• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krastavac kornišon za preradu

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

samo me interesira dali netko prska samo prihranom preko lista znači mislim da se neniješa sa zaštitom i koliko puta često npr.tjedno
 
P

Petra

Guest
Ja sam isao zaštita i prihrana zajedno,a jedanput tjedno samo prihrana preko lista.navodnjavanje i prihrana kroz navodnjavanje je drugo
 
I

ihorzic

Guest
krenuo je crveni pauk - samo da upozorim kod mene ga vidio
 
S

sinki-sk

Guest
krenuo je crveni pauk - samo da upozorim kod mene ga vidio
Oprosti nisam ti se poslije javio, zvao sam još dva puta u Križevce i Anite nije bilo . Sada sam odustao .ali iduća godina je moja. Vidim da si mi ti blizu pa ću te posjetiti jedan dan , ako može. Imamo i jednog novog kolegu u Pračnu kod Siska koji je ove godine krenuo prvi puta i ima ugovor sa KTC. Bio sam kod njega te malo razgledao i dao mi je neke početničke savjete pa se moram polako pripremiti.
 
P

Petra

Guest
Vertimec mi se čini skup.meni su preporucili syngentin acelit
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

Vertimec mi se čini skup.meni su preporucili syngentin acelit

ja sam prošle godine išao s vertimecom i nisam imao problema očistio mi je sve,de mi reci jesi li počeo brati i dali imaš rabotu,kakvi su ti prinosi,težina posla,..... dok nedođem do tebe,koju smjenu radiš?
 
I

ihorzic

Guest
Nemojte ze zahebavati sa paukom on je najgori i tucite isključiuvi VERTIMECOM
 
I

ihorzic

Guest
Ja sam dao sve kristalone po resu , tako i jučer zadnji za plod .
Mislim da ću morati sa calcijom ubrzo zbog pojave kruškolikog kornišona.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Vertimek jeste dobar protiv pauka ali nezaboravite i za Envidor, kod mene mnogi smatraju da je bolji od Vertimeka, neuzdajte se mnogo u Actelik i Talstar.
 
I

ihorzic

Guest
Vertimek jeste dobar protiv pauka ali nezaboravite i za Envidor, kod mene mnogi smatraju da je bolji od Vertimeka, neuzdajte se mnogo u Actelik i Talstar.

koliko košta Envidor
 

Najnoviji postovi

Na vrh