• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bravo moji forumasi,vidim da ste se oslobodili straha i tjerate zajeebanciju,pa to je i smisao zivota. :ppozdrav:
Dosta je bilo okova,korona polako prolazi ko se cijepio,se cijepio i dokazao svoj stav ili slabost(moje misljenje a znate da ga iznosim glasno i jasno).Na zalost a na njihovu srecu pronaci cemo nacina da im pomognemo i vratimo medju normalne ljude(nazalost ne svi,mozda i na nasu srecu).
Ovo su posljedni trzaji i jos ce se zla desavati no istina dolazi,budite mirni i spokojni i sve sto cinite,cinite to sa dusom i iz duse a ne iz ega(mozgom)jer je ego(mozak)samo procesor:mad: on ne osjeca vec radi po necijem programu.
Tko od cijepljenih ima muuda nek stavi kafenu zlicicu na mjesto "primitka ljubavi",ako se drzi(magnet)imate problem.🤫
Naime danas dobio od kolege informaciju da njegova cijepljena konobarica je magnetizirana odnosno cipirana da se ne lazemo.Zatim da takodjer isprobano i drugi njegovi gosti koji su bili preplaseni i hrabri te ponosno prodali dusu,vrlo vole zlicice.
Pa probajte ako ste jos uvijek hrabri,polako pomicete oko mjesta uboda i saznajte,bilo bi posteno da javno objavite.Naime danas probao sarafom mome kolegi na poslu i malo se trznuo kaze da je nesto osjetio,no kasnije nista,al cu sutra saznat jer ce danas kuci da sam proba.🙋‍♂️
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Moram primjetiti da među nama u ovoj temi ima jako puno ljudi koji imaju stavove iz jedne krajnosti u drugu, no kako uvijek biva istina je negdje u sredini. Ja sam pokušavao prikazati neku sredinu, i zbog nekih neslaganja nisam puno pisao u toj temi. Možda će biti puno reakcija na ovo što ću sada iznijet. Ne bojim se ja za sebe već se bojim za pokoljenja svoje malodobne kćeri , koja ako se cjepi u bližoj budućnosti, kako će se to odraziti na njene potomke, tj moje unuke. Povjest nas uči da ni u kojem pogledu ne srljamo bez veze. Iskreno se nadam da naša pokoljenja neće imati posljedica zbog nečije nazovimo to "pohlepe i neljudskosti". To je moje razmišljanje običnog čovjeka koji ne gleda sve kroz novac.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
e u tome je bit...većina nas tu (osim časnih mladih izuzetaka) su stari prdonje koji najvjerojatnije nebuju više delali dicu...al cijepit mlade i dicu s tim neprovjerenim sastojcima, e to i mene brine...
i ako ja sačuvam svoju djecu, svejedno nitko nije siguran da će sačuvat i unuke...jer ima bedaka koji nose svoju djecu prve na cijepljenje...
znači u prvoj akciji kontrolira se 50 posto (toliko je otprilike voljnih za cijepljenje), u drugoj generaciji (za 20-ak godina) imat ćemo 75% nakalemljnih, a u trećoj generaciji preko 90%....to otprilike znači da će za 50 godina većina svjetske populacije biti kalemljena i ovih 10% će završit ko židovi u aušvicu...

jel se netko sjeća da su cijepili afrikance da se ne množe prekomjerno?...e ovo mi smrdi na istu stvar!
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Kolega u potpunosti se slažem, masa ljudi misli samo na svoju"guzu" tj. ne gledaju u budućnost,ali to je druga priča ko što reče Branko Ćopić u onoj iz osnovne škole Ježeva kućica.
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Naravno da nam je svima stalo do naše djece i unuka i njihove dobrobiti. Nekad se zapitam recimo što bi bilo da su cca 100 miliona ljudi koji su izginuli u dva svijetska rata ostali živi.. koliko bi nas sada bilo? Jednostavno nemamo resurse za toliko ljudi. E sad tko ima pravo odlučivati o tome... Šačica bogatih vlada svijetom i to je činjenica. A oni ne vole dijeliti... Pošto mislim da još nije čovječanstvo na nivou da odj... I religije i politiku i medije i korporacije i sva ostala mjesta bespotrebne akumulacije kapitala i moći, bude nam tako.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dragi moji prijatelji,otvorite dusu a zatvorite um i spoznat cete i osloboditi sebe.Jasno vidite i ovdje na forumu da su uvijek dvije razlicite strane,neslusajte ni jednu slijepo vec trazite svoj put.
Zapamtite ,imate volju svoju kroz volju stvoriteljevu,neka vam vasu slobodnu volju ne namece NITKO pa ni hotela,kolega plus niti serosi,blenkovici i ostali smrtnici. 🙋‍♂️
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,844
Preduhitrio si me! :mad:
Ali!
Susjed, redovni cugaroš se cijepio i doktorica mu je zabranila tri dana pomirisati čašicu bilo kakvog alkohola!
Tri dana je bil betežen.....dok ni došel k sebi!:hahah:

U osnovnoj školi smo jedan kolega i ja redovno kresali špek i češnjak. Od nas 32 u razredu samo nas dvoje nije imalo izostanke zbog gripe!
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,889
Domači špek i luk, nema bolje kombinacije. Luk je za reguliranje šećera u krvi, a češnjak snižava krvni tlak i kolesterol u krvi. Jedino je problem kaj 3 dana imaš onaj zadah po njemu, no pošto smo sad trebali nositi maske je bilo malo lakše, šalu na stranu, da, i kod mene je bilo tak, rijetko kad sam bio bolestan, zato svakako koristiti ovo ljekovito povrće tko god može.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Domači špek i luk, nema bolje kombinacije. Luk je za reguliranje šećera u krvi, a češnjak snižava krvni tlak i kolesterol u krvi. Jedino je problem kaj 3 dana imaš onaj zadah po njemu, no pošto smo sad trebali nositi maske je bilo malo lakše, šalu na stranu, da, i kod mene je bilo tak, rijetko kad sam bio bolestan, zato svakako koristiti ovo ljekovito povrće tko god može.
Moram se nadovezati, da i vino od izabele i nohe spadaju u tu kombinaciju. Znam da bude komentara o štetnosti tih hibrida, ali mislim da je puno veća šteta po zdravlje od, blago recimo, preko desetak prskanja cjepa, i razno razne "kemije" koja se koristi tjekom prerade. Nažalost to nam je nametnuto. Volio bi da me netko ispravi ako sam u krivu.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
moj sinko je bio na rubu upale pluća, kao posljedica korone...10 dana visoke temperature...
dotad (dok nije dobio koronu) nije nikada jeo špek, jer to je masno, mljackavo, fuj....
e kad je vrag šalu uzel, prešlo se na čistu špek dijetu (naravno, luk i sir uključeni, sve ostalo isključeno) i nakon toga se je ubrzano oporavio ( u sljedećih 7 dana)...
e sad nek neko reče da je to slučajno...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh