• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krastavac kornišon za preradu

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Jel taj Gordan ide na dalja mjesta kooperirati , jel možeš malo opisati njihov rad . Nas su ovi iz Eurovoća otpisali zbog udaljenosti .:D
 

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
Jel taj Gordan ide na dalja mjesta kooperirati , jel možeš malo opisati njihov rad . Nas su ovi iz Eurovoća otpisali zbog udaljenosti .:D
Najbolje ih nazovi i pitaj. Treba gledati tko od njih najduže otkupljuje krastavce. Podravka, KTC, gordan, agropanon i sl. završavaju sa otkupom oko 15.8 (bar je tako bilo zadnjih godina) dok Eurovoće ide dok ima krastavaca, a nema gore kada moraš krastavce bacat jer nemaš kome prodati. Po meni je eurovoće br.1 za krastavce.
 

icerepin

Član
Tu od
5 Tra 2009
Poruka
66
Gašo

da to je firma isto ko Podravka i Eurovoće...njihovo sjedište je u P.Slatini
GORDAN d.o.o.
Rudolfa Kalibaša 37
33520 Slatina
referent:JOSIP GAŠPARIĆ
MOB:098-1308-573
TEL:033/401-389
401-390
e-mail:gordan@vt.t-com.hr

Ja mislim da ovu reklamu Gaši treba posebno naplatiti
 

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
Najbolje ih nazovi i pitaj. Treba gledati tko od njih najduže otkupljuje krastavce. Podravka, KTC, gordan, agropanon i sl. završavaju sa otkupom oko 15.8 (bar je tako bilo zadnjih godina) dok Eurovoće ide dok ima krastavaca, a nema gore kada moraš krastavce bacat jer nemaš kome prodati. Po meni je eurovoće br.1 za krastavce.
ako je Eurovoće br.1 za karastavce onda je to najbolje objašnjenje zašto je naša Država u banani-jer oni su ti koji ti na svakom otkupu skinu kalu i do 60%,svaki put prigovaraju da su im krastavci mali,pa onda da su veliki,grbavi,da imaju cvjetove,pa onda da trebaju biti bez čepkova,pa jednom je bilo i da imamo previše krastavaca i oni ne mogu sve uzet
- kako je to sve moguče kada bereš površinu malo veću od 1ha krastavaca sa 8-10 nadničara a njima je jedino bitno da dobiju svoje pare i boli ih dupe za to kako češ ti proć na otkupu i kako če te oni baš uvijek sribat za nešto...............ne znam šta to znači ali Todorić-samo nam BOG može pomoć

Jel taj Gordan ide na dalja mjesta kooperirati , jel možeš malo opisati njihov rad . Nas su ovi iz Eurovoća otpisali zbog udaljenosti .:D
imaš sve podatke,jedino trebaš dići slušalicu,istipkat broj i pitat njih šta te zanima
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
ako je Eurovoće br.1 za karastavce onda je to najbolje objašnjenje zašto je naša Država u banani-jer oni su ti koji ti na svakom otkupu skinu kalu i do 60%,svaki put prigovaraju da su im krastavci mali,pa onda da su veliki,grbavi,da imaju cvjetove,pa onda da trebaju biti bez čepkova,pa jednom je bilo i da imamo previše krastavaca i oni ne mogu sve uzet
- kako je to sve moguče kada bereš površinu malo veću od 1ha krastavaca sa 8-10 nadničara a njima je jedino bitno da dobiju svoje pare i boli ih dupe za to kako češ ti proć na otkupu i kako če te oni baš uvijek sribat za nešto...............ne znam šta to znači ali Todorić-samo nam BOG može pomoć
Koliko sam čuo ljudi su zadovoljni s eurovoćem, nije tako kako ti pišeš, bar ovi što dolaze u moje selo su ok. Treba samo pošteno klasirati i nema problema. A osim toga najduže otkupljuju krastavce, što je jako bitno. Znam ljude koji su prošle godine radili sa Gordanom, Agropanon, Podravkom nakon 15.8 nisu imali kuda s krastavcima te su iste naravno bacali, što je žalosno. :madmana:
 

kiwano

Član
Tu od
21 Srp 2011
Poruka
53
dan
neki dan sam se logirala na ovaj forum pa tako mislim da si već potpiso ugovor sa Eurovoćem-to ti je životna greška,bolji su definitivno Gordon ili Podravka,ali mi ti ugovaramo već par godina sa gotovo svima pa ako oni tebe mogu zafrkavat možeš i ti njih ucjenjivat-SIGURNO JE SIGURNO-
ovako za ta "2" reda ti treba oko 700 l vode dnevno da bi imo dobar prinos(ali to ti zavisi i od oborina)najsigurnije ti je da prstom provjeriš ispod najlona kolika je vlaga jer stalno treba biti vlage,za plemenjaču koristi Aliete,ali mi već godinama koristimo Quadris jer to imaa manju karencu,ako to ne upali svakako pošpricaj sa Cuperblau ili ti bakrom,za prihranu šibni gnojivo u sistem za navodnjavanje-ureu i kan-a preko lista možeš koristit Fotolife i Foliacon-to sredstvo čuda čini,prihranu treba šibat barem 1 tjedno,kod nas je najveći problem tzv.Trips a njega špricamo sa Calipsom ali najbolji je Konfidor sl 200 skup ali jako dobar,o prinosu nisam sigurna ali ispod 3 t ne bi smjelo biti

