• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krastavac salatar

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Jesi li ti uopće počeo da koristiš tu recepturu.

Jedan tretman onako i onako, pa za koji dan slijedi drugi i tako do kraja pa ćemo vidjeti šta kaže.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Jedan tretman onako i onako, pa za koji dan slijedi drugi i tako do kraja pa ćemo vidjeti šta kaže.


Saću ja tebi da složim tretman da probiju krov.
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Saću ja tebi da složim tretman da probiju krov.

Ma samo udri ima nailona za kupit', mijenjat ćemo.:icon_mrgreen:

denise jesi se najeo krastavaca :(rofl): , odlični su

Što jes' jes', najeli smo ih se baš.
Juće kćerka hoće da nosi u školu učiteljici (treći osnovne). Kažem ja može, evo tri komada dosta joj je. :icon_mrgreen: Ode ti ona sama u plastenik i ubere još toliko. Ide popodne iz škole i viče; "dobila sam dvije petice". Hahaha, kažem ja njoj; znaš ti mala da je korupcija kažnjiva zakonom...:icon_mrgreen:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Ma samo udri ima nailona za kupit', mijenjat ćemo.:icon_mrgreen:



Što jes' jes', najeli smo ih se baš.
Juće kćerka hoće da nosi u školu učiteljici (treći osnovne). Kažem ja može, evo tri komada dosta joj je. :icon_mrgreen: Ode ti ona sama u plastenik i ubere još toliko. Ide popodne iz škole i viče; "dobila sam dvije petice". Hahaha, kažem ja njoj; znaš ti mala da je korupcija kažnjiva zakonom...:icon_mrgreen:


E moj denis to uopće nije korupcija to je samo snalažljivost. Javi mi ako ti za par dana ne stigne katalog ima puno novih stvari i veoma dobrih.
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
E moj denis to uopće nije korupcija to je samo snalažljivost. Javi mi ako ti za par dana ne stigne katalog ima puno novih stvari i veoma dobrih.

Dogovoreno, javljam!
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Evo dvije od jutros iz druge perspektive.

130414093306.jpg


130414093349.jpg
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
koliko je debela tvoja folija da neće da ju probiju.

Vidiš, ako ovako nastave to će biti problem. Ako ih budem držao još mijesec dana morat će onda prema dole kako znaju.:icon_mrgreen: S obzirom da su u lošijem dijelu vegetacije (klimatski) išli ovako, ne znam šta će biti u boljem dijelu koji dolazi. :icon_mrgreen:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Koliko ja vidim nisi se ti baš potrudio da im daš sve što trebaju, puno cvjeta a plodova malo.
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Koliko ja vidim nisi se ti baš potrudio da im daš sve što trebaju, puno cvjeta a plodova malo.

Plodovi idu zeleni :icon_rofl: i iz tog razloga danas obustavljam prodaju taman doš'o Bog sa nebesa. Jednostavno ne možeš ih pustiti da narastu kako treba. Ludnica! Krivi su ovi moji što su navikli ljude da krčme na malo kod kuće, a kriv sam i ja što to dopustim. Evo slikat ću za dva dana i neću dirati ništa (osim jednoj prodavnici kojoj moram) pa ćeš vidjeti.
 

mariosokol

Član
Tu od
11 Sij 2013
Poruka
33
lijep pozdrav svima.
danas sam posadio krastavac vani pa me zanima do koje visine naraste da znam kojike stupove da stavljam. i koliki razmak stup od stupa da stavim?
 

independent

Član
Tu od
17 Pro 2012
Poruka
161
lijep pozdrav svima.
danas sam posadio krastavac vani pa me zanima do koje visine naraste da znam kojike stupove da stavljam. i koliki razmak stup od stupa da stavim?
Visina prema mreži (1.50 m), razmak stupova 5 m. Tako bude kod mene.
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
šta bi ovo moglo biti na krastavcu ajax u plasteniku,ima te simptome na dvadesetak komada, ostalo je odlično,žuto,svijetlo-zeleno na srednje starim listovima
 

Prilozi

  • P5130050.jpg
    P5130050.jpg
    44.7 KB · Pregleda: 143
  • P5130051.jpg
    P5130051.jpg
    41.2 KB · Pregleda: 127
  • P5130052.jpg
    P5130052.jpg
    37.4 KB · Pregleda: 123
  • P5130053.jpg
    P5130053.jpg
    40.2 KB · Pregleda: 162

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
I kod mene se to pojavilo prije desetak dana ali na vrhovima, ni ja neznam šta je u pitanju a to me prati već nekoliko godina.
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
I kod mene se to pojavilo prije desetak dana ali na vrhovima, ni ja neznam šta je u pitanju a to me prati već nekoliko godina.
Zar nisu trebale biti još neke analize u pitanju; bili smo nešto raspravljali o tome.... :8):
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
šta bi ovo moglo biti na krastavcu ajax u plasteniku,ima te simptome na dvadesetak komada, ostalo je odlično,žuto,svijetlo-zeleno na srednje starim listovima

I kod mene se to pojavilo prije desetak dana ali na vrhovima, ni ja neznam šta je u pitanju a to me prati već nekoliko godina.

Jeste' probali pustiti kroz sistem gnojiva sa malo većim sadržajem Sumpora? ( ako ništa možda bi i Plavi Kristalon pomogao 19-6-20+3+3 il' ako bi našli Smeđi 3+11+38 (+4+11) )
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh