• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krastavac salatar

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
šta bi ovo moglo biti na krastavcu ajax u plasteniku,ima te simptome na dvadesetak komada, ostalo je odlično,žuto,svijetlo-zeleno na srednje starim listovima

Takvo žutilo se javlja kod napada pauka...sad su počeli raditi štetu,ja sam ih primijetio prošli tjedan u paradajzu i napravio zaštitu...
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Nije ovo od pauka, od pauka je žuto sa drugom nijansom, a ne pomaže nikakvo đubrivo, ja moj krastavac od samog početka đubrim sa punom dozom Yara đubrivom i u veoma je dobroj kondiciji i daje dobar prinos, jednostavno krastavac je super ali ima poneka biljka sa žutim vrhom.
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Miladine kako ide prodaja krastavca? Cijena polako kliže dole, do kad ga misliš držat'? Pošto vi dajete ovih dana?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
U srijedu po trinaest kuna. Jedno sto pedeset kila,i još nešto,jedno dvijesto sve skupa. Na malo.Sutra budemo vidjeli,valjda bude išlo tako.
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
U srijedu po trinaest kuna. Jedno sto pedeset kila,i još nešto,jedno dvijesto sve skupa. Na malo.Sutra budemo vidjeli,valjda bude išlo tako.

Bogami kod vas cijena extra i za papriku i za krastavac. Kod nas se krastavac već može nabaviti ispod 4 kn, a ja svoj dajem za 4 kn. Još koji dan i čupanje jer za razliku od drugih koji tek počinju ili su počeli skoro i čeka ih ova cijena ja berem od 01.04.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Miladine kako ide prodaja krastavca? Cijena polako kliže dole, do kad ga misliš držat'? Pošto vi dajete ovih dana?

Ja sam danas prodao po 6 KM/ 10 kg.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,419
u konzumu je u petak bio 8 kn tako da brzo pada, ja sam tek sad krenuo brati, pa sam nešto malo prodao po 10kn
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Nebih baš rekao da će tako brzo biti gore sobzirom kakvo je vrijeme.
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Nebih baš rekao da će tako brzo biti gore sobzirom kakvo je vrijeme.

Ima logike. Ja baš mislio svoj da čupam i da spremam za papriku. Vidim ovih dana hladno k'o u Martu, pa reko nek stoji još malo baš iz tog razloga.
jel još uvijek ide po iste pare kod vas?
Ovaj moj trgovac baš reče da je prije tri dana išao po kupus kod vas i da je natovario 170 vreća krastavca po 7 km da popuni kamion. Dao ga je ovde po 8. Kupus ima dobru cijenu.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Ja sam danas krastavac dao po 6,5 km i imalo je izgleda da je kasnije možda bio i skuplji, denisv moj ti je savjet da još bereš krastavac ako paprika može da sačeka.
 

denisv

Član
Tu od
18 Svi 2012
Poruka
635
Ja sam danas krastavac dao po 6,5 km i imalo je izgleda da je kasnije možda bio i skuplji, denisv moj ti je savjet da još bereš krastavac ako paprika može da sačeka.

Ma može paprika čekat' ionako ionako nije još ni zasijana jer ide na mijesto krastavca, a on je grijan pa će i ona. Kad mi paprika krene rađat' početkom Oktobra nije kasno jer ću je držat do nove godine , odnosno koliko se budem mogao boriti sa minusom, a valjda neće do januara biti -20.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja sam danas krastavac dao po 6,5 km i imalo je izgleda da je kasnije možda bio i skuplji, denisv moj ti je savjet da još bereš krastavac ako paprika može da sačeka.

Jel ti to pričaš za kilu?Reci mi pošto prodaješ u kunama.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,264
Ova cijena 6,5km je vrećica od 10 kg, a mislim da je to oko 24kn.
 

tomica

Član
Tu od
7 Pro 2011
Poruka
106
picture.php


jel ovo botrytis?
 

Najnoviji postovi

Na vrh