• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krmno bilje i travnjaštvo

  • Temu pokrenuo matija
  • Datum prvog posta

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: krmno bilje i travnjaštvo

da tako je to, to je tužna strana ove inače jako vesele teme o krmnom bilju
šteta je napravljena, i nitko ne može garantirat da nebude opet

da je nekome trebala bala da ju je ukrao,ma nek ju nosi, nek mu bude, al ovo je bila čista pakost i zloba

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,079
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Bogec, jel' nije bila oštećena mreža?
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Bogec jel ima kakvih novosti oko počinitelja, jel policija radi svoj posao?

Evo par slika od trećeg otkosa mojeg ljulja, slike su od jučer, a sutra će biti 4 tjedna kako je pokošen drugi otkos, ja mislim da je dosta izraslo :D :mrgreen: Prve dvije slike su s jedne livade, a druge dvije s druge.



 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: krmno bilje i travnjaštvo

e moj bogec,baš si bogec... :roll:

ovo mi nije jasno,podlost nema granica.meni je jučer izgorilo 50 bala,doduše lošijeg sijena,i bio sam prisutan na livadi dok se sve odvijalo,dok je čovjek svoje palio,pa prešlo na moje bale,pa mi je krivo,a zamisli ovo..
 

spensi

Član
Tu od
5 Ožu 2009
Poruka
128
Re: krmno bilje i travnjaštvo

To sta je neko napravio Bogecu vjerovatno je rezultat greske u oplodnji jajne stanice. Najvjerovatnije nekakav spermatozoid koji je bio namjenjen bacanju u zahodsku skoljku je greskom zalutao i izvrsio oplodnju. Rezultat je rodjenje jedinke ovih karakteristika.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: krmno bilje i travnjaštvo

abrkili kaže:
e moj bogec,baš si bogec... :roll:

e da prijatelju baš sam bogec :|

ZJ
mreža nije bila oštečena, oštrim predmetom je izrezano, da bi se tako bala izrezala i to na brzinu mora bit super oštra oštrica, tako da je isključena mogučnost djece da su to ona napravila, znači netko od odraslih :!:

MM
policija ima otiske stopala, i još neke kerefeke, za sad još potraga traje

a eto živimo tu gdje živimo, u svijetu gdje ako nešto stvoriš ne dolaze ti čestitat ili bar pogledat pa da i oni tak naprave, nego dolaze uništit ,jer sve što se stvori treba unišiti :!:

al ipak ja idem dalje, trava raste, bude bala, bude sjenaže, sijena, a ja sam uvijek osoba koja može više stvorit, nego što netko može unišiti
 
B

Bobo

Guest
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Bogec, ne mozes ni tako razmisljati... "ja mogu vise stvoriti nego sto uniste"

Samo da se to procuje po selu, pa ce ti stete biti jos i vece... Nikad ne znas tko slusa, a zavisti ima na sve strane.

Tako i o meni price kruze o cjeni i kvaliteti mojih usluznih radova ( kosnja trave, malciranje, vrsidba) i to pocinje od onih koji cjeli zivot rade, a nisu nista stekli. Sto je djed ostavio, na tome se ostalo i ni mrdac dalje. Znaju samo u tudje gledat i biti ljubomorni,a ne razmisljaju da ako se nekome ne svidja sto i kako radim da me vise nece zvati, pa nisu ljudi ovce.

Tako i ti, neka policija svoje napravi, a ti cuvaj svoje jer ako ovaj puta prodje, mozda ce gadovi skupiti hrabrosti pa opet napraviti jos vecu stetu. Kad covjek uzme pravdu u svoje ruke, to nikada dobro ne prodje, zato DRZ' SE i polako!

Kvalitetna ti je krma i vrijedan si, ne bojim se da ce ti kravice biti gladne, ali opet, svakakvih ljudi ima, a ne znaju "prepisati" tehnologiju pa da i sami imaju kvalitetnu hranu...


malo sam se razvezao, ali imao sam potrebu da se opsirnije izjasnim o ovome problemu koji te snasao...
 

spensi

Član
Tu od
5 Ožu 2009
Poruka
128
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Moj Bogec to ti je kao i u prijasnjem sistemu. Nisu valjali direktori koji su bili uspjesni iz razloga sta su se glavesine bojale da takvi sposobni ljudi koji su imali velikih rezultata grade sebi spomenike. Iz tih razloga ih je trebalo micati iako su imali super rezultate. Tako ti je i u tvom slucaju.
Sta si napredniji i bolji, triba te bacit unazad (iz tih razloga ne virujem da ce ikad nac onoga ko ti je to napravio, a pitanje je dali je to neko napravio po necijem nalogu??). Na slici se lipo vidi da nije niko popio dvi rakije vise, pa uzeo komad stakla i reza. Vidi se lipo da je neko dosa s tom namjerom, ponio sa sobom dobar noz ili skalpel i reza.
Pozdrav.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Re: krmno bilje i travnjaštvo

E ljudi moji, a taj idiot sad isto vjerojatno čita ove postove i podmuklo se smije. A možda je tražio jel ima gdje kakve pameti u kojoj bali. Nije našao i sad sigurno nezadovoljno brunda doma. :lol:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Današnja vožnja bala doma:
i548269_Fotografija116.jpg
i548268_Fotografija114.jpg
i548267_Fotografija110.jpg

i548279_Fotografija117.jpg
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Kaj je tak teško stranice izvadit dole?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: krmno bilje i travnjaštvo

ŠANANA kaže:
Marko jer to lucerna :?:
Da lucerna je..

@Mario: ne smetaju mi tako,jedino malo kad se kotač jako okrene malo hoble po stranici..
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: krmno bilje i travnjaštvo

abrkili kaže:
opet za zrno?

bogec imaš pp...

:D

joj imam pun spremnik, sad ču to sredit da vidim poruku
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: krmno bilje i travnjaštvo

eto u nedostatku uzbuđenja u ovom sunčanom danu :shock: došlo je na red kombajniranje ljulja :D :D :D :D :D

linos :D :D







bilo je još kombajniranja ljulja danas al je to sjeme odmah otišlo kupcu, odmah s polja :D :D

drugo je na sušenju :D

boxer je na poljima još :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: krmno bilje i travnjaštvo

Kaj radiš s tom ''slamom'' poslije kombajniranja ljuljeva :?:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: krmno bilje i travnjaštvo

ŠANANA kaže:
Kaj radiš s tom ''slamom'' poslije kombajniranja ljuljeva :?:

nije slama, bolje je od velike večine prirodnih livada :D to pobaliram i to jedu krave koje zasušujem :D pošto krave u laktaciji kod mene ne jedu sijeno :D

to je double efect, dobiš sjeme i sijeno :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh