• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpir

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Danas zavrsena sadnja krumpira,pola rali i 4 prikolice stajnjaka.
Svi susjedi ostali u čudu
Pa sto tako rano? Pa ovo i ono.
Vecina jos to nema ni u planu
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
Danas zavrsena sadnja krumpira,pola rali i 4 prikolice stajnjaka.
Svi susjedi ostali u čudu
Pa sto tako rano? Pa ovo i ono.
Vecina jos to nema ni u planu

A kada je očekivana berba? Kod nas krumpir još koji dan i početi će nicati, baš sam ga danas gledao, ima lijepe klice pred sam izlazak na svjetlo dana, ako ostane ovako toplo za pet-šest dana je vani. Inače berba krajem svibnja.
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
A kada je očekivana berba? Kod nas krumpir još koji dan i početi će nicati, baš sam ga danas gledao, ima lijepe klice pred sam izlazak na svjetlo dana, ako ostane ovako toplo za pet-šest dana je vani. Inače berba krajem svibnja.


Ja posadio 15.03. 10 dana prije nego lani ali kakvo je vrijeme šugava ako bude berba kao lani bti će dobro eto na prognozi u ponedjeljak pad temperature za 15 celzijusa koma.

Pozdrav!
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
kod mene je još previše mokro........al bojim se tog pada temperature za 15 stupnjeva, pa bolje pričekati......
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

samo da pitam možda već ima objašnjeno ali da netražim kada sadite krupni krumpir dali ga režete na okca ili u četiri komada
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
samo da pitam možda već ima objašnjeno ali da netražim kada sadite krupni krumpir dali ga režete na okca ili u četiri komada

Ja rani režem na jednu klicu a kasni na dvije.
Pozdrav!
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

gle uzeo sam 50kg desirea sitnog 50 lg rodeo krupni i po 25kg sylvana i canbrerra krupni pa ima za rezanje,a danas mi je jedan kupac rekao on je uzeo 800kg rodea da su na predavanjima govorili kako se krumpir reže na 4 dijela i da on tako radi 3 godine i sve niče
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ovako,komad je u jesen preoran za zimsku bradu,sad je navožen stajski gnoj gore..
E sad,dal bi bilo bolje to 2 puta pretanjurat,ili plitko zaorat?
Na toj zemlji bi trebao bit krupmir...
Hvala!
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
Ovako,komad je u jesen preoran za zimsku bradu,sad je navožen stajski gnoj gore..
E sad,dal bi bilo bolje to 2 puta pretanjurat,ili plitko zaorat?
Na toj zemlji bi trebao bit krupmir...
Hvala!

Po meni zaorati, nek je on unutra a ne da ostane na površini, ali daj mu malo i mineralnog(sedmice) i biti će bomba.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ovako,komad je u jesen preoran za zimsku bradu,sad je navožen stajski gnoj gore..
E sad,dal bi bilo bolje to 2 puta pretanjurat,ili plitko zaorat?
Na toj zemlji bi trebao bit krupmir...
Hvala!


mislim da je najbolje frezati, jer oranjem ćeš izbaciti zaorano na površinu i budu još veći problemi.......imam isti problem.....
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
mislim da je najbolje frezati, jer oranjem ćeš izbaciti zaorano na površinu i budu još veći problemi.......imam isti problem.....

Ja sam neki dan upravo to radio jednoj babi sam išao frezat stajnjak koji je navežen na oranje i mogu ti reći da nije dobro zato ako možeš ti plitko preori da stajnjak ode u zemlju pa onda ako hoćeš pofrezaj.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ovako,komad je u jesen preoran za zimsku bradu,sad je navožen stajski gnoj gore..
E sad,dal bi bilo bolje to 2 puta pretanjurat,ili plitko zaorat?
Na toj zemlji bi trebao bit krupmir...
Hvala!

praksa je pokazala da je tad u jesen trebao stajnjak biti preoran za zimsku brazdu tojest zajedno sa njom da ostane zimu ispod zemlje.proljetno zaoravanje je jedini način da to ostane tako jer ćeš frezanjem dići sve gore gdje nema efekta.proljetno gnojenje ioanko nepokazuje dobre rezultate kao jesensko. nije ni sad loše ali je fekat daleko slabiji nego preko zime.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ja sam neki dan upravo to radio jednoj babi sam išao frezat stajnjak koji je navežen na oranje i mogu ti reći da nije dobro zato ako možeš ti plitko preori da stajnjak ode u zemlju pa onda ako hoćeš pofrezaj.



onda uopće neću frezati, jer nemam frezu, morao bi pitati nekoga da mi odradi.......onda ću plitko orati, samo da ga zemlja pokrije i poslije proći tanjuračom......hvala siki!!!! ili bez oranja proći tanjuračom??????


danas stigao prestige FS 290, jedna litra.....
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
ljudi da vas opet pitam,

teoretski sta sjemenski gomolj znaci za biljku u rastu?
Sta se poslje dogodi s njim?
Koja je razlika kad je veci i kad je manji, mislim, moralo bi imat neke veze...
Ima li neki minimalni koji nije dobar?
Vidio sam ljude da krizaju i naklijavaju krumpir na komadice velicine pola Orbit zvakacih i jedna klica...kako to uspjeva?
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
ljudi da vas opet pitam,

teoretski sta sjemenski gomolj znaci za biljku u rastu?
Sta se poslje dogodi s njim?
Koja je razlika kad je veci i kad je manji, mislim, moralo bi imat neke veze...
Ima li neki minimalni koji nije dobar?
Vidio sam ljude da krizaju i naklijavaju krumpir na komadice velicine pola Orbit zvakacih i jedna klica...kako to uspjeva?

pa ovaj krumpir koji posadiš je hrana za mladu bilju koja tek niče.
mi smo sadili krumpir oko2,5cm promjera, bez rezanja.
a veće komade narežemo prije sadnje.
al nismo Bračani da sadimo Orbit žvake, ti mi nema baš smisla.
nekad se taj rezani krumpir umakao u pepeo,valjda da se zaštiti ta rana od reza

taj sjemenski gomolj kasnije istruli, prilikom vađenja se tu i tamo nađe neki, ostane samo vrećica od kore od njega, unutrašnjost prazna, potrošena na rast.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Ja mislim da se ne sadi krumpir koji je manji od 25mm možda grešim ali ja tako radim.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
koliko sam ja skužio.....28/35 je najbolja kalibracija

ako se sjeku, bude manje krumpira, al budu krupniji, te bude osjetljiviji na tom odrezanom.....

prije sadnje zaštititi sa prestige fs 290, u omjeru 100ml na 100kg, ili pročitati uputu, jer ovisi jel ga prskaš ručno prije sadnje, ili imaš postavljeno na sadilici......s tim da se rezani nesmiju prskati.....karenca 42 dana

ja neću rezati, sve ću staviti kako i je......a one krupnije možda prerežem i stavim u jedan red, da probam...........imam 1 reprodukciju i imam original sjeme, neću mješati, sve ću redove označiti, zbog usporedbe.....da vidim što se najbolje pokazalo......
 

Najnoviji postovi

Na vrh