• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Bodulske mjere su ti metar dugo metar visoko i 28 do 30 cm široko jedan metar ti je
0.333.... kubika,a čuj ipak je to stariji čovjek i njega ti stvarno vise nije briga,ma nema problema da mu zatreba ja vozim nemas beda...Sta se tiče parkiranja,nemogu reč da je lagano ali ako znas možeš se svagdje ugurat...nisam je ja otkučivo nije bilo potrebe..
Ja sam danas završio sa vožnjom danas sam odpeljo 4 ture...ramena mi odpadaju...









Ovo će bit zanimljivo orat :D


I malo poziranja






Toliko od mene
 
Posljednje uređivanje:

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
hahahahah nisam ni ovo nikad vidio zemlju navlaci u njivu :rolfer::rolfer: prodaji traktor to dva dobra momka prekopaju do rucka :rolfer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
hahahahah nisam ni ovo nikad vidio zemlju navlaci u njivu :rolfer::rolfer: prodaji traktor to dva dobra momka prekopaju do rucka :rolfer:

A jbg moram kada mi je bager kopo onda je potego zemlju na sredinu tako da je osto kanal između gromače i polja susjed je imo viska pa sam sebi vozio....ma da ga nebi prodo....
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
A jbg moram kada mi je bager kopo onda je potego zemlju na sredinu tako da je osto kanal između gromače i polja susjed je imo viska pa sam sebi vozio....ma da ga nebi prodo....
ja sam mislio da ces se uozbiljiti kad ga uzmes bar da radis 2000m2 šteta je to da stoji :drinkers: ,,,,,,,,,, tu njivu ja i ti prekopamo do rucka 100%
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ja sam mislio da ces se uozbiljiti kad ga uzmes bar da radis 2000m2 šteta je to da stoji :drinkers: ,,,,,,,,,, tu njivu ja i ti prekopamo do rucka 100%

Ma šta cu se uozbiljit kada mi to netreba ja imam traktor da ovo malo sta radim radim ko gospodin neda se meni zajebavat jako s zemljom imam ja pametnijih posla
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ma šta cu se uozbiljit kada mi to netreba ja imam traktor da ovo malo sta radim radim ko gospodin neda se meni zajebavat jako s zemljom imam ja pametnijih posla
hehehehe svaka ti dala dobro kasez :p ja se malo salim s tobom jer si mi simpa tip :D trebacu jedan savjet posljem ti na pp veceras jer moram sad ici pa kad stignes odg unaprjed hvala
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
i moj vrt je veći od tvoje njive pa sam ga štihao......:rolfer:

zato to sada obavlja specijal...:lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Hahah ma nisam lud da na ruke ovo kopam ako ide s tomekom dobro ako neide ko ga j...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
kaj,da ne dobiješ žuljeve od štihače......:lol:
budeš ih dobio svejedno od volana i od šaltanja naprjed-nazad....
 
S

staffmen

Guest
susjedov ti traktor ima 100ccm3 manje u motoru. Jel se osjeti to?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma nisam primjetio neke velike razlike jer nisam tjero susjedov onako kako bi svoga rađe sam prešalto u nižu nego da ga mučim...ali primjetio sam teži start nista drugo...mislio sam da je to radi stanja susjedovog motora...neznam koliko postotak ima tih 100ccm3 u ukupnoj snazi

Slika od danas popravio sam spojnicu sada opet mogu vozit

 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ima vremena jos doč če i oni na red...svjetla već imam...haha i rotirku sam kupio :D,samo sam trenutno u stisci s vremenom zbog ovog priključka kasnim 3 dana jer sam u Pon trebo počet sjeć šumu a nemogu jos ni do nje tako da imam jos za vozit i mislim da se za sada to odgađa jer je ovo važnije :(
 
S

staffmen

Guest
dobra je to stvar po noci ili kad je magla. Traktor je spor pa da se neko ne nabije u zadnji kraj.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ja stvarno ne kuzim vas koji radite povrsinu do 1000m2 sta je vama sila ići po mraku,,,,moze netko objasniti ja ili sam glup ili :butthead:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
dobra je to stvar po noci ili kad je magla. Traktor je spor pa da se neko ne nabije u zadnji kraj.

ja stvarno ne kuzim vas koji radite povrsinu do 1000m2 sta je vama sila ići po mraku,,,,moze netko objasniti ja ili sam glup ili :butthead:

Ja sam i danas vozio po mraku ne stignes sve po danu...pa ne oreš po noći ali kada vozis i imas nakrcanu prikolicu nečeš s njom doma :D barem ja
 

Najnoviji postovi

Na vrh