• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krmno bilje i travnjaštvo

  • Temu pokrenuo matija
  • Datum prvog posta
I

ivica

Guest
Re: krmno bilje i travnjaštvo

ovo je inace prvi vlasnik ,moj dobar kolega,tjero ju je 24 sata dnevno 2 god i ona prodao ,sad ima claas univrap
mogla bi se prepznati po ovoj naljepnici
P4060010.jpg

bio je i omotac
P4060013.jpg
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: krmno bilje i travnjaštvo

evo slika s te strane, po viđenom onda to nije ta balirka od tvog prijatelja, al isti je model 8)

 
I

ivica

Guest
Re: krmno bilje i travnjaštvo

ko zna to se lako skine a sumnjiv mi je ovaj dozator za inokulante
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: krmno bilje i travnjaštvo

ivica kaže:
bio je i omotac
P4060013.jpg
Jel on ima još taj omotač???
Jako je sličan mojemu :scratch
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: krmno bilje i travnjaštvo

@Marko- Nema sigurno, jer u nekom postu gore piše da ima Claas Uniwrap
@Ivica- Kak se 100ks i 4 cilindra ponaša sa kombinacijom?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Ako nema onda je taj omotač 100% kod mene........
Ja sam ga inače kupio preko banke a ona ga navodno oduzela nekome..A vidim da i ima iza povijani nosač svjetla ko i moj ;)
 
I

ivica

Guest
Re: krmno bilje i travnjaštvo

toma84 kaže:
@Marko- Nema sigurno, jer u nekom postu gore piše da ima Claas Uniwrap
@Ivica- Kak se 100ks i 4 cilindra ponaša sa kombinacijom?
ma to je duga prica ,sad tjera kombinaciju sa axionom 810 a prije ju je s aresom 557 i islo je ok
ko nema onda je taj omotač 100% kod mene........
Ja sam ga inače kupio preko banke a ona ga navodno oduzela nekome..A vidim da i ima iza povijani nosač svjetla ko i moj ;)
najvjerojatnije je kod tebe ,znam da su oni par puta potrgali ovo di pada bala pa varili
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Na mojem je samo bilo potrgano ono naprijed gdje piše Feraboli,ovo ostalo je sve bilo kak treba,i sajle su bile malo lošije.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: krmno bilje i travnjaštvo

sječate se ovoga

the wall



jučer je izgledalo ovako, sve do jedne bale koje su poslagane na polju :!:



ovo radi narod u kojem ako netko uspije treba svim silama to unišiti, da se nebi valjda okoristio

inače to su moje bale
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: krmno bilje i travnjaštvo

U covjece. Koji je to gad napravil? Takvog bi odma traktorom pogazil.
Budes ih opet omotal?
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: krmno bilje i travnjaštvo

mario kaže:
U covjece. Koji je to gad napravil? Takvog bi odma traktorom pogazil.
Budes ih opet omotal?


još policija traga, stalno je krim policija u selu.

u redu je bilo 80 bala, izrezane su iza podneva jučer, dok sam došao s natjecanja u baliranju, več je bila policija i vršila očevid, izrezane bale su bile s one strane koje je okrenuta od svih kuča a na poljima nije bilo nikoga barem tog trenutka.

javio je susjed jer je popodne prolazio po cesti

bale su sve ponovo omotane jučer, kad je policija dozvolila da smijemo makivat bale odmah smo krenuli, stigli su ljudi u pomoć, bio je i član dmatković sa prednjim utovarivačem i dvije prikolice, i još jedan traktor s prednjim utovarivačem, i nekolicina sa prikolicama, ja sam omatao , i to je trajalo do dva sata u noći, sve omatanje i vožnja bala doma na onu parcelu prekoputa kuče

takvo sranje radi samo ljudski jal i ljubomora, tj i ne može se baš nazvati ljudski
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Re: krmno bilje i travnjaštvo

:shock: :shock: :shock: nevjerojatno i žalosno, šta drugo reći...nije mi jasno zašto su ljudi toliko zavidni onima koji se muče od jutra do mraka i koji i u ovim kriznim vremenima uspijevaju napredovati. A najviše su zavidni oni koji ništa ne rade, a htjeli bi sve imati i ovo ti nije napravio netko pošten i marljiv, nego baš suprotno.
Kažeš 80 bala, to je oko 2500kn šteta samo na najlonu + gorivo+ neplanirani posao...i bit će dobro ako ti se ne budu počele kvariti.
 
B

Bobo

Guest
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Nemam komentara na ovo...

Naprosto NEVJEROVATNO...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: krmno bilje i travnjaštvo

hebali majku, taj koji je to napravil bolje da se ojesi odma, jer vidim da nema pametnijeg posla majku mu hebem šugavu što ga okoto tako glupavog :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ak ga nađete, samo oštro s njime :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Stvarno jako žalosno ovo kaj je napravljeno..
Ovo se vidi da je netko napravio u inat nekome i sad se negdje smije i veli vidi sad bedaka nek se još bolje muči..
 
W

Wilma L.

Guest
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Ljudska pakost i mizerija duše nema granica. :twisted:
Nije rećeno da je to napravil besposlićar,možda onaj u koga najmanje sumnjaš.Nije ni važno,bedno je i nisko,nedostojno čoveka.
Drago mi je da ste uspeli sve na vreme i "brzo" pospremiti.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: krmno bilje i travnjaštvo

ah, suousjećam s tobom bogec :cry: ,ali mogu ti reći da me takve stvari baš i na čude :evil: ,bilo je ikod nas takvih slučajeva i ljudi znali ko im to napravil, :? ali nažalost živimo u takvoj državi da im nisu mogli ništ napraviti jedino pomirit se sa sudbinom i primit se posla te ponovno omotat bale :scratch
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Žalosno i jadno. No znamo da zavist čini čuda. Ljudi zbog zavisti od najboljih prijatelja postanu tak dobri da se i ne pozdrave u prolazu. Šta je najgore, o nekima se misli da imaju hrpe novaca, a u biti ljudi su poput drugih i imaju isto ogromne troškove i malu zaradu. Samo što to neki ne mogu shvatiti i vidjeti da netko ima nešta novo, a taj drugi to nema.

E pa svim takvima, radite pa ćete i imati. Nemojte doma nos kopati i smole u dupe gurati.
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Bogec, neznam kaj reč a ovog kretena koji je u stanju tak nekaj napravit :!: ,
al znaš kak se veli: kaj te ne ubije to te ojača ,
a on nek si jajca od muke odgrizne u slast
A sad još moram nekaj reč, nije mi do politiziranja ,a ljudi vele da su nam desni državni susjedi napravili veliko zlo a pogle kaj si mi unutar svog ljubljenog naroda delamo, žalosno :oops:
 

Najnoviji postovi

Na vrh