• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krmno bilje i travnjaštvo

  • Temu pokrenuo matija
  • Datum prvog posta

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Da, da, nema bogeca neko vrijeme, ali zato čim se pojavi odmah nas nokautira sa svojim slikama :shock: :shock:
Drago mi je da ti imaš konkurencije što se tiče zelene trave, i ja bi htio da je kod mene tako, a ne da oko mog linosa "rastu" susjedovi kukuruzi posađeni sad već davne 2008. i to 6 rali u komadu :cry: :cry:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
skolan93 kaže:
bogec-kolko si baci kana po ha

ove godine sad na prolječe dvije prihrane kanom, prvi put 100kg na ha, drugi put 150kg na ha, u kojih mjesec dana 8)
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Gorane, daj mi reci jel će se onaj tvoj ljulj ako mi što ostane pokvariti do ljeta? He, he...
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Jaga kaže:
Gorane, daj mi reci jel će se onaj tvoj ljulj ako mi što ostane pokvariti do ljeta? He, he...

neče se ništa pokvariti, mora bit super :D

el nikno ljulj, sad ima stalno kiše to mora da dobro napreduje, ak je nikno odi u malo manju prihranu, pa kad bude cca 10cm onda mu daj još jednu prihranu :D


MM
uh kod nas je jebena konkurencija, i sa ljuljevima ali i sa balirkama,opako je 8)
 
H

Hurlimann86

Guest
Uhhh bogec pa ovo je :shock: :shock:
Nemam komentara pre dobar ljulj :D :D
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
bogec kaže:
MM
uh kod nas je jebena konkurencija, i sa ljuljevima ali i sa balirkama,opako je 8)
Kad sam prije 10 dana prao, čistio i podmazivao "zelenu liniju" (balirka, kosa....) susjedi su me promatrali u čudu...a tek kad sam cijeli dan jurio s rasipačem po livadama...moje selo ti je takvo, sve sama gospoda. A livade im žute...

Čuj bogec...pošto si toliko zauzet razno raznim stvarima, evo ja se nudim za jedan dan kad ću bit doma, ti samo natoči munju do čepa i zakapči balirku i nacrtaj mi neku skicu polja koja su za baliranje i ja krećem :D :mrgreen: :mrgreen:
Dogovorit ćemo se za neku dnevnicu...recimo onoliko bala koliko mogu ponijet :mrgreen:
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
M.M. kaže:
Da, da, nema bogeca neko vrijeme, ali zato čim se pojavi odmah nas nokautira sa svojim slikama

O.T.: mislio sam, kako bogec ne može nalagat slike :scratch
 
M

mladi kosac

Guest
evo i moj doprinos ovoj temi.sjetva lucerne na dvije parcele,sijano u količini 20 kg po jutu
7b20ca5a.jpg
c12cfc36.jpg
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
dsc02951g.jpg

dsc02950a.jpg

dsc02949s.jpg

dsc02948i.jpg

dsc02947q.jpg

dsc02946i.jpg

dsc02945f.jpg

dsc02944.jpg

dsc02943x.jpg




evo malo da i ja dam koju sliku svojih trava...ljulj sad ce bit prvi otkos i lucerna stara 1 god...
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Englez čisti...a ono malo što viri to je ječam...prije toga je bio ječam na toj njivi pa zbog toga...ali nece biti na odmet kad ga zamotam u bale..:)
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
ta je sijana prosle godine u proljece,prosle godine je bilo 4 ovakva otkosa....
 
H

Hurlimann86

Guest
Bratić danas pokosio prve klupčaste...
Trava izgleda super i dovoljno je gusta tak da se i bacila dole, pa evo par sličica :mrgreen: :mrgreen:




 
J

jevgenij

Guest
folija za baliranje, tip 750, peteroslojna, samo 590 kn, Prodavić d.o.o., Đurđevac, Basaričekova 45a, tel 048/813-659, moguča dostava, popusti za veće količine
 

Najnoviji postovi

Na vrh