• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krastavac kornišon za preradu

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

vrijeme katastrofa krastavci mi procvjetali a nisam stigao špricati sa bakrom (champion), koje je po vama bolje u ovoj fazi ridomil, daconil, quadris jer bolest je već počela i moram špricati na silu

deri sa quadrisom i također folijarno gnojivo stavi,a kada si posadio krastavce čim ti cvjetaju
 
P

Petra

Guest
Dobar dan.novi sam na forumu.posadio sam jutro karnisona.razmak 2.6 metara,rupe na 40 cm.dali je to ok
 
K

Krigla

Guest
Dobar dan.novi sam na forumu.posadio sam jutro karnisona.razmak 2.6 metara,rupe na 40 cm.dali je to ok

Po razmaku pretpostavljam da je to bez mreze. Ako je tako onda je ok. To ti je prva godina da sadis ili?
 
P

Petra

Guest
Da bez mreže,premdA se sada mislim staviti par redu.ovo mi je prva godina da to radim,pa me svašta zanima
 

kiwano

Član
Tu od
21 Srp 2011
Poruka
53
krastavci su presađeni prije 21 dan i meni je to nekako brzo jer su bili dosta slabi presađivani sa 4 lista neki i slabiji, sve pripremio za špricanje nemam neki običaj pregledati prije špricanja dobro da jesam
 
P

Petra

Guest
krastavci su presađeni prije 21 dan i meni je to nekako brzo jer su bili dosta slabi presađivani sa 4 lista neki i slabiji, sve pripremio za špricanje nemam neki običaj pregledati prije špricanja dobro da jesam

Moji su ok.sadim ovo prve godine i odmah imao štetu.ptice su mi podjele jako puno sjemenki.zvao sam Matiju iz euro voća i on se čudio.sada imam u kontejnerima oko 7500 sjemenki.napreduju fantastično.rekli su mi da nIje kasno da će stići ove u polju,istina biti će i bolje
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

Moji su ok.sadim ovo prve godine i odmah imao štetu.ptice su mi podjele jako puno sjemenki.zvao sam Matiju iz euro voća i on se čudio.sada imam u kontejnerima oko 7500 sjemenki.napreduju fantastično.rekli su mi da nIje kasno da će stići ove u polju,istina biti će i bolje

hhhhhhhhmmmmmmmmmmmm petra nekako si mi sumnjiv/sumnjiva koda te znam hahahaha
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

Pa i ti si meni.mislim da te znam.kako tvoji krastavci

super su odlično napreduju imam cc 600m dužine imam jedno 5% što moram da još podsadim jer nešto su mi puževi izgrizli,a nešto nije niklo
 
P

Petra

Guest
super su odlično napreduju imam cc 600m dužine imam jedno 5% što moram da još podsadim jer nešto su mi puževi izgrizli,a nešto nije niklo

S kim imaš ugovor.ja dio s ktc drugi s eurovocem
 

bogob

Novi član
Tu od
4 Lip 2012
Poruka
22
Pitanje samo jedno...zena me gnjavi....pita da li se na krastavcima kao i na paradajzu optrgavaju zaperki ?
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Pitanje samo jedno...zena me gnjavi....pita da li se na krastavcima kao i na paradajzu optrgavaju zaperki ?

Ako idu na mrežu preporuka je da se od pola metra visine pokidaju zaperci.
Pozdrav!
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

ja imam na mrež ali ne zakidam zaperke tak da mislim da mi je to pre veliki posao da i to radim ne znam možda i griješim prosvijetli te me
 
E

edin_cupo

Guest
hitno mi treba odgovor

gospodo ajax sam posadio prije dvije sedmice i sad su nikli po dva listica ona imaju posto mi je prva godina da radim to neznam sta je se desilo ali nisu mi svi nikli mislim nije dosta niklo kazu mi da ce niknuti poslije da je sjeme dublje neko posijano dali je moguce to i dali mi je sad kasno gdje fali da stavim sjemenke nove hvala
 

shemmo

Član
Tu od
2 Srp 2011
Poruka
129
Pitanje samo jedno...zena me gnjavi....pita da li se na krastavcima kao i na paradajzu optrgavaju zaperki ?

samo prva tri zaperka se trgaju ostali se pletu u mrezu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh