• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ups :shock:pa na kraju videa izgleda da je samo nosač bez gljive :lol:
znaš kaj, krivac su moje musave naočale...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ups :shock:pa na kraju videa izgleda da je samo nosač bez gljive :lol:
znaš kaj, krivac su moje musave naočale...

hahahahha.....ali fakat mi se danas otrgnula ostala mi je u ruci odšarafila se samo sam je zašarafio nazad i zatego na kontru i opet je dobro,zato sam iso odmah pogledat video jer nisam bio siguran dali mi je pukla prije nego sam snimo
 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Brzo će Božić i blagdani,vrijeme dobrih djela i darivanja....ja sam mome tomeku poklonio jedno čiščenje....













Pozdrav
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
hahahaha di si ti to napravio crni krumpironja ja radim zemlje koliki je tvoj otok pa nisam to nikad napravio hehheehehe :finga::finga: (mozda sam reko puno zemlje al u mojoj vozačkoj karijeri nisam uspio nikad zamazati tako stroj,,,al niti sam ga ikad bolje oprao kao ti hahaha svaka cast care)
 
Posljednje uređivanje:

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
svaka čast
samo nemoj sad da bude od Božića do Božića
može i za Uskrs jedno pranje
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Hahaha a dragi moj ćelo ne radis dosta...moras vise radit vidis ako ga ja mogu zaprljat bolje od tebe pa sta ti oreš po garaži..hahah ne brini kuglica ostaje dok me ne opizdi već sam je jednom strgo prije ću ja nju nego ona mene...!!

Vimi ma ja to perem kada završim s "prljavim poslovima"
Jezefina....hahahah njet to je minivaš hahah
Bageru hvala hvala...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Hahaha a dragi moj ćelo ne radis dosta...moras vise radit vidis ako ga ja mogu zaprljat bolje od tebe pa sta ti oreš po garaži..hahah ne brini kuglica ostaje dok me ne opizdi već sam je jednom strgo prije ću ja nju nego ona mene...!!

Vimi ma ja to perem kada završim s "prljavim poslovima"
Jezefina....hahahah njet to je minivaš hahah
Bageru hvala hvala...
radim prijatelju zemlje dosta idem u sumu po drva dobro nisu neke sume kod nas u dalmaciji al opet treba vraziji teren proci,,u kakvu si ti lokvu upao :drinkers:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma reć ću ti tajnu moga uspjeha....vadio sam drva iz šume gdje nemožeš s prikolicom i vuko drva za portun i bilo je blato i mokro a ja malo vise po gasu pa ga je malo bacalo mislim na blato a inače već par dana vozim susjedov materijal na deponi po mokrome bela cesta je do deponija ,lokve, blato a ja i dalje lupam po gasu tak da nemoj se čudit nije neko znanje
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ma reć ću ti tajnu moga uspjeha....vadio sam drva iz šume gdje nemožeš s prikolicom i vuko drva za portun i bilo je blato i mokro a ja malo vise po gasu pa ga je malo bacalo mislim na blato a inače već par dana vozim susjedov materijal na deponi po mokrome bela cesta je do deponija ,lokve, blato a ja i dalje lupam po gasu tak da nemoj se čudit nije neko znanje

ahaaaa hehehe zato smanji gas bićeš čišći i ti i tomek ili ti oces isprobati njegovu snagu heheh
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
hahahah joooj jedva čekam đir po šumi kada budem imo blatobrane ovo je bilo ko u filmovima snajpere sam moro čistit ručno nema brisača jedino su mi se oči vidili kada sma izaso iz sume
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
hahahah joooj jedva čekam đir po šumi kada budem imo blatobrane ovo je bilo ko u filmovima snajpere sam moro čistit ručno nema brisača jedino su mi se oči vidili kada sma izaso iz sume
hahahahahahhah najjači si :rolfer::rolfer::rolfer:
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Vidim da voliš mehanizaciju i poljoprivredu.
Svaka čast.
Traktor ti je odličan, a i dobro ga održavaš.
 
B

BAGERISTA

Guest
Dela naš kolega ko veliki,,,,nedaj bože da ima veči traktor;),,,,uza bi delo svim kamionđijama.........:mrgreen::mrgreen:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A neznam,teško bi veći traktor vozio ovuda kuda ja vozim s tomekom

Evo radova za sljedecih par dana nakon božića...Bageru neznam dal se vidi na slici ali jedno kolo je malo skrivljeno na van...počupalo mi je držače onih bočnih produžetaka sve klinove sam izgubio ali osnova je ok...tak da nije strašno danas sam polgedo po svjetlu jučer je bilo skuro...








evo neznam sta se vidi ali tako je stala
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
A neznam,teško bi veći traktor vozio ovuda kuda ja vozim s tomekom

Evo radova za sljedecih par dana nakon božića...Bageru neznam dal se vidi na slici ali jedno kolo je malo skrivljeno na van...počupalo mi je držače onih bočnih produžetaka sve klinove sam izgubio ali osnova je ok...tak da nije strašno danas sam polgedo po svjetlu jučer je bilo skuro...


evo neznam sta se vidi ali tako je stala

Ovo misliš na prikolicu,,,,,
Vidi se dosta sva sriča da je mala,pa ste je nekoko izvukli,,,ča bi bilo da je veča...ne pitaj......

A ode pasa knap i toma,,,,a kamoli nešto veče..:blackeye:blackeye
 

Najnoviji postovi

Na vrh