• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Futvač

Dobro znana faca
Tu od
18 Tra 2021
Poruka
208
Ljudi, dajte se saberite. Zbog ovakvih provala o harpu, darpu , larpu i sličnim bedastoćama ljudi vjeruju stožeru jer zvuče normalnije od vas.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
ako se osvrnete u povijest, nakon svake velike prirodne ili umjetne (rat) katastrofe slijedi procvat gospodarstva...kapital igra igre bez granica!
niš novo da ameri sami svoje poruše i onda ide obnova...i zarada!
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,524
ako se osvrnete u povijest, nakon svake velike prirodne ili umjetne (rat) katastrofe slijedi procvat gospodarstva...kapital igra igre bez granica!
niš novo da ameri sami svoje poruše i onda ide obnova...i zarada!
Je, osim kod nas. Onda je prava katastrofa pocela..
 
  • Like
Reactions: Pia

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,943
Ovo ni nikak dobro .........za Stožer (i one oza njega). Kak dokazati da ne mogu oboljeti?
A znam!
Takve potamaniti jer "nisu u prosjeku"
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,943
I još.....
"I Beroš kaže da je neodrživo, no nejasno je dokad će to biti na teret države. Stožer i vlada pokušavaju održati razinu simpatičnosti, da se nikome ne zamjere, što je neodgovorno. Nikako da zauzmu jasan stav. S jedne strane govore da se trebamo cijepiti, a s druge strane u Znanstvenom savjetu vlade sjede ljudi koji to dovode u pitanje", komentirala je Kekin
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,943
. Stožer i vlada pokušavaju održati razinu simpatičnosti, da se nikome ne zamjere, što je neodgovorno. Nikako da zauzmu jasan stav. S jedne strane govore da se trebamo cijepiti, a s druge strane u Znanstvenom savjetu vlade sjede ljudi koji to dovode u pitanje", komentirala je Kekin
O njezinoj struci i znanju, baš me briga, ali ovo što je navela valjda stoji!

Evo da ubacim. kako se riješiti tog virusa. Toplina sve uništava!
 
Posljednje uređivanje:

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
778

GranaTV Granissimo
prije 13 sati
GERALD GROSZ - TI SI LEGENDA! ZGAZIO SI SVU GUBU I PRODANE DUŠE OVOGA SVITA U 3 MIN!! SVE JASNO!! /AUSTRIJA = VRIJEDI ZA SVE LJUDE OVOGA SVIJETA KOJI SE NEDAJU TROVATI U emisiji FELLNER LIVE koja se emitira u Austriji, ovu raspravu između Sebastiana Bohrna i Geralda Grosza vidjelo je preko 2 mil ljudi. Najbolji govor koji sam čuo zadnje dvije godine od pojave "plandemije" P.S. Hvala gospođi Doci Ranđelović koja mi je poslala link jer ne koristim društvene mreže niti ih posjećujem. https://www.facebook.com/100000112881...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bravo kolega Bratko,istine iplivavaju kako sam i najavio.
Nisam ja nista pametniji od vas,mozda ludji koji sam prije mnogih shvatio PLANDEMIJU i hrabro i smjelo sirim istinu,iako sam SVJESNO ismijavan....more se pjeni JEEBE se meni.
Ne mrzim vas dragi forumasi jer ste zavedeni vrlo lukavo i profinjeno,ljudi polako shvacaju ovu LAZ i nesmiju se pogledat u ogledalo.
Ne sramite se,svi mi grijesimo,ne dozvolimo da nas DIJELE i pocnimo si vec jednom pomagati.
Ova planeta je prelijepa i ima mjesta za sve nas,maske padaju,plandemija,bolestine,zagrijavanje zemlje i vremenske prilike,GAME IS OWER(valjda sam dobro napisal)adio zlotvori,znam necete odustati jos,no mi hrabro krocimo svojim putem i rasprsujemo tminu.
Budite mirni dragi forumasi i sacuvajte ljudskost(dostojanstvo),ugodna vam nedjelja. 👨‍🌾
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,778
Nebojte se dragi kolege forumaši sve je bilo i pod kontrolom "svečenika rolera" , potrudio se on zatražiti i "božju" kaznu za Beroša, ako sam bar malo zapamtio nešto kao: juda, izdaja, vješala...
Evo upravo mi se javio stariji zet, došli su doma z' mora. Veli znaš deda da je "taj i taj" anti protivan cihepljenju i svim mjerama došao jučet do nas i požalio se: svi smo imali koronu i ja i žena i djeca... Baš nas je satrla, nismo još uvijek za ništa... A je, a nas su ismijavali...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nebojte se dragi kolege forumaši sve je bilo i pod kontrolom "svečenika rolera" , potrudio se on zatražiti i "božju" kaznu za Beroša, ako sam bar malo zapamtio nešto kao: juda, izdaja, vješala...
Evo upravo mi se javio stariji zet, došli su doma z' mora. Veli znaš deda da je "taj i taj" anti protivan cihepljenju i svim mjerama došao jučet do nas i požalio se: svi smo imali koronu i ja i žena i djeca... Baš nas je satrla, nismo još uvijek za ništa... A je, a nas su ismijavali...
Da se samo nadovežem, spominjala sam onoga sa placa kojega sam se predprošle subote klonila zbog sumjne da je zaražen koronom jer mi je sam rekao da ga se klonim, a koji je samo pola sata prije fajrunta - odlaska kući sa tržnice - zvao sina iz Varaždina da dođe i zamjeni ga u Čakovcu - oba dva žive u Varaždinu - jer mu je bilo jako loše i nije imao snage odraditi još tih pola sata.
Objasnio je neki dan o čemu se radilo: prebolio je koronu prije već dugo vremena, ali mu s vremena na vrijeme bude jako loše. Ovaj puta mu je bilo toliko loše da se jako uplašio i zvao je sina. Gledala sam ga dok je prolazio kraj mene u auto , sav blijed je zgrbljen i sputšene glave žurno ušao u auto. Koronu, naravno više nema, ali teške posljedice svako malo ima.
Psuje mater i dijeli epitete onima kojima je korona jača prehlada.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh