• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,466
@domy_os Da, kemoterapija je “otrov” ali da Vam jednog dana, ne daj Bože zatreba, da li bi ju koristili pošto vas je strah cjepiva? Kemoterapija izaziva teške nuspojave koje su sigurne, dokazane i nitko ih niti ne pokušava sakriti. Osim toga, ako spominješ TEORIJE ZAVJERE (dok god ne vidim neki konkretni dokaz o tvrdnjama to je teorija zavjere) o školovanju liječnika, danas postoje i tzv. pametni lijekovi u liječenju malignih oboljenja ali još nisu na dovoljnom stupnju razvoja da bi mogli u potpunosti zamjeniti kemoterapiju. Valjda onda popušta moć obitelji Rotschild kada se ti lijekovi masovno razvijaju.
 
Posljednje uređivanje:

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
694
Naravno da je ne bih koristio, a i ne znam zašto uopće razmišljati o tome. Ako razmišljaš što će ti se dogoditi i živiš u konstantnom strahu (kao mnogi od covida) jer ništa drugo ni ne možeš vidjeti ili čuti od mainstream medija, onda namjerno navlačiš vraga na sebe. Osim toga, postoje prirodni načini za borbu protiv raznih bolesti, samo treba kopati, a i Pelagić je od velike pomoći.

Čemu spominjanje teorija zavjera? Stvarno ne razumijem... Čim netko nešto kaže izvan uobičajenih okvira, odmah teorije zavjere. Ne, to je teorija logike i nije nikakva javna tajna. Brate mili, imaš tipkovnicu i internet pa kopaj, sve ćeš naći prije ili kasnije. Odi nekih 300 godina unatrag, otprilike u isto vrijeme počinju prevare u medicini kao i rađanje banaka, a gazda isti. Ima i raznih videa o tome.

Da, pametne lijekove su krenuti raditi kada su napokon skontali da je svaki čovjek unikatan i istu terapiju ne možeš primijeniti na svakoga. Ujna mi je onkološki bolesnik i uzima neke pametne lijekove, nisam previše ispitivao...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,466
Tko govori o konstantnom strahu? Odbijanje kemoterapije u 90% slučajeva znači sporu i tešku smrt. Naravno, svatko odlučuje za sebe što će i kako će…

Austrijski kancelar Sebastian Kurz rekao je da se ljudi u liberalnoj demokraciji imaju pravo ponašati nerazumno te da se treba usredotočiti na osobnu odgovornost umjesto na državnu kontrolu. "Možete pojesti deset šnicli na dan ili se penjati na liticu sa 140 kilograma, a da država ne stoji ispod vas i ne osigurava vam užad", poručio je Kurz.



Evo, ovdje je definicija teorije urote pa procjeni zašto te tvrdnje nazivam teorijom urote. Internet je mjesto gdje svatko može pisati što hoće, gdje postoji šuma informacija i treba imati moć razlučivanja koja informacija ima uporište a koja nema…
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
694
Kako da ne... Znam ljude koji su odbili kemoterapiju i preživjeli, a znao sam i ove koji su išli na kemoterapiju i opet završili 2 m pod zemljom, neki su ostavili i jako malu djecu iza sebe. :(

Kurz je kao i Merkel, ne baš omiljena osoba u svojoj državi jer vodi politiku diktature i tiranije. Ne znam smijemo li ovdje uopće o politici, povlačim se da ne dobijem neku kaznu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
S obzirom na komentare i uvjerenja određenih grupacija trebati će možda i deset godina da se ova pandemija suzbije. Ne bi želio ali mnogi će promjeniti svoje uvjerenje kada, s obzirom da virus mutira, budu, nedaj Bože, mladi ljudi počeli umirati.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,530
Osim toga, postoje prirodni načini za borbu protiv raznih bolesti, samo treba kopati, a i Pelagić je od velike pomoći.
...
nisam previše ispitivao...
Dopusti mi mali osvrt i upad, a vezano samo na dio teksta koji sam ostavio gore. Spomenutog Pelagića imamo doma, od vremena dok sam ja bio malo dijete, a sada sam umirovljenik. Niti jedna riječ u njemu ne bi mogla da pomogne jednoj meni neizmjerno dragoj osobi, da nije bilo mladih, modernih i stručnih ZG doktora. Oni i njihovo znanje su bili pobjednici, a kemoterapija je upotrijebljena kao zadnji faktor sigurnosti, iza ZG u Pragu.
Da se tu oslanjalo na prirodne načine, nas dva danas ne bi tipkali i čitali ovu storiju, jer bi ja možda u međuvremenu bio luđak koji se ne bi mogao nikako nositi s nadjačavanjem opake bolesti nad meni dragom osobom... Pobijedila je samo današnja moderna medicina, pametni i hrabri doktori, bez Pelagića i prirodnih načina.
Ja vjerujem u današnju znanost, medicinu i naše doktore. Ujedno hvala im, imena tu sad nisu bitna.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,466
“Ja znam ljude” nije dokaz… Koliko znaš jednih a koliko drugih? Kemoterapija je u liječenju dobrog dijela malignih bolesti vrlo učinkovita, pogotovo ako reagiraš na vrijeme i ne pokušavaš kemijati sa “Pelagićima”… Svi su pametni i hrabri dok ne dođe do njih i ne isprobaju neke stvari na svojoj koži…
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
694
Meni nije jasno kak su internet doktori tak stručni i sve znaju a znanost i struka niš neznaju, kak je to moguće?
U Sloveniji bu veslo, al i kod nas.
👇👇👇

Zna ona druga znanost i struka koja nije podmazana od strane zločinačkih organizacija, samo takvi su rijetki...

S obzirom na komentare i uvjerenja određenih grupacija trebati će možda i deset godina da se ova pandemija suzbije. Ne bi želio ali mnogi će promjeniti svoje uvjerenje kada, s obzirom da virus mutira, budu, nedaj Bože, mladi ljudi počeli umirati.

A gdje ti vidiš pandemiju? Da nije bilo PRC testova, nitko ne bi primijetio nekakvu pandemiju. Lažno testiranje je izvor cijele ove pLandemije. Prava pandemija će tek doći jer je u bolnicama sve više vakcinisanih.

Dopusti mi mali osvrt i upad, a vezano samo na dio teksta koji sam ostavio gore. Spomenutog Pelagića imamo doma, od vremena dok sam ja bio malo dijete, a sada sam umirovljenik. Niti jedna riječ u njemu ne bi mogla da pomogne jednoj meni neizmjerno dragoj osobi, da nije bilo mladih, modernih i stručnih ZG doktora. Oni i njihovo znanje su bili pobjednici, a kemoterapija je upotrijebljena kao zadnji faktor sigurnosti, iza ZG u Pragu.
Da se tu oslanjalo na prirodne načine, nas dva danas ne bi tipkali i čitali ovu storiju, jer bi ja možda u međuvremenu bio luđak koji se ne bi mogao nikako nositi s nadjačavanjem opake bolesti nad meni dragom osobom... Pobijedila je samo današnja moderna medicina, pametni i hrabri doktori, bez Pelagića i prirodnih načina.
Ja vjerujem u današnju znanost, medicinu i naše doktore. Ujedno hvala im, imena tu sad nisu bitna.

Drago mi je, ali stvarno to mislim. Takvim iskustvom se meni bližnji i ja ne možemo baš pohvaliti. Doktori su radili gluposti od najbanalnijih pregleda pa do rezanja i vađenja krivih organa. :(

“Ja znam ljude” nije dokaz… Koliko znaš jednih a koliko drugih? Kemoterapija je u liječenju dobrog dijela malignih bolesti vrlo učinkovita, pogotovo ako reagiraš na vrijeme i ne pokušavaš kemijati sa “Pelagićima”… Svi su pametni i hrabri dok ne dođe do njih i ne isprobaju neke stvari na svojoj koži…

Nije baš da znam nešto puno ljudi koji su išli na zračenje i kemoterapiju, to je istina, ali njihova iskustva baš i nisu reprezentativna, nažalost. Mene neće ništa natjerati na to, što god bilo u pitanju, to smo već potvrdili.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo živo moji forumaši,ljudski vas savjetujem koji ste dva puta popustili,nemojte trećiu dozu jer onda nema više povratka.
Bio bi mi to grijeh da vam ne prenesem,ipak vaša volja je zadnja te je poštujem,s Bogom i vjerom u novi život dragi ljudi.🧚‍♂️
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,530
Dulje vrijeme izbjegavam bilo kakvu komunikaciju s forumašem hotela, ovaj sam se put prisilio - nakon njegovih zadnjih cerekanja na moj dosta diskretan opis jedne teške bolesti meni jako drage osobe, koja je nadvladana medicinom, znanjem i vještinom mladih ZG doktora i kemoterapijom i zračenjima u Pragu.

hotela dajem ti dobronamjerni savet: dok se vračaš s mora, molim te potraži prvu bolnicu za umobolne u Zagrebu i pod hitno se kreni liječiti.
Ako ne vjeruješ doktorima u ZG - liječi se u Austriji i sretno ti bilo.
Prošlo je dosta vremena dok sam te fino zamolio "zaobiđi me u širokom luku", molim te evo ponovo!
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,523
Oke ima on te svoje teorije i mišljenja, sve je to oke, svako ima svoje veselje.
Al ne radi se tu samo o @plus i njegovom postu, u ovoj temi je sigurno 5 postova u kojem netko opisuje iskustvo svoje s koronom ili iskustvo nekog sebi bližnjeg, pa bilo je i postova o tome kak je netko bližnji zbog posljedica umro, a na koje je on reagirao s '🤣'.
Kaj je je, too much.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh