• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOZARSTVO

  • Temu pokrenuo KRESO
  • Datum prvog posta

mudric

Član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
120
|Žensko jare je polno zrelo za oplodnju već od 5-6 mjeseci kod mene se obično pare nakon 7 mjeseci starosti i na 1 rođendan se jare to je možda prerano ali tako sam do sada radio i nisam imao problema.Jednom mi se desilo da je kozica uoči jarenja dobila vime kao da će se jariti a na dan jarenja tražila jarca.razlog je bio što nisam ništa znao o kotzama pa sam je u tovio jarac oproban opet skok pa ništa nakon 5 mjeseci klanje a ono sami loj .Što se tiče resica nema nikakve veze ni na rodnost ni na mlečnost jer sam imao takve koze.Moj savjet je da se ne izmuza jarici jer će se to samo i povući i o mi se desilo u pšočetku graviditeta jarice.
 

tihi05

Član
Tu od
31 Srp 2012
Poruka
475
|Žensko jare je polno zrelo za oplodnju već od 5-6 mjeseci kod mene se obično pare nakon 7 mjeseci starosti i na 1 rođendan se jare to je možda prerano ali tako sam do sada radio i nisam imao problema.Jednom mi se desilo da je kozica uoči jarenja dobila vime kao da će se jariti a na dan jarenja tražila jarca.razlog je bio što nisam ništa znao o kotzama pa sam je u tovio jarac oproban opet skok pa ništa nakon 5 mjeseci klanje a ono sami loj .Što se tiče resica nema nikakve veze ni na rodnost ni na mlečnost jer sam imao takve koze.Moj savjet je da se ne izmuza jarici jer će se to samo i povući i o mi se desilo u pšočetku graviditeta jarice.

Znaci ne moram se bojati za upalu vimena?!
 

Kozorog

Član
Tu od
24 Ožu 2012
Poruka
112
Ja sam bio muzo svakih 5/6 dana jedno 3 tjedna onda vise koza nije imala vime.. da pitam sve forumase,imam problem.Jedna koza ima podbradak,on uvecer natekne a ujutro se smanji i tako zadnjih tjedan dana.imala je podbradak i prije ali sada koda je veci...Bio je kod mene prijatelj koji je veterinar,on kaze da ju je nesto upiklo i da je pobradak kod koza normalan,da ce to samo odsebe proc...al to neprolazi vec negdje 3 tjedna.inace koza jede i perziva normalno i hrani 2 mala jarica...Dal netko zna ista o ovome|
 

mudric

Član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
120
Podbradak kod koza o tome neznam ništa u svojoj praksi a da je to normalno u to sumnjam.Ja sam imao jednom da se je koza nabola na trn pa se ognojilo,to sam istisnuo dva tri puta hidrogen i povidon jod i sve u redu.Vidi da nije crveno i otečeno a na mjestu uboda se počinje gnojiti ako je ubod.Interesuje me jeli on vidio gdje koza ima ubod ili je on onako samo rekao.
 

Kozorog

Član
Tu od
24 Ožu 2012
Poruka
112
Bio je i opipo pa je tako rekao...kod nje nema crvenila,niti se uoci ubod,nemam sta istisnuti...to je potkozno taj podbradak nesto kao kad je covjek debel pa ima podbradak samo sto uvecer bude veci..dal je moguce da neke koze imaju podbradak?ja sam to prvi put cuo odnjega da je to moguce tj.nisam jos to nikada vidio...raspitat cu se ja jos uokolo...
 

tonka

Član
Tu od
19 Sij 2011
Poruka
148
imanje koje imam ne stignem kvalitetno kositi i odrzavati. u moru raznih savjeta razmisljam i nabavci 2-3 koze koje bi odrzavale imanje umjesto mene.
Ne zanima me niti mlijeko, niti izrada sira - samo zelim da mi jedu travu.

Navodno je burska koza vrsta koja se ne doji tj. jarić popije sve mlijeko.

da li postoji jos koja vrsta osim navedene??
 

vili1

Član
Tu od
15 Sij 2012
Poruka
97
tonka, koliko sam ja cuo burska pasmina koza nema bas puno mlijeka tj.spada u mesnu pasminu koza jer jarici popiju svo mlijeko,dosta je dobra na ispasi. Pogledaj malo po netu u vezi burskih i ostalih pasmina
 

laik

Član
Tu od
27 Pro 2011
Poruka
371
pozdrav svima :D

malo zamrla tema,šteta...

Pravim onaj brzinski sir sa octom(izbjegavam sirilo jer je kemija iako sam često u BiH a "maja"tamo navodno vrlo jeftina) i baš neki dan sam mjerio i mlijeko i sir
od 2,1 litra mlijeka točno 425grama sira...dakle s octom iscjeđen u cijedilu i još sa kašikom ispritiskan dok ne ode sva ili skoro sva voda iz njega,hoću reći dobro iscjeđen sir je toliko težak.
Koze ne jedu ništa sem trave,cijeli dan su na divljoj paši do predveče i to je to.
 

laik

Član
Tu od
27 Pro 2011
Poruka
371
Nabavio sam u sječnju još kao jako male dvije francuske sanske koze sad su dobro narasle i čine se jako dobre,po veličini,po veličini vimena,po ponašanju i svemu ostalom a kakve su na mlijeku to ćemo vidjet ali sam optimista. I obe su bez rogova(takve sam i birao) pa su manje sklone tučama međusobno.
 

laik

Član
Tu od
27 Pro 2011
Poruka
371
Žale se uzgajivači ovaca-ovi malo veći da je suša prepolovila(bukvalno pola ga ima) sjeno ove godine,pa se treba spremiti da će falit sijena zimus,najbolje ko može što duže ih na pašu dok god snijeg ne padne.
 

Kozorog

Član
Tu od
24 Ožu 2012
Poruka
112
Da pitam kako obrezivate papke?ja imam dosta problema sa 3 koze jel su jake i nemirne pa ih nemožemo umiriti tj.nemogu im obrezat papke,dali ima kakva metoda da ih se umiri?
 

vili1

Član
Tu od
15 Sij 2012
Poruka
97
kao sta je napisao kebir,zavezi ih na kratko tako da ne mrdaju previse a normalno da nece stajati na mjestu ali budi uporan i ja sam imao s njima taj problem ali povuci potegni uspio sam im podrezati papke,bilo je veselo
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Najlakša metoda za rezanje papaka je da svežeš kozu oko vrata jedan ju drži a drugi ju sruši na zemlju i bez ike muke režeš papke onda je mirna i nemože ništa kad je srušena staneš na štrik blizu glave i problem riješen...
 

Kozorog

Član
Tu od
24 Ožu 2012
Poruka
112
U redu,još da pitam dal sa skalpelom režete papke ili ima još koji način,ja sam pokušavo i sa kljiještima kad sam dovezo prve koze,kada im nisu pazili na papke pa su bili skroz zarasli...?
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
hahahaha za krepati kak sam se ja pripremil za prvi put rezati papke kozama.imale su toliko savinute papke da su išli u zrak pet centimetri.buduči da imam konje uzel sam sav alat za rezati kopita----svezal blesavu kozu za stup od ograde i zdigel prvu nogu u zrak.kad gle čuda --papak toliko mekan da ne poveruješ.uzel sam kopitni nož i odrezal papke ko papir.pazi na zadnje noge jer znaju imati gadni udarac.ja svoju jednu muzem tak da ju nakratko svežem i zadnju nogu na štrik ,koji provedem kroz ogradu, a na drugi kraj stanem sa nogom.tak da ona stoji na tri noge i razmišlja kak da me sredi.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Po mogučnosti nemoj rezati papke sa skalperom jer nije baš efikasno i može ti se desiti da joj zasječeš i ono šta netreba najbolje su škare ili klješta ako imaš za žicu sad treba pustiti koze van da im omekšaju papci onda ide lagano ima ih koji su tvrdi da ih nemreš rezati ....
 

laik

Član
Tu od
27 Pro 2011
Poruka
371
sveži na kratko uz ogradu,zgrabi nogu i reži papke.

Ovako kako kebir kaže i ja sječem ,svežem kratko na maksimalno 20cm lanca da imaju fore i klješta takozvane cvicange i nema problema...inače ako se trzaju nemoj se obazirat na njihovo trzanje popustit će uskoro i umiriti se.
 

laik

Član
Tu od
27 Pro 2011
Poruka
371
Inače može se postaviti u štali gdje se kreću ili u ispustu ili ako idu na pašu pa na tom putu da prelaze preko njega cca.4-5 metara kamenje ili bar šljunak ili još bolje u ispustu ako ga imaju napraviti nekoliko kvadrata(3-4) kamenja(ne mora biti pregusto) kao mali neki kamenjar u ravnini i onda kako hodaju po tome papci se sami troše i nema potrebe za rezanjem,ja sam tako napravio u ispustu vani ima dvije godine i sve koze imaju skroz kratke papke i nisam imao potrebe nijednoj rezat.
 

Daljac

Član
Tu od
13 Ruj 2012
Poruka
220
Meni je najjednostavnije i najbolje s makazama za orezivati lozu (vinograd), malo kad uđeš u štos jednim potezom urediš papak. Samo treba paziti da se ne odseče previše.
 

Najnoviji postovi

Na vrh