koliko često špricate sa Fotolife i Foliacon dali špricate s njim samo do cvatnje ili i nakon cvatnje nastavljate jer za Folicon piše da se neupotrebljava u cvatnji pozdrav hvala
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
dan
neki dan sam se logirala na ovaj forum pa tako mislim da si već potpiso ugovor sa Eurovoćem-to ti je životna greška,bolji su definitivno Gordon ili Podravka,ali mi ti ugovaramo već par godina sa gotovo svima pa ako oni tebe mogu zafrkavat možeš i ti njih ucjenjivat-SIGURNO JE SIGURNO-


Nastup ti je neću reći agresivan ali malo čudan je.
Odma da rasčistimo sve što se tiče otkupljivača kornišona ja sam potpisao ugovor sa Eurovoćem i nadam se i iduće godine i svih sledećih. Pošto spominješ Gordon,Podravku izostavljen KTC vjerovatno od ove godine i Agrofruktus i najkraće rečeno onog trenutka kad Eurovoće prestane otkupljivat kornišone ja ih prestajem proizvoditi. Budi poštena i pošteno klasiraj robu ako nemogu radnici sjedi sama i klasiraj ili se dogovori da oni puste kroz kalibrator što se radi u KTC-u i Podravci i to je to ja za sve ove godine nisam imao primjedbu na klasiranje.
Svima koji hoće radit kornišone ja im preporučujem Eurovoće a kod njih je kalo od 4-8% što je sasvim realno i istog trena znaš šta očekuješ nema više nikakvih izmjena i kako je netko napisao otkupljuju kornišone dok proizvođaći nude a ne kao drugi do određenog datuma.
Ako nekom treba broj nek se javi na pp.
 

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
Koliko sam čuo ljudi su zadovoljni s eurovoćem, nije tako kako ti pišeš, bar ovi što dolaze u moje selo su ok. Treba samo pošteno klasirati i nema problema. A osim toga najduže otkupljuju krastavce, što je jako bitno. Znam ljude koji su prošle godine radili sa Gordanom, Agropanon, Podravkom nakon 15.8 nisu imali kuda s krastavcima te su iste naravno bacali, što je žalosno. :madmana:
odakle si ti ako se smije znati

Nastup ti je neću reći agresivan ali malo čudan je.
Odma da rasčistimo sve što se tiče otkupljivača kornišona ja sam potpisao ugovor sa Eurovoćem i nadam se i iduće godine i svih sledećih. Pošto spominješ Gordon,Podravku izostavljen KTC vjerovatno od ove godine i Agrofruktus i najkraće rečeno onog trenutka kad Eurovoće prestane otkupljivat kornišone ja ih prestajem proizvoditi. Budi poštena i pošteno klasiraj robu ako nemogu radnici sjedi sama i klasiraj ili se dogovori da oni puste kroz kalibrator što se radi u KTC-u i Podravci i to je to ja za sve ove godine nisam imao primjedbu na klasiranje.
Svima koji hoće radit kornišone ja im preporučujem Eurovoće a kod njih je kalo od 4-8% što je sasvim realno i istog trena znaš šta očekuješ nema više nikakvih izmjena i kako je netko napisao otkupljuju kornišone dok proizvođaći nude a ne kao drugi do određenog datuma.
Ako nekom treba broj nek se javi na pp.
ne mogu komentirat vaše iskustvo
IZ SVOJEG ZNAM DA NE MOGU REĆI PUNO TOGA +
1.g je bilo idealno ali kada su vidjeli koliko smo zaradili onda je počeo rat (ČUJ OSIM KRASTAVACA SADIMO I PAPRIKU I PATLIĐAN NA POVRŠINI OD 3 KJ-DAN I NOĆ SMO NA POLJU I NEMAM VREMENA,TJ.MI NEMAMO VREMENA 5 H ZA KLASIRANJE 40 VREĆA)

odgovor KIWANU
sa Fitolifeom špricamo u jeku sezone i kada počinje opadat prinos,a Foliaconom isto tu negdje ali više kada padne prinos jer Foliacon ih digne (iz iskustva 1 sam slučajno zabunom 1 red pošpricala 2x i tu se poklopila nočna tem. i navodnjavanje a sljedeći dan smo na njemu nabrali 88kg )
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
ne mogu komentirat vaše iskustvo
IZ SVOJEG ZNAM DA NE MOGU REĆI PUNO TOGA +
1.g je bilo idealno ali kada su vidjeli koliko smo zaradili onda je počeo rat (ČUJ OSIM KRASTAVACA SADIMO I PAPRIKU I PATLIĐAN NA POVRŠINI OD 3 KJ-DAN I NOĆ SMO NA POLJU I NEMAM VREMENA,TJ.MI NEMAMO VREMENA 5 H ZA KLASIRANJE 40 VREĆA)

A zašto vičeš (veliko slovo) ja i supruga radimo pet ha i vjeruj imamo vremena za klasiranje ove godine sadimo tri kj samo rog paprike plus paradajz paprika plus sve ostalo. Zbilja samo prijateljski savjet nemoj pisat svašta npr. špricanje cuprablau-z koji ima jako odnosno predugačku karencu za krastavac po tome ispada da truješ narod ili čekaš dvasesetak dana pa onda berba a krastavci se beru svaki dan. Za gnijdbu povrća i ostalog ima gnojidba info a može se i doktora lijepo zamolit i čovjek je toliko ljubazan da će svima pomoć.
Ovo sve je samo prijateljski u cilju bolje komunikacije.
 

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
odakle si ti ako se smije znati
Iz Sladojevaca :mrgreen:
Ove godine prvi put sadim krastavce, iduci tjedan cu napravit ugovor, samo još neznam ni sam s kim. Danas mi kaze komšija da je Gordan najbolji, šta ti misliš ili ipak evrovoče? ja sam zbunjen :supz::supz::supz:
 

shemmo

Član
Tu od
2 Srp 2011
Poruka
129
dan,javite se kad budete imali zaradu od 73 000 kn
pozdrav

koliku povrsinu sijes pa tolike kolicine i tolika zarada???????? koliko metara odnosno kilometara spalira???????????
 

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
Iz Sladojevaca :mrgreen:
Ove godine prvi put sadim krastavce, iduci tjedan cu napravit ugovor, samo još neznam ni sam s kim. Danas mi kaze komšija da je Gordan najbolji, šta ti misliš ili ipak evrovoče? ja sam zbunjen :supz::supz::supz:

Dobro večer,zanima me jel netko radio kooperaciju sa Gordon d.o.o.? zanima me jel oni dolaze po krastavce ili im se mora voziti?hvala na odgovoru:)
 

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
Iz Sladojevaca :mrgreen:
Ove godine prvi put sadim krastavce, iduci tjedan cu napravit ugovor, samo još neznam ni sam s kim. Danas mi kaze komšija da je Gordan najbolji, šta ti misliš ili ipak evrovoče? ja sam zbunjen :supz::supz::supz:
iz svojeg iskustva mogu samo reći da su bolji Gordan,uvijek je moguć dogovor

A zašto vičeš (veliko slovo) ja i supruga radimo pet ha i vjeruj imamo vremena za klasiranje ove godine sadimo tri kj samo rog paprike plus paradajz paprika plus sve ostalo. Zbilja samo prijateljski savjet nemoj pisat svašta npr. špricanje cuprablau-z koji ima jako odnosno predugačku karencu za krastavac po tome ispada da truješ narod ili čekaš dvasesetak dana pa onda berba a krastavci se beru svaki dan. Za gnijdbu povrća i ostalog ima gnojidba info a može se i doktora lijepo zamolit i čovjek je toliko ljubazan da će svima pomoć.
Ovo sve je samo prijateljski u cilju bolje komunikacije.
čuj ti ovako-mi smo samo otvoreni ljudi koji žive od svojeg krvavog rada i koje BOLI svaka nepravda
NE PRAVIMO SE FINI-LOPOVLUK

koliku povrsinu sijes pa tolike kolicine i tolika zarada???????? koliko metara odnosno kilometara spalira???????????
lani je bilo 4km najlona ali kako je lani bila suša nismo mogli ni na Dravu po vodu pa je proizvodnja podbacila gotovo 60%

Oni se Vučko prepiru koji je bolji a nas neće nitko jer nismo blizo njih.:D
posij dobru površinu i evo njih

čista dobit svaka čast ili je bilo red krastavaca pa red "trave"
trava je samo zafrkancija pa ipak smo mi na meti svima pa bi brzo i odgovarali
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
:scratch vidim digla se cijela frka,,,,, da se nadovežem,,, kooperant sam ktc-a više od 10 g. te ću biti i ove godine,,,,, nikad nije bilo problema s robom i isplatom, a ktc nije todorićev,,, netko je dobio krivu informaciju.
A što se tiče rada i znoja to se ne komentira,,,,, tko voli nek radi,,, a za otkupljivače smo si sami odgovorni,,,, dakle potpisujemo ugovor te se istog pridržavamo mi i otkupljivači,, suprotno tom postoje sankcije,,, možda je problem što treba prije potpisivanja ugovora isti i pročitati (uvjeti). ;)
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Svaka čast Pele. Zna se kako se klasira , bez cvjetova, bez lišća itd. Možda neki misle da ovi samo tako daju novce.:lol:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
:supz: hvala ,,,, posao se mora odradit,,, da li si i ti kooperant ktc-a ?
Pratim te pomalo ,,,, koliko stignem,,,,, pametno zboriš,,,, :drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh