• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Kuga je bila na putu za Damask i u pustinji je prestigla karavanu.
“Kamo se žuriš?” upita je vođa karavane.
“U Damask. Kanim uzeti 1 000 života.”
Na povratku iz Damaska Kuga je ponovno prošla pokraj karavane. Vođa joj reče: “Odnijela si 50 000 života, a ne 1 000.”
“Ne” odgovori Kuga. ”Ja sam uzela 1 000, ostalo je odnio Strah."

Slično je i danas.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Nego ljudi koji je smisao održavanja ove teme otvorenom?
Jesmo li se svi ispuhali i napisali svoje teorije, iskustva, mišljenja?
Smisao teme je bilo da možemo razmjenjivati informacije o specijalnoj situaciji u kojoj smo se svi našli, no tema je prerasla u neku vrstu svaštare.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Ja želim vjerovati da je situacija ozbiljna, ali nitko još da objasni kako ta bolest ima tako čudno djelovanje. Od asiptomatskih slučajeva pa sve do smrti. O čemu to ovisi?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Ja želim vjerovati da je situacija ozbiljna, ali nitko još da objasni kako ta bolest ima tako čudno djelovanje. Od asiptomatskih slučajeva pa sve do smrti. O čemu to ovisi?
"ostalo je odnio Strah"
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Ta priča da ishod bolesti ovisi o tome kolika je snaga imuniteta je za malu djecu. Sve smrdi na jedan veliki spin kojim se pokušava zataškati nekakav promašaj u tko zna čijim istraživanjima. Spinovi su u današnje vrijeme postali uobičajen model komunikacije. Posebno u politici. Nešto izađe u javnost, onda se kao kontra udar puste nove kontradiktorne informacije da bi se zamutila voda i to je to. Prava istina nema šansu u takvoj komunikaciji.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Čim vlada jednoumlje i informativna blokada sa svih strana, meni je to sumnjivo i ne vjerujem u tu priču.
Isto je sad: sije se strah, pojedinačne tragedije se senzacionalistički prikazuju, reklamira i potiče se cijepljenje eksperimentalnim i na brzinu odobrenim cjepivima upitnog djelovanja, a još gorje, ozbiljnih (i dugoročno) upitnih nuspojava.
Najgore, prijeti se ucjenama (avioni, granice, "zeleni pasoš") a smrtnost je na razini malo jače gripe. Jel to pandemija? Ne, nego pLandemija, odnosno zavjera, samo oni dobro znaju kak mnogi ne misle već slijepo slušaju. Još kad se to upakira u šarene laži s TV...

Ovdje ima nešto kritičkih vijesti: Dokumentarac.com - za Slobodu i Istinu - provjerene informacije · Dokumentarac.hr

Kritički pogledajte film "OTPOR" i razmislite...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Matematika je zanimljiva znanost...naročito ako se njom mogu prikriti stvarni rezulatati za one koji ne razumiju. OVDJE na dnu je jedan zanimljiv komentar na učinkovitost sumnjivog cjepiva, koje se gura na sva zvona.
Oni koji se misle cijepiti, nek dvaput razmisle...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,706
Imam čudaj let i nekad me jebe Švabo!
Nidgar nis volel Povijest iliti Historiju u školi jer se to moralo na pamet bubati, zato ću morti negdje fulati u datumima i imenima.
- u 2. S.R. Andrija Pavelić je Italiji prodal svu obali mog Jadrana.
Onda je došel Tito i štel poćeti 3. S.R. zbog toga.
(Šef splitskog SDP-a: Tito je vratio otete dijelove, smeta desničarima i neoliberalima)
- u D.R. Franjo Tahi isto je štel dati pol Rvacke Markički - neki Z4, ali taj likson je štel sve osim ono iza Sljemena, tak da je dogovor, na sreću nas kmetova, propal.
- ove denes Ante Plenković nas je prodal nekoj EU. Dok je trgovina naštimavana svi bili zadovolji. Bumo lepe lutali tom EU bez kojekakvih paperov i kupovali.
Ali je Q!
Mi kmetovi, ni za onog feudalnog socijalizma, nismo se mogli meknuti od feuda, a i sada moramo dokazati Janši, da smo noćas jbali, baš sa određenom kondomom (za kojeg SLO ima interesa) inače nema na njegov, Janšin feud!
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
"Tito je vratio otete dijelove" je laž koja se proteže tijekom cijelog vrijeme komunizma i danas...
Šteta kaj ljudi kratko pamte i ne uče povijest koja je "učiteljica života".
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Šteta kaj ljudi kratko pamte i ne uče povijest koja je "učiteljica života".
Da isto tako, da su ovi danas oni koji izručuju i potpisuju (otpisuju) naša teritorija isti kao i oni koji su to prije njih radili. Dali je raditi protiv naroda, i države, zločin s poznatim zakonskim konzekvencama, ili samo zloupotreba demokracije.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,472
Matematika je zanimljiva znanost...naročito ako se njom mogu prikriti stvarni rezulatati za one koji ne razumiju. OVDJE na dnu je jedan zanimljiv komentar na učinkovitost sumnjivog cjepiva, koje se gura na sva zvona.
Oni koji se misle cijepiti, nek dvaput razmisle...
“Pfizer u svojim uputstvima za C0VID-19 cjepivo tvrdi da će u prosjeku svaki petstoti čovjek (0,2%) nakon primljenog cjepiva patiti od Limfadenopatije – poremećaja živčanog sustava”...
Dovoljno je pročitati prvu rečenicu da bi se dobil dojam o izvoru informacije...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,472
Prva rečenica je totalna glupost i pokazuje nepoznavanje materije i odma diskreditira ono što piše iza toga. Ja dobro znam kaj je limfadenopatija a to sigurno nije poremećaj živčanog sustava.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ajde kolega Tommy lijepo nam onda objasni,posto nas novinari namjerno lazu,daj nam pomozi,zato se druzimo zar ne. :ppozdrav:
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,472
Limfadenopatija je poremećaj limfnog sustava tj. limfnih čvorova. Prosto seljački limfadenopatija su natečeni limfni čvorovi ili limfni čvorovi promjenjene konzistencije. Limfni čvorovi su dijelovi imunološkog a ne živčanog sustava. Reakcija limfnih čvorova na skoro bilo koju vrstu cjepiva je očekivana jer cjepivo izaziva imunološki odgovor organizma i stvaranje antitjela. Evo, nadam se da je sad jasnije. A ti “novinari” očito nemaju pojma što pišu.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Hvala 🙋‍♂️ ,a sada molim tvoje misljenje,protiv cega stvara nase tijelo antitijela ako je virus mrtva otrovna izlucevina koliko je meni poznato.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,472
Evo, da ja ne prepričavam. Ovdje je lijepo objašnjeno. U ovom slucaju radi se o mRNA cijepivu i kod njega se ne koristi mrtvi ili oslabljeni virus kao kod starije generacije cjepiva.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ha,ha,ha kolega Tommy,hvala na trudu,dobro nas obmanjuju,no mi znamo istinu🙋‍♂️.Trebalo je 8g. da svjetski naucnici zajednickim radom shvate rad izmedju RNK i DNK,svaki covjek bi morao dobiti vlastito "cjepivo" posto mu je prethodno na osnovu pregleda DNK ustanovljena greska u lancu.
Dali to rade, neeee... vec svima ubrizgavaju ista sranja i to namjerno,shvatitcete nekoji prekasno.Pfeizer je dva tjedna nakon objave tog naucnog saznanja otkupio patent,no ne da bi ga koristio vec suprotno.
Takodjer stricek bili gatesov & kompany nisu pokupovali poljoprivredna zemljista da na njima uzgajaju GMO hranu kako smo se bojali vec da bi ........🤫,razmislite malo mozda shvatite. :ppozdrav:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh