• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krastavac kornišon za preradu

shemmo

Član
Tu od
2 Srp 2011
Poruka
129
gospodo ajax sam posadio prije dvije sedmice i sad su nikli po dva listica ona imaju posto mi je prva godina da radim to neznam sta je se desilo ali nisu mi svi nikli mislim nije dosta niklo kazu mi da ce niknuti poslije da je sjeme dublje neko posijano dali je moguce to i dali mi je sad kasno gdje fali da stavim sjemenke nove hvala

kasno nije ,trebao si posijat par kontejnera pa samo posadit gdje ti fali tako bi bili svi isti. zarovi u zemlju pa vidi dal ima sjemena ako ima nista ne diraj
 
P

Petra

Guest
Prihranjivanje gotovo.isao sam sa scoots gnojivima 12-52-5,proplant i duraban.presadnoce sa 12-52-5.u ponedjeljak ću ići sa scotts gnojivom 20-20-20.
 
P

Petra

Guest
Pozdrav.na vrhovi listova su mi počeli bijeliti.mislim da je to plamenjaca.koje sredstvo koristiti.mislio sam prskati ridomilo.trebam hitno savjet.
 

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
dobar dan, kako napredujete sa krastavcima niko ne piše jel berete pa ne stignete?
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223

prijatelju moj strava kod mene hvala bogu je sve 5 nemam nikakvih problema završio sam sa mrežom sada ih samo moram poćeti uplitati u mrežu
 

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
Dobar dan u ktc-u otkup počinje iduće srijede ili naj kasnije 01.07. a završava 15.08.
 

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
prijatelju moj strava kod mene hvala bogu je sve 5 nemam nikakvih problema završio sam sa mrežom sada ih samo moram poćeti uplitati u mrežu

Dobar dan,evo ja svoje drugi puta upleo u mrežu za dva do tri dana počinje berba:D
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

primjetio sam da mi na nekim vrhovima kao da mi se pojavila bolest ne mogu razlučiti šta bi to moglo biti znači ovako na vrhovima izboja gdje krastavac raste u visinu 2-4 lističa su mi posivila ali više mi vuče ta tamno sivu boju i to imam na gdje koji krastavac šta bi to moglo biti dali je možda od sunca
 

shemmo

Član
Tu od
2 Srp 2011
Poruka
129
primjetio sam da mi na nekim vrhovima kao da mi se pojavila bolest ne mogu razlučiti šta bi to moglo biti znači ovako na vrhovima izboja gdje krastavac raste u visinu 2-4 lističa su mi posivila ali više mi vuče ta tamno sivu boju i to imam na gdje koji krastavac šta bi to moglo biti dali je možda od sunca

Slika vrijedi tisuću riječi..
 

Najnoviji postovi

Na vrh