• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

B

BAGERISTA

Guest
Prvi su baza,,,i nema po njima se ravnaš,,,,sljedeči put,,,udari taktički,,.......
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Krumpironja zar nisi mogao nabavit stare konjske plugove ogrnjače jeftino i jako dobro nebi se sa tim toliko mućio....

Ovo je sada vječno...napravljeno je toliko jako i čvrsto i to je jedno tijelo..-

da i još što je najgore u tome kako ispadne prvi red tako ispadaju i ostali,koliko god se trudio da ih poravnaš neide...jel tako? hehehe

hahah to mi ti trljaš sol na ranu a? hahha


Prvi su baza,,,i nema po njima se ravnaš,,,,sljedeči put,,,udari taktički,,.......

A daaa...več se pripremam za sljedecu godinu
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Krumpironja zar nisi mogao nabavit stare konjske plugove ogrnjače jeftino i jako dobro nebi se sa tim toliko mućio....

nisu ni oni više jeftini,a i lutrija je za pronaći ih...
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Svaka čast na brazdaču za krompir.
Vidim da možeš da šteluješ razmak, znači da možeš i da zagrćeš sa njim (jariš)?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Mogu ja sve s njim i sadit i nagrtat i zagrtat zato i jesu veliki tako da nemoram dva radit...
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Ja sam se služio sličnom spravicom i odlično radi.
Samo sam je vukao sa IMT 533 i imala je 3 brazde i sa nom sam i brazdao i ogrtao i radi odlično.
Ili mi se čini ili ćeš praviti i vadilicu?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo stigla freza s popravka,pofrezo sam jos jedan red sta mi je osto i posadio krumpir...popravak freze je bio 500 kuna s djelovima... ja sretan =D



 
B

BAGERISTA

Guest
O krompironja....vidim freza napravljena,,,uz ne velike troškove,,,ča mi je drago,,da je tako,,u tvoju korist.....
vidin probana odmah,,,i vijerovatno si zadovoljan s njom......
Sad pazi,,,di je grot,,malo digni,,več ja mislim znaš di su grote..:rolleyess:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
štaće ti taj graničnik za frezu miči to,,,neboj se nece mu biti tesko :mrgreen:

Ma mako bi ja ali zapeklo -.- a i vide su jebeno bliz a ne smeta mi... Koliko je kristim...
O krompironja....vidim freza napravljena,,,uz ne velike troškove,,,ča mi je drago,,da je tako,,u tvoju korist.....
vidin probana odmah,,,i vijerovatno si zadovoljan s njom......
Sad pazi,,,di je grot,,malo digni,,več ja mislim znaš di su grote..:rolleyess:

Haha ma to je super cijena bageru ja bi se izjebo s njom ko zuti i opet nebi nis napravio mozda bi i krive djelove kupio....eee davno su stari rekli daj dite mater!
 
B

BAGERISTA

Guest
Istina vijeruj mi na pisanu riječ........
Neka svaki dela svoje delo..:p:p i u ono ča se razumije..
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ide bolje od tomice....:?:

Iskreno da! Ima veča kola, brži je, 5 konja jači, ima zadnju blokadu i mekši je lakši za vozit...e i da ima bolje raspoređene brzine
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Vidin ja kolega,,,,,,,ti s večega,,,,ne veče..:mrgreen::mrgreen:reka san ja još malo i eto tebe,,,na nekom agriu.,.
2lxxcgy.gif
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Danas sam bio po korjene u Vrbnik...dobio sam polje za obrađivat tamo,stroj je povadio velike korjene panjeve s goldonijem cu preorat i onda sam lagano ako bude sve ok druge godine je tamo krumpir...









i jedan video..trudio sma se snimit sta vise polje s visoka i jedna mala rupica u kamenu malecka...

http://www.youtube.com/watch?v=R6DjmtJ0hb8
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema se ča reč,,,,nego da si okrenuja do kraja poljoprivredi,,;),,,svaka čast,,,,e ovo se zove pomalo,zemlju sredit,,,za ovo treba imat konjske živce,,,a volju do neba..:shock::shock:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Nema se ča reč,,,,nego da si okrenuja do kraja poljoprivredi,,;),,,svaka čast,,,,e ovo se zove pomalo,zemlju sredit,,,za ovo treba imat konjske živce,,,a volju do neba..:shock::shock:

Zaboravio si dodati ,,i traktorić marke audi,, :lol::lol:

Ovo krumpironja otima zemlju od majke prirode i pravi oranicu od 300 kvadrata :rolfer::rolfer: NHF krumpironja,bio sam na Krku i znam šta tamo znači i 100 kvadrata koje možeš obraditi...pozz
 

Najnoviji postovi

Na vrh