• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Soj korone koji "lupa u noge"... Ti si očiti primjer onoga o čemu sam pisal u prethodnom postu.
Poslovođa trgovine u kojoj radi moja poznanica je cura oko 25 godina, cjepljena sa dvije doze i... Otiču joj noge. Žena od kolege s posla nakon prve doze... Otiču joj noge. Na drugu dozu se ne usudi. Bit će da je neinteligentna teoretičarka zavjera, a bioteroristi poput tebe budu zahtjevali i podržavali da ju se cijepi ili da ostane bez plaće jer dotična radi u zdrsvstvenom sustavu. Dalje, kolega s posla od mojeg školskog kolege nakon cjepljenja ima tromboze po... Nogama.
Samo se ti nastavi sprdati sa "sojem koji udara u noge".
Šta da ti se komentira tvoj slučaj staračkog doma? Može ga se komentirati na isti način na koji se komentiraju primjeri druge strane. Ma to si ti izmislil. Evo komentirano. Sretan?
A što se tiče agresije obrati se stanovitoj kolegici i svojoj istomišljenici. S njezine strane je došlo najviše agresije.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,525
Mislim da je 80 ljudi bolja refernca od “poslovođa trgovine od moje prijateljice” i”kolega od mojeg školskog kolege”…Ako ne vjeruješ prići o staračkom domu, javi se, mogu te odvesti na kavu s vlasnicom… 😉 A nazivanjem mene bioteroristom samo pokazuješ da nemaš kućnog odgoja… Ja se ne spuštam na tu razinu… Što se tiće agresije, čovjek neki dan odvede dijete s temperaturom na hitnu i proziva ženu koja živi 200 km dalje i prodaje povrće da je ona kriva što ne puste njegovo dijete u hitnu bez testa i naziva ju budalom. Ako je takav frajer što nije to rekao onim doktorima na hitnoj. I nitko od moderatora ne reagira na takav post, štoviše, još dobije lajk…
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Tvojih 80 ljudi i frendica koja je vlasnica doma je na ovom forumu jednako vrijedna koliko i moja poslovođa od poznanice. Mogu i ja tebe voditi kod školskog kolege kojemu je sestra umrla nakon cjepljenja i ti bi opet rekao da to nije istina i da njega pere 5G zavjera.
Za kućni odgoj se obračaš krivoj osobi. Nisam ja nikoga nazival budalom niti govoril da nekome drek izlazi na usta.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
😥
Kaže da su oboje bili cjepljeni... Što bi na to rekla vlasnica doma, Tomijeva frendica?
Na stranu to. Mene kod ovakvih tužnih priča kopka nešto drugo. Bili su na respiratoru i primili su se za ruke te umrli u razmaku od jedne minute...
Kad je netko na respiratoru onda je u induciranoj komi i nije svjestan okoline. Barem je tak meni objašnjeno. Kak su se mogli hvatati ako su bili u komi?

Edit: baš sam glup. Da su bili u domu od Tommyeve frendice nebi umrli.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,525
Tvojih 80 ljudi i frendica koja je vlasnica doma je na ovom forumu jednako vrijedna koliko i moja poslovođa od poznanice. Mogu i ja tebe voditi kod školskog kolege kojemu je sestra umrla nakon cjepljenja i ti bi opet rekao da to nije istina i da njega pere 5G zavjera.
Za kućni odgoj se obračaš krivoj osobi. Nisam ja nikoga nazival budalom niti govoril da nekome drek izlazi na usta.
Ja nigde nisam rekel da netko nemože umrijeti iako je cijepljen… Samo se smanjuje mogućnost da se to dogodi… Ako je tvoje nazivanje cijepljenih bioteroristima tvoj kućni odgoj onda imamo različito poimanje termina “kućni odgoj”.

 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,239
Dečki meni se isto tako nitko nije referirao koliko je cijepljenih umrlo nakon primanja prve ili druge doze cjepiva, a da se smatra da je to normalno, jer eto došlo je vrijeme, a svi oni koji umru s pozitivnim testom na covid 19 smatra se da bi živjeli još ko zna koliko da nije covida, ja sam za to da se svaka smrt patološki obradi i da se dadne točan uzrok.
Ali bi onda bilo tužbi, i parničenja, a fiškali bi trljali ruke.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
A kako bi ti nazval nekoga tko zna da je bolestan, ali hoda naokolo i širi pitaj boga kakve klice jer je on, eto, cjepljen?
Ja sam ovdje iznjel svoj primjer gdje sam bil doma sa temperaturom 37,5 jedno popodne i nakon toga još 4 dana bez temperature i naša stanovita kolegica me optužila da sam možda ubil bog te pitaj koliko bakica. Baš se ne sječam da si joj prigovaral zbog toga.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,525
@Viduka OPG Načelno se slažem s tobom. Više puta sam napisao da svatko treba za sebe odlučiti da li će se cijepiti ili ne. Svatko ima izbor. Ne nazivam nikog bioteroristom niti budalom neovisno o njegovoj odluci. Moj stav je da slušam ljude koji su cijeli život posvetili medicini i razvoju lijekova i cjepiva. Isto tako očekujem da će oni mene slušati kada bude nešto vezano uz moju struku. Da nisam slušao doktore danas me više nebi bilo iako imam 35. godina i nakon svega radim više nego ikad u životu. I tko sam ja da nakon toga dovodim u pitanje nečiju struku ( ne mislim na stožer, to je političko tijelo). Ja sam cijepljen, ali da razvijem neke simptome sigurno nebi hodao okolo.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Dečki meni se isto tako nitko nije referirao koliko je cijepljenih umrlo nakon primanja prve ili druge doze cjepiva, a da se smatra da je to normalno, jer eto došlo je vrijeme, a svi oni koji umru s pozitivnim testom na covid 19 smatra se da bi živjeli još ko zna koliko da nije covida, ja sam za to da se svaka smrt patološki obradi i da se dadne točan uzrok.
Ali bi onda bilo tužbi, i parničenja, a fiškali bi trljali ruke.
Kolakušić je u jednom intervjuu rekao da se po zakonu moraju raditi obdukcije ako se sumnja na smrt od zarazne bolesti, ali da se to ne radi (znači, krši se zakon).
Sad imamo situaciju da se uzrok smrti proglašava na osnovu PCR testa, prema kojemu Coca-Cola, banana i papaja imaju korona virus.
 

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
@Viduka OPG Načelno se slažem s tobom. Više puta sam napisao da svatko treba za sebe odlučiti da li će se cijepiti ili ne. Svatko ima izbor. Ne nazivam nikog bioteroristom niti budalom neovisno o njegovoj odluci. Moj stav je da slušam ljude koji su cijeli život posvetili medicini i razvoju lijekova i cjepiva. Isto tako očekujem da će oni mene slušati kada bude nešto vezano uz moju struku. Da nisam slušao doktore danas me više nebi bilo iako imam 35. godina i nakon svega radim više nego ikad u životu. I tko sam ja da nakon toga dovodim u pitanje nečiju struku ( ne mislim na stožer, to je političko tijelo). Ja sam cijepljen, ali da razvijem neke simptome sigurno nebi hodao okolo.
OK. Svatko za sebe mora odlučiti. To bi tak stvarno i trebalo biti, alo očito je da zdravstveni djelatnici više nemaju mogućnost vlastite odluke. Znam, sad budeš rekel da se nemoraju cjepiti da se mogu testirati... Ženina sestrična iz Slovenije se nije htjela cjepiti zbog posla nego se odlučila testirati. Na kraju se ipak cjepila jer je počela krvariti iz nosa zbog silnog čačkanja sa štapićima. Jel imala izbor? Pa...je, ali kakav je to izbor? Jel po tebi to OK izbor.? Pa nisu medicinari blesavi što su i protiv cjepljenja, ali i protiv stalnog testiranja. Ili su možda i oni 5G zavjeraši?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,525
Pa ja ne velim da je to ok izbor. Ali izbor postoji. Također sam svjestan da i jedni i drugi mogu širit zarazu… Ja sam u ovom trenutku za liberalan pristup. Izbor imaš. Ako se želiš cijepiti-ok- ako ne želiš isto ok. Testiranja necijepljenih nemaju smisla jer bi onda trebalo stalno testirati i cijepljene. Ali ja stvarno nemam nikakvih loših iskustava u svojoj bližoj okolici sa nuspojavama cjepiva. Dok sa smrti osoba koje još nisu trebale otići imam… Većina starijih ljudi koje znam i sa kojima sam u kontaktu su se cjepili i nisu imali nikakve probleme. Tako da mi nije jasna to pljuvanje po cjepivu pogotovo onih koji nemaju osobno iskustvo s tim. Ja imam i ne želim da me se naziva bioteroristom i budalom. Ako sam kome naškodio cjepljenjem - onda sam sebi…
 

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
520
Ja sam cijepljen, i razmišljam potpuno isto ko Tommy, ali jučer smo imali situaciju koja me je jako razljutila. Žena je išla sa blizancima 3,5 godina na pregled kod doktora zbog kašlja. Sestra ih nije pustila u čekaonu dok nisu kupili u apoteci brze testove i testirala ih. Neznam kuda to vodi, tek je krenula sezona prehlada, pa ja moram raditi samo za testove, a kamoli to da će dječici uništiti sluznicu nosa.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
749
Nije rekao ništa novo, vojska odavno koristi kojekakvo elektromagnetno oružje za ometanje neprijatelja. Čak ni ne mora biti neke velike snage, čini mi se da su brojevi bili veličine do 1 W (kućni WiFi je 50-100 mW), ali jako dobro fokusirani u jednu točku. Time na daljinu "gađaju" mozgove koji im se ne sviđaju pa budu svakakve reakcije u ponašanju, ovisno o snazi i frekvenciji. Bio se vrtio neki video o tome... Sad zamislite što bi bilo da se to zloupotrijebi u smrtonosnije oružje snage 20-30 kW koliko su recimo radari na brodovima ili sateliti i kojima se ni slučajno ne smije približavati dok su u pogonu. I treba biti jako oprezan kad se mijenja magnetron, bilo u radaru ili u mikrovalnoj. Kakva je tek reakcija kada se ubrizgaju ti magnetoproteini u ljude, vrijeme će pokazati, ljudi će postati kao zombiji, bez duše i emocija.

Svi smo mi frekventna bića i svaki organ ima neku svoju radnu frekvenciju slično kao i priroda, zemlja ima jednu frekvenciju, voda drugu itd. Kada dođe do neke bolesti ili neki organ zahvati rak, on mijenja frekvenciju i temperaturu. To se onda može registrirati naprednijim mjernim ili dijagnostičkim instrumentima, a bilo je slučajeva da i kućni ljubimci pas ili mačka skuže da nešto na vlasniku/ukućanu ne štima pa stalno njuškaju ili šapicama diraju taj dio tijela ne bi li nam ukazali na problem. Oni i dalje imaju takva osjetila, a ljudi su to gotovo u potpunosti izgubili. Za oporavak odnosno ubijanje raka bi onda u taj organ trebalo slati onu izvornu frekvenciju, ali to moderna medicina nikad nije priznavala, zna se zašto, njima ne odgovara zdrav ili mrtav čovjek, nego samo da je što više bolestan i ovisan o medicinskim otrovima.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,725
@Tommy, mlađi čovjek iz susjednog ti sela, je pokojni, navodno, nekih 20-tak dana nakon cijepljenja. Znaš li kaj o tomu iz prve ruke?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,525
Pretpostavljam na koga misliš ali neznam detalje… Navodno je bila kombinacija epilepticnog napada i moždanog, a ovaj dio sa cijepljenjem nisam cul..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh