• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpir

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kakav je kod vas urod ove godine? koliki je učinak bio premda je suša došla kad netreba,kao i uvijek. kakav je odnos sjemena i izvađenog krumpira? ja nisam još vadio sve ali mi se nečini loše.gomolji su poveliki i čisti,bez nekih fleka,rupica ili deformacija.kamo sreće da sam više posijao.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
mislim da ovo nije loša godina za krumpir , ne treljaj ruke , ako je tako praksa pokazuje da cijena ide dolje
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
mislim da ovo nije loša godina za krumpir , ne treljaj ruke , ako je tako praksa pokazuje da cijena ide dolje


ma jok nema trljanja ruku,ova količina je za nas samo.nema tu šta prodati
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ma ove godine buju prinosi i do 40% se smanjili...pogotovo ko nije zalijeva..a cijena je užasna ja neki dan vadil nekih 6 tona od toga 2 tone otpada ima neke točkice po sebi al sva sreca da je to sam na jednoj zemlji
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
čitam da je Konzum plaćao poljoprivrednicima u Hercegovini između 0,40 i 0,45 eura na veliko za kilogram.u prvoj turi otišlo oko 1400 tona
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
čitam da je Konzum plaćao poljoprivrednicima u Hercegovini između 0,40 i 0,45 eura na veliko za kilogram.u prvoj turi otišlo oko 1400 tona

Ja sam na početku imao cjenu 4 kn sada 1,4kn.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ja planiram krenuti u proizvodnju mladog krumpira sadio bih ga u 2mjesecu i da ga dobijem polovicom 6 mjeseca zanima me koja je cijena u to doba godine hvala puno!!!!
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
kolka je cca cijena takvog sustava navodnjavanja, ja mislim da nije bas jeftino radio bi površinu od 4000 kvadrata
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ma za 4000 kvadrata nabavi neku pumpu i sam međurede pustiš vodu..tak kod mene rade ovi kaj imaju malo...decki ove godine užas cijena krumpiru...
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
ja imam deset tona,pola bijelog a pola crvenog. jel ima kupaca?
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
kolka je cca cijena takvog sustava navodnjavanja, ja mislim da nije bas jeftino radio bi površinu od 4000 kvadrata

Sada nažalost nemam slika (gotova je sezona krumpira), ali jedan od mojih poznanika radi polupodzemno natapanje.

Što to točno radi?
PRije nagrtanja krumpira, povuče obično crijevo za kapanje (ono obično crno) i nagrne krumpir. Nagrtanjem odmah pokrije crijevo. I kasnije pušta vodu (ima regulator tlaka) na početku, i izvodi neku vrstu podzemnog natapanja (u samu zonu gomolja). Tlo crvenica.

E sada?
Ovo sam vidio, i ne jamčim da radi, međutim gledajući taj krumpir činilo se je da radi.
Ovo nije preporuka, ali je svakako zanimljiva ideja i slijedeće godine ću to izvesti na 1-2 brazde krumpira i malo stručnije to pratiti, pa ako je dobro, biti će i preporuke.
Ovo je samo kopiranje ideje.
Funkcionalnost slijedeće godine (uz fotografije).
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Sada nažalost nemam slika (gotova je sezona krumpira), ali jedan od mojih poznanika radi polupodzemno natapanje.

Što to točno radi?
PRije nagrtanja krumpira, povuče obično crijevo za kapanje (ono obično crno) i nagrne krumpir. Nagrtanjem odmah pokrije crijevo. I kasnije pušta vodu (ima regulator tlaka) na početku, i izvodi neku vrstu podzemnog natapanja (u samu zonu gomolja). Tlo crvenica.

E sada?
Ovo sam vidio, i ne jamčim da radi, međutim gledajući taj krumpir činilo se je da radi.
Ovo nije preporuka, ali je svakako zanimljiva ideja i slijedeće godine ću to izvesti na 1-2 brazde krumpira i malo stručnije to pratiti, pa ako je dobro, biti će i preporuke.
Ovo je samo kopiranje ideje.
Funkcionalnost slijedeće godine (uz fotografije).

@Bobostar to sam ja radio na paprici i mogu ti reći da odlično funkcionira samo moraš pustiti vodu odmah po nagrtanju kako bi crevo sebi napravilo kanal da nebi posle bilo stisnutu i onemogućen prolaz vode dužina je bila 50 m i radilo bez greške.

Bobostar pošto se ovdje mislim na forum o svačemu piše ja bi te zamolio da samo ukratko kažeš nešto o EM1 tehnologiji prednosti i nedostatke ako može ništa sa stručnog stajališta onako narodski.
Pozdrav.
 
Posljednje uređivanje:

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
@Bobostar to sam ja radio na paprici i mogu ti reći da odlično funkcionira samo moraš pustiti vodu odmah po nagrtanju kako bi crevo sebi napravilo kanal da nebi posle bilo stisnutu i onemogućen prolaz vode dužina je bila 50 m i radilo bez greške.

Bobostar pošto se ovdje mislim na forum o svačemu piše ja bi te zamolio da samo ukratko kažeš nešto o EM1 tehnologiji prednosti i nedostatke ako može ništa sa stručnog stajališta onako narodski.
Pozdrav.
Siki, kada si spomenuo EM1 tehnologiju, jesi li mislio na slijedeće: http://emteh.hr/webshop/em-proizvodi-za-poljoprivredu/em-fermentirani-biljni-ekstrakt/166/?
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Siki, kada si spomenuo EM1 tehnologiju, jesi li mislio na slijedeće: http://emteh.hr/webshop/em-proizvodi-za-poljoprivredu/em-fermentirani-biljni-ekstrakt/166/?

Bobostar nisam mislio na ovo. Mislio sam na izradu komposta koji se stavlja u plastenike a izrađuje se po ili pomoću ili sa EM1 tehnologijom a kažu da daje višestruku korist od povećanja proizvodnje, uštede na gnojivu smanjuje pojavu bolesti i druge stvari. Ovo je tema krumpir a kompost se koristi i za krumpir tako da se ne udaljavamo od teme.

Pozdrav doktore.
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
Bobostar nisam mislio na ovo. Mislio sam na izradu komposta koji se stavlja u plastenike a izrađuje se po ili pomoću ili sa EM1 tehnologijom a kažu da daje višestruku korist od povećanja proizvodnje, uštede na gnojivu smanjuje pojavu bolesti i druge stvari. Ovo je tema krumpir a kompost se koristi i za krumpir tako da se ne udaljavamo od teme.

Pozdrav doktore.

Kada smo već kod mikrobioloških preparata (puno korektniji izraz nego EM - efektivni mikrooerganizmi) svakako su poželjni kod pripreme komposta. Pod pojam mikrobiološki preparati radi se o velikom broju različitih preparata koji sadrže bakterije, gljivice (kvasce), gljivice iz tla, aktinomicete, ekstrakte različitih biljaka (najčešće algi, ali nije pravilo) te ostale organske materijale.
Ako govorimo o preparatima za kompostiranje, njihova uloga je najčešće razgradnja celuloze (ostataka biljnog materijala) te ostalih organskih spojeva iz biljnog materijala, ali isto tako i spojeva koji nastaju primarnom preradom (prvi ciklus razgradnje) biljnog materijala.

E sada, koji odabrati?
Koji uz najnižu cijenu sadrži najveći broj mikroorganizama (trebalo bi obavezno pisati na etiketi). Naravno, sa odgovarajućim jamstvom (certifikatom analize).

I još jedna napomena; mikrobiološki preparati nisu gnojiva, već stimulatori različitih procesa. Znači da bi biljka rasla, mora usvojiti hraniva (iz tla/preko lista) a njihovo otapanje/usvajanje/translokaciju i onda je proces potpun.
Tu je u praksi najčešće izvor problema; veći broj proizvođača misli da nisu potrebna gnojiva, i onda je na kraju rezultat nepotpun.

I još jedna napomena (neću više); velika većina tih mikrobioloških preparata je vrlo osjetljiva na uvjete skladištenja/transporta (visoka temperatura), sunčevo svijetlo (način primjene) i ostatke pesticida. I da, to su također problemi u praksi.

I kako je bilo pitanje priprave komposta; ukoliko u tu hrpu dođe materijal kontaminiran pesticidima, mikrobiološki preparati uglavnom neće "proraditi".

Sve u svemu, dobra i poželjna tehnologija (naravno ima i svoju cijenu), ali pravi učinak samo uz pravilnu primjenu.
 
Na vrh