• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Pogledao, naravno razmel nisam ništ, ali nisam čul nikog da je spominjal brnice, samo mask, mask, mask... 🤭
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Jako dobar tekst.
I mislim da tu svaka rasprava prestaje.
Cijepljenje je indivindualno, i cijepljenjem čovjek štiti sebe od težeg oblika bolesti.
Jako mali broj populacije može dobiti teži oblik bolesti.
1.Ne želim biti u grupi te populacije
2.Ne želim biti taj jedini postotak koji će odapeti nakon cijepljenja
3.Ne želim odapeti od ugrušaka nakon cijepljenja
4.Ne želim..............
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Luda kuca dragi forumasi,danas vodio tasta na vadjenje krvi,nakon togaotisli u krcmu na pice ,te pao razgovor.
Kaze on meni da je vec i mnjemu to sve smijesno i da se namisli vise cijepit jer je to uradio dva puta.
Rece mi jos,da se cudio kako to da ga cijepila praznom spricom,reko sam mu da je sretan sto je tako i nisam ga nista vise dalje pito.Ako zeli nek otvori dusu i prica sam.Prosao sam skolu,nekima se zamjerio i primio opomene pa stoga....more se pjeni... 🤫
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Luda kuca dragi forumasi,danas vodio tasta na vadjenje krvi,nakon togaotisli u krcmu na pice ,te pao razgovor.
Kaze on meni da je vec i mnjemu to sve smijesno i da se namisli vise cijepit jer je to uradio dva puta.
Rece mi jos,da se cudio kako to da ga cijepila praznom spricom,reko sam mu da je sretan sto je tako i nisam ga nista vise dalje pito.Ako zeli nek otvori dusu i prica sam.Prosao sam skolu,nekima se zamjerio i primio opomene pa stoga....more se pjeni... 🤫
Da nije tast slučajno doma ispraznio čaše, pa mislio da i šprica tako izgleda. ;):ROFLMAO:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh