5G mreza i na silu je uveli,pitam se pitam. :unsure:
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Bolje nekad živit u ne znanju al
Jučer sam objesio dvije pune mašine veša van na štrik i danas prije par sati pokupio i složio. Baš sam neku nelagodu osjećao svo vrijeme, puhao je neki čudan vjetar i osjećao se pritisak. Cura i mama su skoro popadale u nesvijest koliko im je bilo loše, a nismo meteoropate...
To su ti simptomi korone
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa nemaju ni sada nikakva saznanja jer kao prvo virusi ne žive i ne šire se izvan živog organizma. Virus je mrtva tvorevina odnosno otpad od stanica nastao poslije borbe protiv bolesti. Brkaju viruse s bakterijama, a samim mjerama kao što su nošenje maski i silovanje dezinficijensima se stvaraju loše bakterije i uništavaju dobre. Virus covida ni dan danas nije izoliran, sve što postoji na internetu su renderi. Sudovi su padali zbog toga što nitko nije uspio dokazati postojanje virusa. O preporukama neću trošiti riječi jer dolaze od nekoga tko nema veze s medicinom, a ima brdo love. Nisu bezveze neki virusolozi nakon 40 godina rada zaključili da je virusologija lažna nauka. Prema toma, sve ovo što se javnosti prezentira je pseudoznanost i pseudonauka, znači da se temelji na pretpostavkama, a ne PRAVIM istraživanjima i DUGOROČNIM testiranjima.

I o prvom slučaju bi se dalo raspravljati. Krajem 2019. sam bio u Kini i imao sam simptome kakve su poslije imali svi zaraženi novootkrivenom prehladom. Postoje i neki članci o tome da je to krenulo u 10 ili 11. mjesecu 2019. Kako god, nebitno je i to se nikako ne može otkriti tko je bio prvi, što god neki pričali, osim da progovore ovi koji su to pustili u javnost. Je li nova vrsta gripe, neko namjerno trovanje ili što, ne zna se. Poslije toga se nisam ponovno uspio zaraziti iako sam šetao po covid odjelima, namjerno ljubio zaraženu curu i članove obitelji, družio se sa zaraženim prijateljima... Zanimljivo je da sam četiri puta bio na provjeri antitijela i sva četiri puta 0, kažu mi kao da imam jak stanični imunitet. I ajde sad ti meni objasni kako dokazati da sam to prebolio? I zašto bih se trebao cijepiti kada meni provjereno ne prijeti opasnost? Cijepljen ili ne, prenosit ću to nešto i dalje.

Podcrtano:
Ti to ozbiljno?
Nitko nije uspio dokazati postojanje virusa?
Gripa?
Sars?
Virus zapadnog Nila?
Cjepivo protiv virusa zapadnog Nila?
Denga virus?
MERS?
.........
Temeljem čega su onda otkrivena i proizvedena cjepiva?

Da, legalno je javno dostupan znanstveni podatak da je covid - 19 krenuo u 10 - 11 mjesecu 2019. Još od 2019.
Još 2019. temeljem tog podatka je hr, ministar zdravstva poduzeo prve mjere za suzbijanje širenja virusa od trenutka kada uđe na teritorij Hrvatske. Problem je dignuo na razinu vlade i dogovarani su protokoli za postupanja kada za njih dođe vrijeme.
To znaju svi koji prate relevantne podatke.

Već sam rekla da o razlogu cirkulacije virusa - ne tvrdim - ne može nitko sigurno tvrditi - da nije namjerno pušten sa nekim osobnim razlogom: Na nivou pojedinca, na nivou interesne grupacije, na nivou neke države - čak niti ne mora biti, ako je na nivou države, da je Kina namjerno pustila virus, možda joj je neka druga država namjestila.
Ali, to nama, eu populaciji, svjetskoj populaciji nije bitno. Šteta je učinjena, i šteta se mora zaustaviti, eliminirati. Eliminirati se može samo zajedničkim naporom i doprinosom svih nas.

Ti, otporan na virus, možeš, prema svjetskim studijama i svjetskim epidemiolozima zaraziti druge.
Razvoj cjepiva ide u pravcu naprednijeg, cjepiva koje će u organizmu stvoriti logistiku koja ubija virus čim sjedne na sluznicu.
I da, virus ne može preživjeti van tijela, ali može - dokazano - živjeti nekoliko sati na raznim predmetima.
Slično kao i kod mene. Imam aritmije koje se jave sasvim spontano, jako ih je teško uloviti. Dok se ja naručim i dođem na red, aritmija prestane. Tri puta sam nosio holter, jednom bio na ergometriji, dva puta na UZV-u, bezbroj puta na EKG-u i svaki puta je kao sve u redu. Onda sljedeći dan mi srce toliko udara da hoće iskočiti van, a usput bude i neki čudan osjećaj probadanja i grčenja u prsima. Od svih silnih EKG-a se samo na jednom vidio poremećaj ritma, ali to je bilo možda 10% onoga što mi inače bude.

Posljednjih par mjeseci u valovima imam neke osipe na vanjskoj strani lijevog koljena i unutarnjoj strani desne nadlaktice, znači uvijek na ta dva mjesta. Otišao kod doktorice, dala mi uputnicu i kod dermatologa sam došao na red kada se to sve već smirilo. Pokažem slike s mobitela, ništa njoj nije jasno, kaže nema iskustva s tim, ali dat će mi neke kreme. Naravno da ih nisam koristio, baš ću isprobavati neka sranja na sebi koja mogu biti za neki drugi slučaj, a vidim da je popis nuspojava ogroman. Sad čekam da se ponovno javi pa odoh privatniku koji radi bris.
Pregled kod privatnog dermatologa je oko 200 kn.
U trenutku dok dobiješ osip možeš otići privatniku, a sve pretrage koje on preporuči, lijek koji propiše, možeš dobiti na uputnicu od svoga liječnika opće prakse i na recept javnog zdravstva - dakle, bez daljnjeg osobnog troška.

Imaš pravo tražiti i drugo mišljenje - tražiti da te tvoja lom pošalje drugome specijalistu iste struke koji će ti dati drugo mišljenje. U istoj zdravstvenoj ustanovi ili u bilo kojoj drugoj županiji. To je tvoje zagarantirano zdravstveno pravo i možeš ga zatražiti. Ne plaćaš ništa.
Ili da jednostavno tražiš LOM da ti na uputnicu napiše HITNO obzirom da se problem povlači i ponavlja.


Moju je mamu ugrizla gadno mačka, imala je tešku infekciju, nakon tjedan dana pogoršanja je završila na hitnoj.
Nakon obrade lječenje je nastvila u svojoj ambulanti.
Svaki drugi dan je išla na prematanje i premazivanje rane na opću prksu, a LOM je svaki puta mobitelom slikala ranu i slala specijalisti sliku rane, i ona je davala uputstvo što i kako dalje raditi. Mjesec dana tako. Mobitelom. Slikanjem i slanjem slike se izbjeglo putovanje specijalisti, gubljenje vremena, stvaranje gužve kod specijaliste i zauzimanje termina - vrlo efikasno i učinkovito.
Da se LOM nije toga sjetila, i da specijalista ne prihvaća takav način suradnje, jedna rana bi gušila listu čeknja drugima potrebitima prvog pregleda.

Eh, sada mi je palo na pamet - ugrizla me je prije desetak godina mala crna muha.
Vidjela sam je i osjetila ubod. Ostalo je crvenilo, pa se povuklo. Nakon nekog vremena pojavili se crveno - plavi flekiči,...pa se povuklo. Pa za tri - četiri tjedna opet, svaki puta na većoj površini. Nestalo bi to sasvim, pa opet isto. Nakon dva - tri mjeseca sam otišla LOM, pretrage, vađenje krvi koja se slala u ZG poštom na analizu, utvrđena je borelioza.
To je smrtonosna bakterija, ako se ne lieči, treba joj otprilike godinu dana da dođe do srca, a onda više spasa nema kada uđe u srce. Liječi se jednostavno antibiotikom, utvrđuje se jednostavno ako se odradi prava pretraga.
Pogledaj si simtome na koži pod berelioza ili ljamska bolest pa usporedi sa svojim osipom. Ne mora biti da je to. Vrijedi pogledati razne osipe.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Za danas mi je dosta korone.
Upravo sam dala našoj Nini zadnji obrok, od sada do sutra cijeli dan jela ne bude više ništa, mora sutra biti na tašte kod doktora.
Prvo idu pretrage krvi pa ultrazvuk pa rendgen, a onda, budu li nalazi gušterače sa kojom ima problema dovoljno dobri, slijedi operacija karcinoma na slezeni.
To će joj biti druga operacija karcinoma u šesnaest mjeseci.
Bojimo se ishoda, prognoze.
Za sada plakati neću, nadati ću se dobrom ishodu, pokušati ću zadržati vjeru i optimizam.
Volimo toga psa više od ičega i nema toga što nećemo poduzeti da je se opet spasi.

