• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
To je fino, što te ne zaustavljaju i što nemaš problema, ni kod nas nema nekih većih problema sa policijom i hvala Bogu dok je tako, ali ako ikako možeš ispoštuj ti svoj dio obaveza, barem onih koje od tebe zavise jer ne daj Bože da se nešto desi mnogo je drugačije kad je sve u redu nego kad nije.
Znam kako ti je i ja sam odbrojavao dane do 18 godina da polažem vozački, s tim da je kod nas tada (2003) mogla da se završi obuka, polože testovi, izvadi ljekarsko, sa 17 godina tako da sam ja položio vozački sa 18 godina i 2 dana :D
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma mene ti vise skoro nije ni briga ko me ulove ulove...a ja necu sigurno napravit nikakvo sranje na cesti...vozim i motor i traktor...tako da vise sam na cesti nego doma
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Ma mene ti vise skoro nije ni briga ko me ulove ulove...a ja necu sigurno napravit nikakvo sranje na cesti...vozim i motor i traktor...tako da vise sam na cesti nego doma

gle,nije problem oćeš ti napraviti kakvu pizdariju,dovoljno je da se kakva bena pijana zaleti u tebe i eto ti sranja bespotrebno....
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A čuj uvijek se nadas da neče ja jos 2,2.5 godine niti nemogu polagat tako da nema pomoči...ma dobro ljudi na otoku nisu nepoznati...tako da ljudi smo dogovorit ćemo se :D
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
A čuj uvijek se nadas da neče ja jos 2,2.5 godine niti nemogu polagat tako da nema pomoči...ma dobro ljudi na otoku nisu nepoznati...tako da ljudi smo dogovorit ćemo se :D
hahah nemoj tako,,,zajebe te onaj u koga se najvise nadas tak ti je to u zivotu
 
S

staffmen

Guest
vozim se i ja svaki dan po glavnoj cesti di je promet 10 puta veci nego kod tebe, sa frezom.
nije mene strah policije, vec puno puta sam proso uz nih i oni uz mene i nista. Ja Imam sva obiljezja na prikolici (trokut, svijetla) i nis me ne zezaju.
Iso sam na relacije po 15km :axe:
Mene je najvise strah, kakvih budala sve ima u prometu da se neko ne zaleti u mene. Onda sam ja najebo makar nisam kriv.

Na staru godinu frajer je sijeko raskrizje a ja taman dolazio i prosao mi ispred mtk-a pola metra, ne da mi je srce zatitralo, neznas cega sam s evise prestrasio, dal toga da cu najebat, ili da bi vjerojatno mogo i poginut.

Zato ja znam vec sve precice, i puteve tak da najvise volim zaobic glavnu cestu makar morao napravit par km vise, i sigurno doc na odrediste.

A po ovakvom vremenu nemas boljeg od voznje po blatu...eto i danas sam ga malo zapalio i vozio po putevima po kojima idu kamioni. Blato je bilo skoro do pola kotaca. A ja se opet umazo ko svinja:mrgreen::mrgreen:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Sta se tiče prometa nije ni mene strah..tomo je registriran ima trokut svjetla rade imam prometnu sa sobom...sve je ispravno,kod mene je promet ono sada po zimi nije strašno ali po ljetu zna bit da moram čekat da izađem iz dvora ili da se uključim na cestu...nije ni mene strah da cu ja nesto napravit nema sanse da ja nes zajebem pa i meni su naletili mali milijun...do sada je sve proslo ok...a pičim i ja relacije po 15 km i sada kada sam vozio drva sam iso daleko ali sada nema pormeta tako da nije bed... Meni ti je jednom u u zavoju naletio totalno ćoravi zavoj nevidis ako ti ide auto ja sam iso malo vise po sredini a sreča da je to uska cesta pa se pomalo vozi pa stignes stat...ja nevolim prečice jer su sve razjebane i nije fora vozit po takvoj cesti prazan a kamoli nakrcan...moramo uzet sta nam nude nemožemo se žalit...jer sta god mi radili čim smo na cesti smo u prekršaju..

Ćelo-znam uvjerio sam se na svojoj koži ali uvijek se nadas da nije tako
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo drva sta sam vozio pred par tjedana...lagano se počelo pilit i cjepat




I moj cjepač snaga oko 1 konj kako kada :D


:D sutra nastavak
 
B

BAGERISTA

Guest
lipo lipo,,,,,i tebe je krenulo s drivom,,,,,,svaka čast...:partyman::partyman:
A lipo ga riješ i spremi na suho,,i evo za iduču zimu,,,spremno..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
cjepač ti pravi ekološki,dobar za zdravlje i mišiće sve 5 :partyman::partyman:,možda Krumpironja ima mušterije za drva pa bude pala koja lova u proračun za razno:partyman::partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Bageru-vidis sta je žestil ovo nacjepano moje najdraže drvo :D

Mtd-ma ni to nis to je nama za jednu zimu niti to jer ce nam ostat od ovo tako da nismo ni nasjekli puno...sutra ces bti jos danas sam počeo slagat ali je skuro bilo...mozda jos malo nasječem pa prodam nes :D

Ajkula-a najbitinije je da je ekoloski da nije bi me EU kaznila radi zagađivanja NJIHOVOG zraka...a volio bi da se ko nađe lako ja nabavim jos drva
 
S

staffmen

Guest
sutra ja idem sa IMT-om u akciju vozenja drva...
Bit ce materijala za forum :partyman::blackeye

Ak je dobro spiljeno, nametal ga budem kolko god ide pa da vidim kak ce onda stenjat:vragek:
 
B

BAGERISTA

Guest
E čekamo slike,,,,,da vidimo,,,bit če to prava uživancija,,,,ima da rohče ko stara prasica..........:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Gre to poli tebe,,,,
28somqo.gif
,,pa još i
5y1xs.gif
,,,,svaka čast..vidi se da i tebe opralo delo,,,kako se reče......
 
B

BAGERISTA

Guest
Bilo je i vrime.................:p:pda te se vidi,,,.
A moreš poj u psihijatriju,,,,s ovon slikon...........:lol::lol::lol:munjen 101%:lol::lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh