• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@iwanho, ja nisam bez razloga majstor improvizacije - kada nađem neko rješenje problema odmah razradim nekoliko mogućnosti zbog kojih bi rješenje moglo loše završiti i odmah nađem načine kako te mogućnosti izbjeći. :hahah:
To se zove sagledavanje šire slike i konteksta. :)

A mogu i stvoriti problem ni iz čega ak hoću. :hahah:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
A kaj sam ja tvrdil da si drukčija? :unsure::hahah:
Ti se slobodno i bažulja naješ prije nek ideš v cirkvu. :hahah:
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,911
@iwanho, ja nisam bez razloga majstor improvizacije - kada nađem neko rješenje problema odmah razradim nekoliko mogućnosti zbog kojih bi rješenje moglo loše završiti i odmah nađem načine kako te mogućnosti izbjeći. :hahah:
To se zove sagledavanje šire slike i konteksta. :)

A mogu i stvoriti problem ni iz čega ak hoću. :hahah:
To si ti samo misliš🤣
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
E moji ljudi,neznam kaj je svama,kolega Kupljenec izgleda placeni da sije strah,pa pogledajte statistiku umrlih.Zasto je beros-seros proglasio nelegalno epidemiju(koja se inace po zakonu proglasava za neko podrucje a ne citavu zemlju),nije objavljena u NN.
Kao drugo do sada je SZOrganizacija navodila preporuke da se epidemija proglasava kad je 40% zarazenih ili 12% umrlih ali je i sama tajno smanjila taj prosjek,pitajte se zasto.Evropa je po mojem (kao i dosta misljenja pametnih ljudi)misljenju vec bankrotirala a oni odugovlace i sad ce morona biti kriva za to.
Molite se bogu da sve dobro zavrsi,ima nas koji se molimo pa i djelujemo da nam sunce svijetli iako billi gatesov prlja atmosferu i sakriva sunce.
Ako ima postenih forumasa koji vole majcicu zemlju,koji ne mrze ljude,koji zeli zajedno snama pomoci ocuvanju zivota slobodno mi se javi na pp. 🤫 :ppozdrav:

ps.glavu gore,fasizam polako pusi,stize oslobodjenje
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja sam plaćen veliš? Pa daj se malo okreni oko sebe i pogle kaj se događa. Pogle kak sve više mladih oboljela od Covida. Ti ko da se načešeš hotele i da spiš zimski san, pa se zbudiš i neznaš kaj se događa. Daj malo razmisli kak je ljudima koji su u bolnici i do kojih nemre obitelj u posjet, i pitanje je dal buju ih videli kad više. Nemoj pisat nekaj u nekaj kaj nisi upućen.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
I te kako sam upucen,a oni to znaju i dalje laju li ga laju.Da petokolonasi ce najvise da najeebu,tako je uvijek bilo. 🙋‍♂️

ps.osjecam kako je preplasenima i jadnima,zato sirim istinu zbog njih,svjesno se izlazem opasnosti
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Opa braco!!!!! Bude nekaj!
U subotu bumo dobili pike moj muž i ja!
Pfajzera.
Neverovatno, prekjučer sam otišla frizerki, novi minival, friška farba i odmah me zovu kaj me cjepe.
Sad vidim da neuredne niti cjepiti nečeju. :hahah:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
LAKi, to budem je rekla prijateljici kojoj je muž trenutno u bolnici na kovid odjelu u teškom stanju. Da ste vi - ti, ZJ, hotela and compani tako rekli - ne idi k doktoru i korone nema.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,911
Već par tjedana pitam o vlastitom iskustvu oko cijepljenja, a sve odgovori,o nekim susjedima itd. Ima nešto konkretno?
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
LAKi, to budem je rekla prijateljici kojoj je muž trenutno u bolnici na kovid odjelu u teškom stanju. Da ste vi - ti, ZJ, hotela and compani tako rekli - ne idi k doktoru i korone nema.
Kod mene svakoga ko prismrdi bolnici odma trpaju u kovid odelenje, druge bolesti više ne postoje i ne spominju se
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,911
A,kako je tvojoj punici?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh