• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kosilica za travu-nepravilan rad

Stiv

Član
Tu od
15 Lis 2009
Poruka
147
Kosilica za travu, brigsov motor, nepravilno mi radi, kod košnje motor mijenja obrtaje, kao da joj dodajem i oduzimam gas. Očistio sam filter (spužva), skinuo i oprao rezervoar, stavio novu svječicu ali ništa ne pomaže. Čujem od jednog tipa da treba poštelati paljenje, jel ja to mogu sam napraviti ?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ako je motor noviji od 1982-3, nikakvo podešavanje paljenja se ne može napraviti...Ovaj rad je uzrok nedovoljnog dobivanja goriva pa automatski regulator nonstop ponovo ispravlja zaklopku gasa...
Treba dobro očistiti rasplinjač i zamjeniti sve brtve na spoju motor-rasplinjač i eventualne napukline...akoje onaj od 3.5ks onda nebi bilo loše zamjeniti membranu.
Postoji i jako mala šansa da ti je oštećen regulator ili je krivo spojen sa rasplinjačem...
Sretno!
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Tako je i meni neki dan....puknuo mi je onaj mali federčić....ona si sama daje gas kod opterečenja a taj mali federčić drži da jednolično radi....a ovako je ona stalno davala i oduzimala gas....a nije bilo njega da to regulira......
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
tako je i meni trokirala,oprao rezervar i karburator i poštelao smjesu i radi ko vurica.....
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ajde da i ja priupitam..
takodjer kosilica sa B&S motorom, mislim da 3,5ks. nakon puno granja samljevenog i udaraca u cigle te slicne stvari je pocela lupati.
zapravo metalno tuckanje dok je pod opterecenjem i dok se upali, dakle dok se ne zalaufa. na mjestu i u maloj travi radi normalno, u vecoj pod opterecenjem pocne to sitno metalno tuckanje. recimo kao ventili samo prilicno glasno.
ima netko ideju sta bi to bilo i vrijedi li rastavljat ili kosit dok ide?

onako usput, stara tomosica je bila zakon za ovakvo koristenje. njoj se samo onaj produzetak radilice motao, na kojem noz stoji. dva cekica, od oka poravnas i gas dalje :supz:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jedna stoji u garazi, iza ove sminkerske ;)
a druga neznam gdje mi je. samo sto su bile kod njih uvijek muke s paljenjem. dok ova sminka hladna uvijek pali na 3. potezanje..
 
B

bosniahos

Guest
sve ste već naveli

Takav sam i ja imal problem došlo do tog da sam na nagovor nekih super pametnih kupil bobinu a ustvari komad partizanke se navuko na magnet i udaral u ono pero koje vrši regulaciju gasa pomoću zraka koji stvaraju perca na magnetu.Membrane ćesto stvaraju takve probleme gotovo u 90 posto a i kvaliteta goriva dosta utiće na stabilan rad.Nemala stavka je i spomenuti fedar,možda malo stati pa razmisliti jer ako kreneš sve kupovat na što pomisliš skupo će ti bit.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
ajde da i ja priupitam..
takodjer kosilica sa B&S motorom, mislim da 3,5ks. nakon puno granja samljevenog i udaraca u cigle te slicne stvari je pocela lupati.
zapravo metalno tuckanje dok je pod opterecenjem i dok se upali, dakle dok se ne zalaufa. na mjestu i u maloj travi radi normalno, u vecoj pod opterecenjem pocne to sitno metalno tuckanje. recimo kao ventili samo prilicno glasno.
ima netko ideju sta bi to bilo i vrijedi li rastavljat ili kosit dok ide?

onako usput, stara tomosica je bila zakon za ovakvo koristenje. njoj se samo onaj produzetak radilice motao, na kojem noz stoji. dva cekica, od oka poravnas i gas dalje :supz:

Meni to zvuči na luft u "letećem" ležaju klipnjače, ali jednom je mene tak zajebavo takav zvuk, a bila je MTD kosilica sa onim zvjezdastim prihvatom noža. Znam da zvuči glupo, al upravo na tom mjestu se nož nije dao stegnuti i tu je lupalo.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ne vjerujem da je do noza. nebi se javljao zvuk samo pod opterecenjem.
i ajde, kada sam vec tu, u koju se stranu naginjete kosilice kada cistite tj odstopavate odozdola? da se ne stvara dimna zavjesa..
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
nazad..ako je motor normalno okrenut. A ovaj nož je tuko non-stop, čak je bio i odgovoran najvjerojatnije zašto je kajla na zamašnjaku pukla:madmana:
 
B

bosniahos

Guest
Logićno bi bilo da se nagne kontra strani od auspuha.UlJe ima tendenciju preljevanja zbog promjene nagiba te se uljeva polako u sistem i tad gustina ulja ne dozvoljava klipu da završi svoj put do GMT.Ne može se upaliti a ako nekim ćudom i upali imate višak ulja u auspuhu i dimnu zavjesu ko moj mali tenkić za rata.hahahaha
 

Stiv

Član
Tu od
15 Lis 2009
Poruka
147
Koliko ks? Ako je 3.5ks, membrana na karburatoru. Kako kolege iznad i kažu. Cijena 30kn, negdje i skuplje, ali ne više od 50kn.

Je, ima 3.5 KS. Dakle, slijedi zamjena membrane pa ćemo vidjeti.

A što se tiće pitanja od tibora88, imam jedno iskustvo prije 10-ak godina. Počelo nekakvo lupanje u motoru, mislim budem je danas budem sutra odvezao kod majstora, i tako nastavio sa košnjom, kad kroz neko vrijeme izbije mi kroz blok motora neki komad. I naravno kosilica u otpad. Tako da je mene koštala ta košnja i odgađanje majstora.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
E upravo to je krajnja posljedica prolupale klipnjače:toimonster:...to je klipnjača jednostavno željela na svježi zrak.... inače poznata i česta pojava kod tecumseh motora...
 
Posljednje uređivanje:

haris

Član
Tu od
25 Ožu 2010
Poruka
119
pozdrav raja imam jedan vrlo tezak problem vec 7 dana posjedujem kosilicu bucher M-200 koju sam kupio mozda prije 10 god bio je benzin motor u njoj ubacio sam dizel prije tri godine,u zadnje mozda 2 godine imam dosta problema sa nozem to jest onaj dio prija noza gdje se vrsi prenos na noz stalno mi je pucao osigurac i neshto zafrkavalo otac je to stalno pravio,neki dan se opet desilo stala konta otac opet osigurac kad je otvorio pukao je zupcanik i nishta nema od njega,da li ga mogu gdje kupiti da li ko posjeduje razhodovanu takvu kosilicu ili jednostavno kak to da rijesim,nmg nishta pokositi sve moram rucno tamo gdje roto nemoze a imam bas dosta togao lijep pozz ak trebaju slike no problem ;)
 

haris

Član
Tu od
25 Ožu 2010
Poruka
119
Pa novi zupčanik se može napravit po starom.

a oche li biti iste kvalitete kao ovaj mislim da ako ga napravim i postavim necu moci dugo kositi ?:scratch
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Vidim da ljudi postavljaju svakojaka pitanja pa cu i ja...

Na tecumseh-ovom motoru, "kad" upali radi normalno ali problem je kod paljenja, Kad povucem spagu izvuce mi onaj drzac iz ruke (onu plastiku) sto je jako "bolno", Mislio sam da se ona pera na koloturi nevrate do kraja te rastavio i ocistio i nanovo podmazo, onu krunu sto dolazi na onaj ventilator pri vrhu motora takodje ocistio i skinuo sve ostre rubove, ali nepomaze.

Dali je moguce da kompresiu vrati u kontra stranu, tj. na usis i motor okrene u krivom smijeru, sto se znalo desavat na APN 5 kad radilica ima previse lufta, ili imam prerano paljenje? Klip je u dobrom stanju, cilindar nema brazdi a ni neosjetim da ima ista lufta...
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Jesi li udario u što ili ti nož nije dobro stegnut:blackeye.... Čuvaj prste, skini zamašnjak i promjeni kajlu, smontiraj i gotovo...radit će ko bombon....največi problem je skinuti zamašnjak....imaš tri slijepe rupe na zamašnjaku pa si napravi radapciger sa tri rupe koje ti odgovaraju rupama na zamašnjaku. te rupe nemaju navoj ali je to aluminij pa ak se dobro sjećam M6 vijak ulazi unutra i bez narezivanja. Taj dio provjeri jer trenutno nemam kod sebe.
Eh da kajla ti je oko 10kn....
ovako ti ona mora izgledati kad je čitava:
http://celticdistributors.com/products/engine-parts/electrical-system/tecumseh-flywheel-key-212
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh