• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

johabica

Dobro znana faca
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
3,884
@iwanho, ja nisam bez razloga majstor improvizacije - kada nađem neko rješenje problema odmah razradim nekoliko mogućnosti zbog kojih bi rješenje moglo loše završiti i odmah nađem načine kako te mogućnosti izbjeći. :hahah:
To se zove sagledavanje šire slike i konteksta. :)

A mogu i stvoriti problem ni iz čega ak hoću. :hahah:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
6,214
A kaj sam ja tvrdil da si drukčija? :unsure::hahah:
Ti se slobodno i bažulja naješ prije nek ideš v cirkvu. :hahah:

mikke

Aktivni član
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
477
@iwanho, ja nisam bez razloga majstor improvizacije - kada nađem neko rješenje problema odmah razradim nekoliko mogućnosti zbog kojih bi rješenje moglo loše završiti i odmah nađem načine kako te mogućnosti izbjeći. :hahah:
To se zove sagledavanje šire slike i konteksta. :)

A mogu i stvoriti problem ni iz čega ak hoću. :hahah:
To si ti samo misliš🤣

hotela

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
747
E moji ljudi,neznam kaj je svama,kolega Kupljenec izgleda placeni da sije strah,pa pogledajte statistiku umrlih.Zasto je beros-seros proglasio nelegalno epidemiju(koja se inace po zakonu proglasava za neko podrucje a ne citavu zemlju),nije objavljena u NN.
Kao drugo do sada je SZOrganizacija navodila preporuke da se epidemija proglasava kad je 40% zarazenih ili 12% umrlih ali je i sama tajno smanjila taj prosjek,pitajte se zasto.Evropa je po mojem (kao i dosta misljenja pametnih ljudi)misljenju vec bankrotirala a oni odugovlace i sad ce morona biti kriva za to.
Molite se bogu da sve dobro zavrsi,ima nas koji se molimo pa i djelujemo da nam sunce svijetli iako billi gatesov prlja atmosferu i sakriva sunce.
Ako ima postenih forumasa koji vole majcicu zemlju,koji ne mrze ljude,koji zeli zajedno snama pomoci ocuvanju zivota slobodno mi se javi na pp. 🤫 :ppozdrav:

ps.glavu gore,fasizam polako pusi,stize oslobodjenje

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
6,764
Ja sam plaćen veliš? Pa daj se malo okreni oko sebe i pogle kaj se događa. Pogle kak sve više mladih oboljela od Covida. Ti ko da se načešeš hotele i da spiš zimski san, pa se zbudiš i neznaš kaj se događa. Daj malo razmisli kak je ljudima koji su u bolnici i do kojih nemre obitelj u posjet, i pitanje je dal buju ih videli kad više. Nemoj pisat nekaj u nekaj kaj nisi upućen.

hotela

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
747
I te kako sam upucen,a oni to znaju i dalje laju li ga laju.Da petokolonasi ce najvise da najeebu,tako je uvijek bilo. 🙋‍♂️

ps.osjecam kako je preplasenima i jadnima,zato sirim istinu zbog njih,svjesno se izlazem opasnosti

johabica

Dobro znana faca
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
3,884
Opa braco!!!!! Bude nekaj!
U subotu bumo dobili pike moj muž i ja!
Pfajzera.
Neverovatno, prekjučer sam otišla frizerki, novi minival, friška farba i odmah me zovu kaj me cjepe.
Sad vidim da neuredne niti cjepiti nečeju. :hahah:

johabica

Dobro znana faca
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
3,884
LAKi, to budem je rekla prijateljici kojoj je muž trenutno u bolnici na kovid odjelu u teškom stanju. Da ste vi - ti, ZJ, hotela and compani tako rekli - ne idi k doktoru i korone nema.

mikke

Aktivni član
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
477
Već par tjedana pitam o vlastitom iskustvu oko cijepljenja, a sve odgovori,o nekim susjedima itd. Ima nešto konkretno?

LAKI

Aktivni član
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
607
LAKi, to budem je rekla prijateljici kojoj je muž trenutno u bolnici na kovid odjelu u teškom stanju. Da ste vi - ti, ZJ, hotela and compani tako rekli - ne idi k doktoru i korone nema.
Kod mene svakoga ko prismrdi bolnici odma trpaju u kovid odelenje, druge bolesti više ne postoje i ne spominju se

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
6,764
Već par tjedana pitam o vlastitom iskustvu oko cijepljenja, a sve odgovori,o nekim susjedima itd. Ima nešto konkretno?
Pa bilo je odgovora, ima puno članova foruma kaj se cjepili, pogedaj bolje malo.

mikke

Aktivni član
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
477
A,kako je tvojoj punici?

Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh