• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpir

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
dali vi s herbicidima prskate prije nicanja krumpira?

traktorski okapač ili nagrtač, jedino od herbicida koristim Motikin, 100% je djelotvoran u svim uzrastima korova...uzmem dvije doze Motikina na ral za cijenu od oko 100 eura, vrlo sam zadovoljan ekonomičnošću i djelovanjem tog sredstva...:mrgreen:
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Špaga

Aj prijatelju što ti je to grbavo ja ti stavim ili špagu ili piket pa da malo bude ravnije.
Ajd šala malo.
Pozdrav!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
meni se čini da ti imaš previše zemlje, široki su redovi...
da si malo produžio štangu iza traktora stala bi ti komotno tri pluga i onda bi to bilo to...
malo konstruktivne kritike, inače na grbavim redovima više naraste jer su duži...:p
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Heheh ma tako sam napavio da mogu sa malom frezom između redova...jedino ce me seksat taj grbavi..hahah kada budem nagrto

heheh istina ćelo nakon dve nevidis joj ni početka
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Heheh ma tako sam napavio da mogu sa malom frezom između redova...jedino ce me seksat taj grbavi..hahah kada budem nagrto

heheh istina ćelo nakon dve nevidis joj ni početka
hahahah,,,,,e bice gadno to kolko vidim okopavati!!!! znas sto te najvise jebe? sad kad pocme grijati pa ce zmije poceti a ti nemas nigdje u blizini kamena da je maznes po glavi hahahah :rolfer::rolfer: legenda si
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
kad imaš tri pluga, napraviš si i onaj traktorski okapač i sve možeš napravit sjedeći, ko će još za frezom skakat, pogotovo kod tebe koji imaš hrpu kamena u zemlji...daj si pomozi...;)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
hahahah,,,,,e bice gadno to kolko vidim okopavati!!!! znas sto te najvise jebe? sad kad pocme grijati pa ce zmije poceti a ti nemas nigdje u blizini kamena da je maznes po glavi hahahah :rolfer::rolfer: legenda si

hahahah to je nova tu jos nisam čuo

kad imaš tri pluga, napraviš si i onaj traktorski okapač i sve možeš napravit sjedeći, ko će još za frezom skakat, pogotovo kod tebe koji imaš hrpu kamena u zemlji...daj si pomozi...;)

a ma de i ovo je dobro vidis me redove čisto me strah ič s njim oggrinjat budem ja sve na frezu
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
vidiš komedije,a ja kupujem kamen i plaćam skupo nebi li kakav zidić napravio,jedan ljetnikovac u dvoru i omanji kamenjar. ajd ti meni dovezi taj kamen i odma od mene pokupiš krumpira koliko ti treba,ja nemoram kupovati a ti nemoraš saditi i zajebavati se:supz:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Evo moj je posađen...










a joj, koji redovi.......:supz:

kako bi ti, da si kod nas u slavoniji, gdje je njiva po 200-300m dužine.....

koji komadić zemlje, sve nekako nevjerujem da imate takve male komade.......a ja se žalim, i neželim frezati gdje vidim samo jedan kamenčić.......:supris:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Pa redovi i jesu ovakvi zbog kamenja da je zemlja mekana onda bi kola propadala i nebi seto a ovaj..plus luft u volanu dobis redove ko da sam ih pijan radio
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Pa redovi i jesu ovakvi zbog kamenja da je zemlja mekana onda bi kola propadala i nebi seto a ovaj..plus luft u volanu dobis redove ko da sam ih pijan radio
tebe luft najvise zajebava naviknuces se,,,, ja na svom tomeku imam lufta cjeli krug :rolfer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Najvise mene jebe luft kada vozim nakrcan po nizbrdoci a on plese po pijaana balerina..eto gospe od kraja do crte motam ko budala...
 
I

ihorzic

Guest
a dobro ima i tu ljeka , raskopaj promjeni ako ne možeš dotegnuti i to je to - nego koliko si posadio dužnih metrara i koje sjeme , hočeš li prskati
 

Najnoviji postovi

Na vrh