Nije tema, nije mjesto za ovaj upis, znam.
Valjda me neki unutarnji nemir natjerao.......
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jučer sam objesio dvije pune mašine veša van na štrik i danas prije par sati pokupio i složio. Baš sam neku nelagodu osjećao svo vrijeme, puhao je neki čudan vjetar i osjećao se pritisak. Cura i mama su skoro popadale u nesvijest koliko im je bilo loše, a nismo meteoropate...
Podsjetio si me na moga sina.
Kada je imao šesnaest godina, sjedili smo na kauči i gledali tv, i veli on meni - mama, žedan sam, donesi mi vode.
Ja sam njemu - ako želiš piti, idi si uzmi.
A on ustao, nakon par koraka zastao, pa mi veli - bum se ja oženil pa mi bu žena donjela vodu.
Oženio se, kada smo im došli u posjetu, snaha bila trudna, nakon nekog vremena on ustane, ode i nema ga neko vrijeme. Onda je prošao sobom sa punom kadicom mokrog veša i otišao ga povjesiti.
Pitamo ga sada ponekada i smijemo se - kaje dijete, ti žena donese vode? :)
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,092
Za danas mi je dosta korone.
Upravo sam dala našoj Nini zadnji obrok, od sada do sutra cijeli dan jela ne bude više ništa, mora sutra biti na tašte kod doktora.
Prvo idu pretrage krvi pa ultrazvuk pa rendgen, a onda, budu li nalazi gušterače sa kojom ima problema dovoljno dobri, slijedi operacija karcinoma na slezeni.
To će joj biti druga operacija karcinoma u šesnaest mjeseci.
Bojimo se ishoda, prognoze.
Za sada plakati neću, nadati ću se dobrom ishodu, pokušati ću zadržati vjeru i optimizam.
Volimo toga psa više od ičega i nema toga što nećemo poduzeti da je se opet spasi.

Nije tema, nije mjesto za ovaj upis, znam.
Valjda me neki unutarnji nemir natjerao.......
moja podrška pasici Nini, želim joj da sve prođe u najboljem redu i da zajedno provedete još puno, puno godina.
I mi imamo pese i udomljene mačke godinama i oni su nam kao članovi obitelji, izgubiti nekoga od njih- katastrofa.....
sretno
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
723
Podcrtano:
Ti to ozbiljno?
Nitko nije uspio dokazati postojanje virusa?
Da ne citiram cijeli post jer nema potrebe. Ne, to ne tvrdim ja, Bože sačuvaj, to tvrde poznati svjetski znanstvenici i nobelovci, ona druga strana medicine koja se danas naveliko cenzurira. Nisam rekao da virusi ne postoje, ne stavljaj mi svoje riječi u usta. Virusi postoje, ali ih se krivo prezentira. Svaka stanica u tijelu živi od kisika u krvi i odbacuje CO2 i otpad u vidu virusa. Svi mi imamo određenu količinu virusa u sebi koja u jednom trenutku bukne pa se onda kaže da si bolestan. A što se događa u tijelu? Bijela krvna zrnca napadaju to bolesno mjesto, u toj "borbi" ugibaju i stvara se velika količina određenog virusa koji moraju napustiti tijelo pa ih onda ima u izdahu, balcima i ostalim tjelesnim izlučevinama. To onda ne treba suzbijati nego poticati organizam da se bori. Znači ubundaj se, pij dovoljno tekućine i vitamina i proći će. Kakvi crni antibiotici i slična sranja protiv virusa, ne sjećam se kad sam ih pio uopće, a evo me živ sam i rijetko bolestan. Da nema virusa, ne bi ni nas bilo.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Za danas mi je dosta korone.
Upravo sam dala našoj Nini zadnji obrok, od sada do sutra cijeli dan jela ne bude više ništa, mora sutra biti na tašte kod doktora.
Prvo idu pretrage krvi pa ultrazvuk pa rendgen, a onda, budu li nalazi gušterače sa kojom ima problema dovoljno dobri, slijedi operacija karcinoma na slezeni.
To će joj biti druga operacija karcinoma u šesnaest mjeseci.
Bojimo se ishoda, prognoze.
Za sada plakati neću, nadati ću se dobrom ishodu, pokušati ću zadržati vjeru i optimizam.
Volimo toga psa više od ičega i nema toga što nećemo poduzeti da je se opet spasi.

Nije tema, nije mjesto za ovaj upis, znam.
Valjda me neki unutarnji nemir natjerao.......
Mi ljudi smo svjesna bića. Za pse smatram da nisu svjesni svog postojanja... Nekad kod nas ljudi se dogodi da zbog teške bolesti poželimo samo da se ta patnja okonča. Nema oporavka, već samo se putem medicine produžava život koji nije više život. Mi ljudi možemo to razumjeti, psi, s druge strane, nemaju tu mogućnost pa oni ne vide nikakvu svrhu svoje patnje, samo osjete da se pate. Ponekad nije dobro poistovjećivati životinje s ljudima, niti se odnositi prema njima kao sebi jednakima.
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
777

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
723
Još jedna zviždačica...

Priča iz Kanade, nažalost bez prijevoda...
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Možda 5G ima veze sa cjeoivom

Grafen oksid se ne nalazi u cjepivima protiv Covida-19. Sastav svih cjepiva dostupnih u Europskoj uniji je javan i nalazi se u uputama o lijeku. Comirnaty u proizvodnji Pfizera i BioNTecha, primjerice, sadrži 30 mikrograma mRNA po dozi, a drugi sastojci su kolesterol, kalijev klorid, kalijev dihidrogenfosfat, natrijev klorid, natrijev hidrogenfosfat dihidrat, saharoza, voda za injekcije i spojevi dugih i kompliciranih naziva koji ne znače grafen oksid. Njihove skraćenice su ALC-0315 i ALC-0159 te DSPC.


Sastojci vakcine- A Simple Breakdown of the Ingredients in the COVID Vaccines - COVID-19, Health Topics - Hackensack Meridian Health
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Znaci dosli smo do 5G mreze :hahah: :hahah::hahah:

1980- je 1G mreza krenula, ako se moze primeniti Murov zakon (informatika), do sada bi trebali imati vec 14G mrezu....znaci kasnimo. (murov zakon- da se na svaku godinu- dve, snaga racunara udvostrucuje...tako da se to moze primeniti i na signal(e)).


Sto se tice korone, obe vakcine fajzera- dobio koronu, brat 1 doza moderne- dobio koronu, radio kucni test- pozitivan. U sustini, 2-3 dana nas treslo, i ujutro samo nestalo...sve normalno...znaci slabe simptome imali.

1. voda- evo ima jedan prirodni izvor blizu mene (u njivama) , ljudi se kunu kako je lekovita voda, ni da je Svetac neki blagosiljao. Uzorak vode otisao na testiranje- voda puna herbicida,pesticida...itd (citaj- na njivama je lokacija)....uranijum u jadranu iz 90tih?
2. Sunce- svake godine UV zracenje je po 3-4x vece od dozvoljenog....
3. Vazduh cesto bude zagadjen.
4. Hrana- meso u eu je rok trajanja 6 meseci....dok mi jedemo mnogooo starije, pa tek one akcije iz lidla konzuma itd.

Suma summarum , priroda da je zatrovana, sve je manje prirodnog....a vi trazite razna cuda u vakcinama...pogledajte prvo oko sebe. :rolleyes:
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
Možda 5G ima veze sa cjeoivom

A možda su u šumi… Iako sam sam sebi rekel da više neću čitati tu stranicu nisam mogel odoljeti. Dakle “znanstvena” studija sa svelučilišta u Almeriji kaže:
“CONCLUSIONS AND RECOMMENDATIONS
1. Microscopic study of the sample provides strong evidence for the probable presence of
graphene derivatives, although microscopy does not provide conclusive evidence. The
definitive identification of graphene, oxidized graphene (GO) or reduced oxidized graphene (rGO)
in the RD1 sample requires the STRUCTURAL CHARACTERIZATION through the analysis of specific spectral standard sample comparable to those published in literature and those obtained from the standard sample, obtained with spectroscopic techniques such as XPS, EDS, NMR, FTIR or Raman,
among others.
2. The analyzes in this report correspond to ONE SINGLE SAMPLE, limited in total volume available for processing. It is therefore necessary to carry out a significant sampling of similar
vials to draw conclusions that can be generalized to comparable samples, recording origin, traceability and quality control during storage and transport prior to analysis.”

Od te “znanstvene” studije se čak ogradilo i sveučilište u Almeriji. Naravno zbog Debilla Vrata… Ako već ulazimo na teritirij 5G-cjepivo-korona, koja bi točno bila svrha 5G mreže i kako je to povezano sa cjepivom? Kladim se da već koristiš 5G ako imaš noviji mobitel i sav si oduševljen brzinom prijenosa podataka… 🤭
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Stvarno ima zajebanata,tko tvrdi da je 5G mreza u cjepivu😅, ima veza izmedju njih,naravno kad se mreza ukljuci,mnogi su vec osjetili al nece da shvate,jeebiga veliki EGO.
ps.
more se pjeni jeebe se meni...nisam mogo odoliti,moro sam napisati,al u stvari mi nije svejedno i naravno da cemo vam mi necijepljeni uvijek pomoci kad bude trebalo :ppozdrav:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh